3 chętnych na wynajem sztucznego lodowiska

Image

Za ile będziemy mieć w mieście sezonowe, sztuczne lodowisko?

Nastąpiło otwarcie ofert w ramach przetargu na wynajem sztucznego lodowiska wraz z infrastrukturą techniczną. Jest duża szansa na to, że miasto wyda na ten cel mniej niż szacowano.

Lodowisko w tym roku ma powstać nie na samym Placu Piłsudskiego, ale od strony torów kolejowych. Obecnie teren ten wykorzystywany jest jako duży parking. Nasza miejska ślizgawka będzie mieć identyczne wymiary jak w latach poprzednich, czyli 20x30 m. Będzie otoczona barierkami ochronnymi o wysokości 1,05 m, a także ma posiadać oświetlenie tak, by móc jeździć na łyżwach również po zmroku, pod gwiazdami. Do dyspozycji gości będzie toaleta. Jeśli warunki atmosferyczne będą korzystne, to będziemy mogli poślizgać się już 1 grudnia. Obiekt będzie otwarty przez 3 miesiące, do 28 lutego 2022 roku.

Szacowano, że koszty związane z wynajmem sztucznego lodowiska wyniosą 333 tys. zł, tymczasem 2 z 3 ofert są niższe niż zakładano i wynoszą kolejno: około 192,9 tys. zł i 238,7 tys. zł. Trzecia oferta opiewa na sumę 348 tys. zł. Ważnym aspektem przy wyborze będzie rok produkcji agregatu chłodniczego oraz rok produkcji rolby. Firma, która najniżej wyceniła swoje usługi, jako jedyna nie podała tych informacji przez co jej oferta może zostać odrzucona.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Luna

Śniło mi się, że Marczak położył to lodowisko, przenosząc go na Antarktydę.

~UBEK

KUDŁATY będziesz siedział,
Serce mnie się kraje jak Cię niedojdo widzę i słyszę,
Ucieczka nie pomoże,oj nie daj Boże,uwierzysz i zaplaczesz,tylko będzie za późno.
AMEN KATOLIKU.

~Yyy

Noc, poniedzialek, miasto śmierdzi!

~Yyy

Noc, poniedzialek, miasto śmierdzi!

~jasio

to az tyle chcom zaplacic za zgode na lut pszez 3 miesionc e

~Mama

Zróbcie dach, bo te lodowiska w deszczu to porażka. A najlepiej wielki namiot z lodowiskiem w środku, tak jak to jest na Mazowszu Pan prezydent często tu jezdzi, więc niech się postara.

~kolor

Będzie zajefajnie!!