Nie żyje Antoni Kłosowski. Flagi w dniu pogrzebu będą opuszczone do połowy

Image

W niedzielę 17 października 2021 roku zmarł Antoni Kłosowski, wieloletni samorządowiec i przedsiębiorca, ale też i wielki działacz społeczny i samorządowy, radny miejski, w latach 1994- 1998 przewodniczący Rady Miasta Stalowa Wola, zasłużony dla województwa i miasta. Człowiek oddany ludziom…

Ta śmierć przyszła za szybko. Mówi to każdy, kto dziś dowiedział się o tej tragedii. Przecież to był człowiek aktywny, z pomysłami i jasno wytyczonymi celami w życiu. Miał jeszcze tak wiele do zrobienia dla Stalowej Woli i regionu. Odszedł w wieku 67 lat.

Antoniego Kłosowskiego znała cała Stalowa Wola i region. Cenili go wszyscy, bez względu na opcje polityczne i poglądy, bo za jego słowem szło doświadczenie poparte wykształceniem i wiedzą.

- Miał wielkie serce do Miasta i spraw społecznych oraz gospodarczych. Wielkie zasługi ma jego działalność na rzecz honorowego krwiodawstwa, które dzięki Jego wielkiej pracy i zaangażowaniu bardzo mocno się rozwinęło w Stalowej Woli. Dzięki działalności ŚP Antoniego Kłosowskiego bardzo prężnie działał w Stalowej Woli Cech Rzemiosła dbający o rozwój małych i średnich przedsiębiorców na terenie naszego Regionu. Stalowa Wola straciła dzisiaj oddanego dla niej Mieszkańca i działacza społecznego. ŚP Antoni pozostanie w naszej pamięci jako dobry i oddany dla innych Człowiek- napisał na fb obecny prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

- To jest ogromna strata dla Stalowej Woli, tym większa, że Antoni Kłosowski był przez te wszystkie lata swojego zaangażowania niedoceniany, żeby nie powiedzieć, że w pewnych środowiskach lekceważonych. Była to nieprzeciętna postać dla miasta. Dzisiaj jeszcze nie jesteśmy w stanie zdać sobie sprawy z tego, ile Stalowa Wola straciła i ile miejsc ważnych dla funkcjonowania miasta, w różnych wymiarach: społecznym, gospodarczym, politycznym, nie jesteśmy w stanie bez niego zapełnić. To był naprawdę na Stalową Wolę wymiar ogromny… Mógł jeszcze wiele zrobić, mógł i miał zamiar wiele zrobić dla Stalowej Woli, dla biznesu stalowowolskiego- wspomina zmarłego były prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak.

W dniu pogrzebu Antoniego Kłosowskiego flagi w Stalowej Woli będą opuszczone do połowy masztu i przepasane kirem.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Wacek

Człowiek sie rodzi, radość, umiera, smutek...

~Mieszkanka

Smutna wiadomość.Pamietam Go z pracy na Odlewni Staliwa.
Niech spoczywa w pokoju.

Jacek

Ściągnął ats i alutec. Gdyby nie te dwie firmy to byłoby źle

~E2rds

Podajcie jakies przykłady co takiego dla miasta ,nas zrobił aby tyle gloryfikpwać.Poza swoim biznesem...jakis obiekt publiczny????

~Ewunia

Nawet po śmierci nie wszyscy są równi...

~indigo

Tacy ludzie nie powinni odchodzić tak wcześnie !! Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny R.I.P. ... Spoczywaj w pokoju .

~Olga

Jak umrze normalny to cisza, jak byle polityk, to tyle szumu...

~kałamarz

...no i teraz chętnie zapisze się do HDK...

~pligot

nawet nie wiedzialem ze gosc byl gdzies spod bialoruskiej granicy - hmm czyli byl tu na Podkarpaciu ceprem przyjezdnym - ale zrobil sporo swiec mu Panocku...

~Aneta

zmarł na raka

~Gonzo

Wszystko oky ale flaga opuszczona to przesada takich ludzi w Stalowej dużo zasłużonych dla grodu ale nigdy nie opuszczano flagi co za wyjątek nie kumam

~Anna

Co tak wstydzicie się tej partii? Dziwne.

~Stefek

Co było przyczyną nagłej śmierci? Wypadek, choroba czy coś innego?

~babcia

Nie znamy dnia ani godziny...bądzmy przygotowani cały czas.... Dużo za wcześnie Panie Antoni.

e2rds

~Zenek, daj spokój, Antoni Kłosowski ( dla mnie kolega TOSIEK), był przede wszystkim porządnym człowiekiem i niech takim zostanie. Nie przynależność partyjna świadczy o prawości człowieka, ale jego postępowanie.

krysz

Zenon, być może zawdzięczasz temu człowiekowi że masz pracę. Dużo dobrego po nim pozostało.
R.I.P.

~Iga

Nie wstydżmy się swych partiì. To z jakiej był?

~Zenek

Co to za nowa partia STALOWA WOLA?

~OBYWATEL

~Zenon

z partii - Stalowa Wola.Po prostu. Człowiek z wielkim sercem dla miasta i jego mieszkańców. Wyrazy współczucia dla rodziny.

e2rds

Wyrazy współczucia dla rodziny. Tylu wspaniałych kumpli z dzieciństwa już odeszło, w tym i Tosiek, tak wcześnie.

~Zenon

Niezbyt go kojarzę... z jakiej partii?

~Karlau

Wieczny odpoczynek rać mu Panie.
To smutna wiadomość. Znałem Pana Kłosowski ego. To bardzo w porządku człowiek.
Co się stało, że tak nagle od nas odszedł?

~Grazia216

Smutna wiadomosc.wyrazy wspolczucia rodzinie