Śmiertelne potrącenie pieszego w Nisku

Image
Niżańscy policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Nisku, na krajowej 19. Kierujący renaultem potrącił idącego poboczem mężczyznę. Niestety mimo reanimacji życia 42-letniego pieszego, nie udało się uratować. Apelujemy do pieszych o noszenie elementów odblaskowych po zmroku, szczególnie poza terenem zabudowanym.

W niedzielę przed godz. 21, na drodze relacji Nisko - Nowosielec, jest to odcinek krajowej 19, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 61-latek, kierujący renaultem trafickiem, podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego, potrącił pieszego, idącego lewą stroną jezdni.

Pomimo reanimacji życia 42-letniego mężczyzny, nie udało się uratować. Jak ustalono pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący renaultem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniać będą dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Przypominamy i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych. Pamiętajmy - odblaski ratują nasze życie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Petrus

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

krysz

las, na pewno bo tvn uwaga systematycznie śledzi ten portal.

~LKR

Widocznie ten pijany z 22 sierpnia, ma lepszą ochronę.

las

22 sierpnia był też tam wypadek bardzo ciężki pijany wjechał w inny samochód też na lewym pasie wyprzedzając i cisza .Cisza komuś na tym zależy a dziewczyna jest na wózku.Może TVN UWAGA to poruszy .

qsik

Może niech się wypowie Burmistrz Niska dlaczego na Grądach pod każdym domem jest ścieżka rowerowa, a obiecana od ponad 20 lat ścieżka do Nowosielca do dzisiaj nie powstała. Przecież tam nawet pobocza nie ma.

~niska jakosc

drogi portalu, naprawde miejsce tez jakas wartosc edukacyjna, jak piszecie arytkul o zdarzeniu to dajcie znac jak ten czyn zakwalifikowala policja, i tak zycia sie nie uda uratowac - ale takie dane mozna zdobyc przed upublikowaniem np od rzecznika policji

~do Xyz

Ty pewnie całe życie za monitorem siedzisz i masz takie samo wyobrażenie o ruchu drogowym jak ten niestety zabity. Wystarczy że pieszy zrobi krok w bok i znika zagrożenie. Z samochodem jest o wiele gorzej. Kumasz?

~Do j23

A kierowcy to tacy wzorowi i przestrzegają przepisy ale chyba nie w tym kraju

~J 23

Szkoda człowieka, To efekt tego, że pieszym wolno wszystko. Mogą nie stosować się do prawa. Podobnie rowerzyści. Kierowca też będzie miał teraz dużo problemów i być może załamanie psychiczne. A wystarczyło używać odblasków...

~Wiechu

Może w końcu zrobią ten ciąg pieszo rowerowy co miał być już xx lat temu ???

~pieszo

jak można w ciemnościach iść jezdnią bez odblasków i bez zachowania podstaw bezpieczeństwa

~Jdhdhsh

To było w czwartek, a nie w niedziele!!!!

~Xyz

To kuźwa aż tak wyprzedzał, że zabił człowieka z drugiej strony drogi. Wyjechał jakby tirem wyprzedzał. A czy tam wogóle można wyprzedzać, a gdzie ograniczenie prędkości. Człowiek w moim wieku, aż mnie ciarki przeszły. Idziesz spokojnie jak należy i........ Współczuję bardzo rodzinie :'''(