Ograniczenia dla kierowców przy cmentarzach na 1 listopada?

Image

Jakie ograniczenia dla kierowców przy cmentarzach na 1 listopada? Co roku trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami, jeśli chodzi o przycmentarne parkingi. Jak to będzie wyglądać w tym roku?

POWIAT STALOWOWOLSKI

• Cmentarz Komunalny w Stalowej Woli. Na ul. Ofiar Katynia, naprzeciwko cmentarza obowiązuje zakaz zatrzymywania się (można stanąć na parkingach), na ul. Bojanowskiej dopuszczone zostaje parkowanie na obu jezdniach w kierunku Bojanowa- parkowanie pod skosem na lewym pasie ruchu, od strony Bojanowa- pod skosem na prawym pasie ruchu.

• Cmentarz Parafialny w Rozwadowie. Od ul. Klasztornej po obu stronach zostały umieszczone znaki „zakaz zatrzymywania się”. Parkować można od strony Al. Jana Pawła II (wjazd bramą), ewentualnie na parkingu naprzeciwko cmentarza, przy klasztorze.

• Zakazy zatrzymywania się ustawione po przeciwnej do cmentarzy stronie obowiązywać będą także w: Turbi (DK-77), Zaleszanach (DK-77), Antoniowie (DW-854) oraz Woli Rzeczyckiej (DW-856).

POWIAT NIŻAŃSKI

• Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza - DK 77, dodatkowe znaki Zakaz zatrzymywania się po lewej stronie drogi. Cmentarz posiada parking przy ul. Piłsudskiego z miejscami dla osób niepełnosprawnych.

• Racławice, ul. Mickiewicza - Droga Powiatowa, dodatkowe znaki Zakaz zatrzymywania się po lewej stronie drogi. Cmentarz posiada parking o nawierzchni utwardzonej płytami ażurowymi.

• Zarzecze, ul. Mickiewicza - DW 858, dodatkowe znaki Zakaz zatrzymywania się po prawej stronie drogi. Parkowanie pojazdów odbywa się na drodze gruntowej znajdującej się naprzeciw cmentarza.

• Harasiuki - DW 858, dodatkowe znaki Zakaz zatrzymywania się po prawej stronie drogi.

• Nisko, ul. Głowackiego - DW 872, dodatkowe znaki Zakaz zatrzymywania się po prawej stronie drogi. Cmentarz posiada parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Alojzy

Caly rok jest na mycie glowy a nie 1go list. Ale brudasy myja ja raz do roku i to jest smutne.