Na Podkarpaciu zostało 187 łóżek dla pacjentów z COVID-19. Połowa respiratorów już zajęta.

Image

POLSKA

Mamy 6 265 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• lubelskiego (1290),

• mazowieckiego (1130),

• podlaskiego (572),

• pomorskiego (364),

• łódzkiego (351),

• zachodniopomorskiego (351),

• dolnośląskiego (298),

• warmińsko-mazurskiego (298),

• małopolskiego (290),

• śląskiego (273),

podkarpackiego (255),

• kujawsko-pomorskiego (242),

• wielkopolskiego (225),

• opolskiego (81),

• lubuskiego (75),

• świętokrzyskiego (74).

96 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID19 zmarło 30 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 63 osoby.

Liczba zakażonych koronawirusem 2 982 143/76 540 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 255 (3327 testów, 8506 na kwarantannie).

Zgony: 2 (w tym 1 z chorobami współistniejącymi).

Powiat Stalowowolski: 24 nowe zakażenia, 199 testów, 950 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański: 13 nowych zakażeń, 108 testów, 416 osób na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

614/427 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19

71/35 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory


Nowe zakażenia według powiatów

• 42 Rzeszów

24 stalowowolski

• 24 dębicki

• 22 rzeszowski

• 18 krośnieński

• 13 łańcucki

13 niżański

• 9 jasielski

• 9 mielecki

• 8 sanocki

• 8 przeworski

• 8 brzozowski

• 6 Przemyśl

• 6 Tarnobrzeg

• 6 tarnobrzeski

• 6 kolbuszowski

• 6 Krosno

• 5 lubaczowski

• 4 strzyżowski

• 4 leżajski

• 3 przemyski

• 3 bieszczadzki

• 3 jarosławski

• 2 ropczycko- sędziszowski

• 2 leski

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Obywatel

cst odleciałeś . max odleciałeś . tylko przykro że przez was i tym podobnych typków wielu ludzi zmarło. nawet szkoda wypisywać argumenty jak ktoś kiedyś powiedział że i.d.iotó.w nie przekona nawet jakbyś podał ich milion. dla usprawiedliwienia swojego sumienia wypisujecie teraz te bzdety o komunizmie . A ludzie widzą i mają w okolicach znajomych, którzy trafili do szpitala i rozmawiają z nimi i pomału do niektórych dociera , że to jednak jest realne zagrożenie.

~cst

I już wiadomo kto jest kim. Jak tylko pojawiła się okazja, trolle o totalniacko-komunistycznych zapędach wyszły na żer. Jak przywrócą kasę za donos, będziecie mieli używanie. Jakbyście mogli nas zabić za poglądy, już byście to zrobili - czekacie tylko na okazję, kiedy będziecie "na prawie", żeby mieć ku temu sposobność. Spoko - okazja niedługo pewnie się nadarzy. A jak przyjdzie czas rozliczenia po latach, to będziecie udawać ofiary roniąc krokodyle łzy i mówiąc "nie wiedzieliśmy, ratujcie nas". O ile wcześniej tzw. "preparat" nie rozłoży waszej naturalnej odporności na tyle, że będziecie potrzebować szczepionek "utrzymujących" na KAŻDĄ poważniejszą chorobę, bo wasz organizm dzięki odpowiedniej ilości obcego białka kolca nie będzie w stanie wygenerować praktycznie żadnej obrony. Ale to melodia prawdopodobnej przyszłości. Jeśli mam zejść z tego świata przez np. "samosąd" z rąk takich jak wy, to ale zejdę na własnych warunkach. Ale to się jeszcze okaże.

~Obywatel

Pozdrawiam Towarzystwo(max cst I jego pupilki) wzajemnej adoracji Pana Brauna i Korwina jedna rączka z Putinem. Jemu tez zależało na podważaniu zaufania do zachodnich szczepionek i ogólnie do wartości demokracji i reguł zachodnich . A tutaj mamy doskonaly tego przykład na stalowym mieście czym jest ruska propaganda .

e2rds

~Lolis du.po do kwadratu, i pamiętaj na pryszcza to naparstek, albo maść na szczury.

e2rds

~Lolis du.po do kwadratu, pisz co chcesz, id.iot to id.iot. Pozdrawiam, ~Lolis du.po do kwadratu,

~Lolis

e2rds, będę pisał jak mi się podoba a twoje uwagi o pisowni mam tam gdzie ty masz łeb kondonie, haha.

e2rds

~Lolis du.po do kwadratu, i nic do tego tępego łba nie dotarło, a pały to ty nie masz, masz co najwyżej taki pryszcz, taki sam wielki jak i rozum i faktycznie ten twój (kondon) nie jest ci potrzebny, użyj naparstka. Ale pisać poprawnie to głąbie mógł byś się nauczyć, a nie być całe życie tumanem i pamiętaj, naparstek a nie nawet ten niepoprawnie pisany głąbie (kondon)

~Lolis

e2eds ty masz d.pie zamiast łba kondona. A jak źle napisałem to postaw mi pałę, haha.

e2rds

~z sieci, a jeszcze jedno, czy ty na pewno wiesz do kogo piszesz, do "e2rds" czy do "E2rds" bo to dwa różne nicki na tym forum, zastanów się pierwej, później pisz i wiedz, że każdy sam decyduje o swoim życiu.

e2rds

~z sieci, apeluje, abyś jak pijany we mgle nie błądził. A co mnie obchodzą wirusy, ty się ich bój, ja nie muszę i wiem na ten temat wystarczający by wiedzieć o uodpornieniu swoim na wirusy. Często dziwiłem się dlaczego nie choruje, żadnej grypy w życiu, żadnego przeziębienia, katar to co najwyżej dwa dnia, moi koledzy często pokotem, teraz wiem dlaczego, ja i moja rodzina.

e2rds

~Lolis du.a do kwadratu, potwierdzasz to głąbie, myślę, że ty głąbie to jeszcze dzieciak jesteś, bo nawet głąbie nie wiesz jak pisze się prawidłowo, nie kondon, tylko głąbie (kondom). Głąbie naciąg sobie go na ten du.owaty do kwadratu łeb i zapamiętaj, jeszcze ta nazwa ci się przyda i co du.o do kwadratu. Już nie pisz głąbie więcej bo nawet koledzy będą się z ciebie śmiali jak twoją wypowiedź przeczytają.

~Zan

Łóżek można nastawiać po horyzont. Łóżka to w burdelu są ważne, a w szpitalach to personel, a nie łóżka ! Po co tworzyć oddziały covid przecież jak się nie zaszczepili, to nie wierzą w wirusa, to i miejsca w szpitalu są niepotrzebne.

~bogcek

Żurnalista terrorysta.

~Max

Absolutny hit, na jutub-------The Simpsons - Simsonowie - Cat Flu - Kocia Grypa - jak Koronawirus

~Max

Wielkie protesty Włochy dzisiaj !!

Proszę wpisać na jutub-----------------

ITALIE / TRIESTE - MOBILISATION CONTRE LE GREEN PASS

LIVE Roma, manifestazione per il DDL Zan: diretta video

LIVE Trieste, corteo No Green Pass: diretta video

~z sieci

E2rds. Gdybyś miał podstawową wiedzę, to wiedziałbyś doskonale, że żyjemy w świecie wirusów. Wirusów jest tyle co ziarenek piasku na plaży. W każdym organiźmie człowieka żyje około 360 milionów wirusów. Wirusy są obecne w praktycznie w każdym ekosystemie, także w środowiskach o ekstremalnych warunkach dla rozwoju życia. Są wielokrotnie liczniejsze niż bakterie i wszystkie inne organizmy razem wzięte !! A co zrobiły elyty ? Wybrały sobie jednego wirusa, czyli mówiąc bardziej obrazowo jedno ziarenko piasku z plaży i poprzez wszystkie ośrodki władzy a także media wmawiają ludziom, że on jest śmiertelnie groźny ale oni na tego jednego jedynego spośród trylionów wirusów mają lekarstwo umiech Nie dość, że dałeś się oszukać jak pijane dziecko we mgle, to świadomie lub nie oszukujesz innych na forum. Apeluję, żebyś się opamiętał.

~Lolis

e2rds wiem , że jesteś zabezpieczony. Zamiast szmaty na d.pie którą masz zamiat łba nosisz pewnie kondona, haha
A smród to ty roznosisz po forum transportując tutaj te pierdoły z mainstermu. Ty jesteś taki głupi sam z siebie czy ktos ci za to płaci ? haha.

e2rds

~Lolis du.po, podetrzyj się bo smród rozsiewasz na forum, nie, żle ~Lolis du.po do kwadratu, tak lepiej. A szmaty na twarzy to nie muszę nosić bo jestem zabezpieczony, natomiast ty na swoją mordę możesz ubrać, a nawet wskazane ubrać pampersa, tylko często zmieniaj bo będziesz jak po narkotyku chodził.

~Lolis

er2rds ścigać to możesz sobie siebie za brak szmaty na mordzie. Ale z d.pą na karku będzie trudno, haha.

e2rds

Saint, ale mnie wcale nie zależy by komukolwiek cokolwiek tłumaczyć, ja napisałem, że to sprawa osobista każdego, natomiast teraz ścigam tego głąba ~Lolis- du.a i ten głąb tu produkuje się i nie może zrozumieć tępak że dał ciała i został ~Lolis- du.a.

~Henryk

Ich kłamstwa: Po szczepionce nie zachorujesz. Po szczepionce nie zarażasz. Po szczepionce nie umierasz, Po szczepionce łagodniej przechodzisz. Wystarczy jedna dawka, wystarczy druga dawka, teraz już wystarczy trzecia a po każdej miało być normalnie, ograniczanie wolności, Opłacanie mediów lekarzy i aktorów aby mówili jednym głosem, ukrywanie NOPów, brak badań o powikłaniach długoterminowych, no i NAJWAŻNIEJSZE BRAK WSZYSTKICH ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CO ROBICIE LUDZIOM. To na szybko co przyszło mi do głowy.

~cst

Poniżej pytania retoryczne - nikt nikomu nie każe odpowiadać, tyko niech się sam we własnym zakresie zastanowi.
Co jest złego w dobrowolności? Na ile "rozwój pandemii" jest rzeczywisty, a na ile wykreowany przez media? Dlaczego WHO nagle zmieniła definicję pandemii, akurat tuż przed "wybuchem" wirusa? Dlaczego media usilnie zagłuszają opinie drugiej strony, skoro to tylko jakieś "szury" i "foliarze"? Skąd u Wilusia Gatesa czy innego Fauciego takie zdolności profetyczne? Dlaczego jak były epidemie grypy, to nikt nie robił lockdownów, nie zamykał sektorów gospodarki, nikt nikomu nie kazał nosić maseczek, szczepić się i siedzieć w domach? Przecież grypa jest bardziej zabójcza, wystarczy spojrzeć na statystyki dot. grypy.
I dlaczego jedni chcą ciągle decydować za innych? Chciałby ktoś, żebym ja decydował, co ma robić? Pewnie nie. To niech zgadnie co? To działa w obie strony.

Saint

Niepopularne - w tym przypadku dotyczą tematyki zdrowotnej - to takie, które będą skuteczne w powstrzymaniu rozwinięcia się zakażeń, a niekoniecznie mogą być łatwo przyjęte przez społeczeństwo.
Niestety to dzieje się od dawna , bo skoro jakieś zakazy/nakazy/ustalenia są tworzone, to muszą też być pilnowane.
A tak niestety nie jest. Skutkiem tego - zamiast zaniku - to mamy rozwój.
A "testy" sobie daruj.

~cst

Saint. Przyjmuję do wiadomości twój punkt widzenia i doceniam, że nie próbujesz obrażać. Natomiast co rozumiesz pod słowami" niepopularne rozwiązania"? Jeśli to, co myślę, to mam dla ciebie 2 testy:
1) Test na komunistę: co byś zrobił, gdybyś dorwał mającego inne zdanie i mógł stanowić o jego losie bez konsekwencji dla ciebie?
2) Test na socjalistę: gdyby za donos na mającego inne zdanie było, powiedzmy, 100pln, doniósłbyś?
W takich chwilach, jak ta "covidowa" bardzo szybko ujawniają się tendencje niektórych ludzi, którzy mają wreszcie wygodny pretekst i perspektywę finansową, żeby móc realizować swoje ukryte motywy/pragnienia/marzenia. Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z nich.

~Lolis

e2rds nie produkuj się bo d.pa z karku ci odpadnie haha
At y Saint idź posłuchaj sobie tych mędrców Syjonu z rady medycznej, którzy biora tak gigantyczne granty od koncernów farmaceutycznych o jakich ci się nie śniło. Więc na pewno za takie pieniądze mówią prawdę ale jest to tzw prawda koncernów , haha.

Saint

e2rds nie wytłumaczysz żebyś nie wiem co robił...
Tych Hałatów czy innych zabawnych gości fajnie się ogląda w tvpodkarpacie, gdzie gadają godzinami i tworzą sobie "grupy wsparcia".. tacy sami mistrzowie, jak ci od Antoniego, którzy słyszeli wybuch w smolocie.
Jak ktoś chce wesoło zacząć dzień to polecam - Szuflandia niesamowita.

A realnie - nie dotrze dopóki nie dotknie. I tyle.
Jak Was albo kogoś z bliskich potelepie - czego Wam życzę, skoro nie potraficie skorzystać ze szczepionki - to wtedy zaczną się może oczka otwierać, tyle, że może być dla niektórych już za późno.

Dodatkowo - ten "nierząd", który boi się niepopularnych decyzji, żeby tylko ci, którzy ich popierają nie byli źli - swoimi działaniami doprowadzi już wkrótce do tego, ze to będzie nie do zablokowania, bo tak szybko sie to rozwinie i wtedy będzie płacz.
Ale jak chcecie zamieszkać pod ziemią to tak sie to skończy dla wielu z Was.

e2rds

~Lolis du.po, nie dość, że du.ą zostałeś, to jeszcze niekumatym, a to bardzo proste w rozumowaniu, zapytałeś mnie, cyt: "e2rds. Powiedz mi po co tobie dwie du.y ?", ty starego dziadka chciałeś na lep wziąć, na głupią podpuchę. Dziadek jest za bystry na takie numery i głąbie, odpowiedziałem ci, że jedna moja, a druga do twojego łba i napisałem, że z du.pą, czyli z takim łbem nie pogada, a ty nadal próbujesz jeszcze kręcić, jeśli to nielogiczne to znaczy, że jesteś głąb i du.pa do kwadratu. Pozdrawiam ~Lolis-a du.pę.

~Lolis

Prawda jest taka e2rds, że mówisz i srasz d.pą. Więc co to ma wspólnego z logiką ? haha.

e2rds

~Lolis, przecież z kimś kto ma du.pę zamiast głowy nie będę dyskutował, znasz powiedzenie, że z du.pą nie pogadasz, wiec nie truj mi głowy du.pą i do tego głupią. Palnąłeś głupolu błąd który wykorzystałem i teraz nie mamy o czym dyskutować, to wynika z logiki, no noże troszkę naciąganej bo du.pa logicznie nie myśli i nadal bedzie podejmować dyskusję. Pozdrawiam ~Lolis-a du.pę.

~cst

Lolis. Spoko nie ma problemu. My w przeciwieństwie do nich propagujemy wolność wyboru, więc rób jak uważasz (i nawet ci po cichu kibicujemyumiech