Kolejne nowoczesne klasopracownie w placówkach szkolnych

Image

Szkoły prowadzone przez Powiat Niżański, tj. Zespół Szkół w Jeżowem im. ks. Stanisława Staszica, Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem im. gen. Władysława Sikorskiego, Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Nisku oraz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku mogą pochwalić się nowoczesnymi klasopracowniami, na które z niecierpliwością czekali zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Całkowity koszt zadania wyniósł 286 410 zł i został w całości sfinansowany ze środków własnych Powiatu. Wykonawcami inwestycji były firmy: AKTIN Sp. z o.o z Sosnowca, Web – Profit Maciej Kuźlik z Piekar Śląskich, Elmar Anna Karnas z Błażowej.

W ramach zadania zakupiono klasopracownie dydaktyczne dla szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Niżański, w tym:

• klasopracownię fizyczną dla Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku o wartości 59 974 zł,

• klasopracownię fizyczną dla Liceum Ogólnokształcącego w Nisku o wartości 57 633 zł,

• klasopracownię komputerową dla Zespołu Szkół w Rudniku nad Sanem o wartości 57 965 zł,

• klasopracownię językową dla Zespołu Szkół w Jeżowem o wartości 54 504 zł, • klasopracownię komputerową dla Zespołu Szkół w Jeżowem o wartości 56 334 zł.

– Zarząd Powiatu dba o to, aby szkoły prowadzone przez Powiat Niżański były odpowiednio wyposażone i nowoczesne. Zależy nam na tym, aby nasza młodzież i nauczyciele, mieli jak najlepsze warunki do nauki i kształcenia. Dlatego też kontynuujemy zapoczątkowany w 2020 roku program wymiany infrastruktury w szkołach, aby odpowiadała ona współczesnym wyzwaniom edukacyjnym i zapewniała młodzieży dostęp do komfortowych warunków zdobywania wiedzy-mówi Starosta Niżański Robert Bednarz.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =