Wyjątkowy prezent dla dziecka

Materiał zewnętrzny Image

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy, a może Wielkanoc lub Dzień Dziecka? Jeśli tak, to czas pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla dziecka, który zapewni mu wiele godzina zabawy, pozwoli na stworzenie swojej własnej, bezpiecznej przestrzeni i jednocześnie nie znudzi się przez wiele długich lat! Domki dla dzieci, bo o nich mowa, to świetny prezent dla najmłodszych, który pozwoli na stworzenie w Twoim ogrodzie prywatnej bazy kosmicznej, albo pałacu księżniczek!

Domki dla dzieci ze zjeżdżalnią czy z huśtawką?

Drewniane domki dla dzieci do postawienia w ogrodzie mają opcję montażu zjeżdżalni lub huśtawki, która z tych rzeczy będzie lepsza? To zależy. Głównie od wieku Twojej pociechy oraz jej zainteresowań. Jedne maluchu zdecydowanie bardziej wolą zjeżdżalnię, bo wtedy mogą przeżyć podobne emocje jak w czasie przejazdu kolejką górską (choć może nie trwa to tyle samo), inne natomiast wolą poczuć wiatr we włosach i huśtać się od rana do wieczora! Alternatywą dla niezdecydowanych jest… domek drewniany dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawką. Opcja trochę większa rozmiarowo, ale ucieszy nie jedno dziecko. Dlatego, jeśli masz więcej dzieci lub twoje dziecko lubi zapraszać przyjaciół, lepiej zdecydować się na większą i bardziej urozmaiconą opcję.

Drewniane domki dla dzieci – czy są bezpieczne?

Drewniane domki dla dzieci na stelażu mogą wydawać się niebezpieczne dla mniejszych dzieci. Jednak możemy zagwarantować rodzicom, że wykonane są z największą starannością a zaprojektowane tak, żeby nawet najmniejsze dzieci nie zrobiły sobie krzywdy. Taras każdego domku zabezpieczony jest balustradą z niewielkim prześwitem, by dziecko nie mogło przez niego wypaść. Schody są szerokie i pod niewielkim kątem dzięki temu dziecko będzie mogło się bezpiecznie wspiąć na górę. Same domki wykonane są z sosny struganej, a następnie impregnowane w komorze ciśnieniowej. Daje to pewność, że drewno pozbawione będzie zadziorów, a dziecko nie będzie miało kontaktu z impregnatem, który został wtłoczony w drewno. Okna i otwory w drzwiach wypełnione są natomiast pleksi, która nawet po pęknięciu zostanie bezpieczna dla dziecka.

Gdzie kupić drewniane domki dla dzieci?

Chcąc zapewnić swojemu dziecku najlepszy i wyjątkowy prezent, powinieneś kupić drewniany domek dla dziecka z pewnego źródła. Tak, by mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, jednocześnie w niewygórowanej cenie. Warto zatem sprawdzić ofertę 4iq.com.pl, jest to sklep internetowy oferujący wyposażenie przydomowych placów zabaw dla dzieci. Kupując w ich sklepie, nie tylko wybierasz domki dla dzieci wysokiej jakości, ale także pewność, że otrzymasz domek ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Każdy domek w ich sklepie posiada wiele różnych certyfikatów, w tym: TÜV i FSC®, oraz zgodność z normą EN 71. Dzięki temu masz pewność, że wybrany przez Ciebie domek dla dziecka będzie w pełni bezpieczny i warty swojej ceny. Co więcej, drewno na domki pozyskiwane jest z lasów, które zarządzane są w sposób zrównoważony!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =