21- latek z Niska podejrzany o czyny pedofilskie

Image

W ciągu kilku miesięcy miał wykorzystać seksualnie 2 nieletnie dziewczynki, a wobec 2 innych miał dopuścić się innych przestępstw. Łącznie ma tyle zarzutów, że za kratkami ma szansę spędzić co najmniej kilkanaście lat.

Podejrzany ma dopiero 21 lat i jest mieszkańcem Niska. Jego sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu, a on sam został tymczasowo aresztowany.

- Podejrzany usłyszał 8 zarzutów, są to generalnie zarzuty przeciwko wolności seksualnej. W tej chwili postępowanie jest już na etapie końcowym, a dokładniej rzecz biorąc, jest na etapie zapoznawania się z materiałami postępowania i będzie formułowany akt oskarżenia. Myślę, że jeszcze w październiku wyjdzie akt oskarżenia do sądu- mówi w rozmowie z portalem StaloweMiasto.pl prokurator Andrzej Dubiel, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

Sprawa jest delikatna, bo chodzi o dobro dzieci poniżej lat 15. Mężczyzna działał na terenie Niska i Stalowej Woli. Przy pomocy komunikatorów internetowych docierał do dziewczynek, obiecywał prezenty i pieniądze. Prosił o intymne zdjęcia. Z 2 dziewczynkami spotkał się na żywo. Doszło do zbliżeń.

- On nie przyznaje się do żadnych zarzucanych mu czynów i odmawia składania wyjaśnień. Z uwagi na to, że zarzuca się mu kilka czynów, kara łączna w tym wypadku może wynieść 20 lat- mówi prokurator Andrzej Dubiel.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~cst

Pedofilia to zbrodnia i powinna być karana minimum kastracją chemiczną, bo taki pedofil jest niereformowalny. Ale postępackie władze Europy i świata dążą do jej zalegalizowania metodą małych kroków. Dobrze, że Polacy jeszcze trzeźwo myślą. Jeden z ostatnich takich narodów na świecie - nic dziwnego, że są na nas zakusy.
Chłopaki. Korek to słynny na forum troll i wojownik klawiatury - rzuca hasło i ucieka, a jak mu zadać normalne pytanie to nie odpowiada. Merytorycznej dyskusji z nim nie ma żadnej. Niektórzy tak mają, że podnieca ich robienie g.wnoburzy. Nie dajcie się sprowokować.

~Marsjanin

Powielanie głupoty lub cytowanie jej jest tożsame z popieraniem jej twórców.
więc co miało na celu przytaczanie niby czyichś idiotyzmów ....?
wybielasz się że to nie ty ale powtarzając to samo robisz się tej samej kategorii
Nigdzie nie było napisane że popieram korwina, kościół czy inny innego rodzaju wynaturzenie
Konstytucja powinna zabronić korwinowi i bosakowi startowania - bo chyba chorzy psychicznie nie mogą kandydować.....

Społecznie i po prostu po ludzku jest dla mnie chore /to mało i zbyt łagodne powiedziane/ tykanie dzieci... Każda osoba która ma takie myśli powinna sobie wiertarkę udarową wwiercić w głowę...

Każdy czyn lub zachowanie prowadzące do wymarcia, degradacji społecznej, do zacofania umysłowego gatunku ludzkiego powinien być karany śmiercią - każdy osobnik który się tak zachowuje zagraża gatunkowi ludzkiemu.

~Aamon

Korki, piszesz tak dlatego, że pewnie nie masz dzieci albo nawet jesteś osobą heteronienormatywną, np. księdzem, wśród których wyróżniamy homoseksualistów, sodomitów, fetyszystow, pedofilów, albo zwykłych,, ciekawskich" zboków jak ten z Suchej Beskidzkiej co stara babkę w szpitalu macał. Napewno zgadłem, bo wy jesteście chorzy w swoich pogladach jak ten Bosak z Ordo Iuris. A Żydowscy bogowie, podobnie jak greccy czy egipscy też z czasem odejdą w niepamięć. Kto dziś się modli do Odyna?

~Pogrzeb1000zl

Nie chodzę 10 lat tam a z budżetu na który również ja się składam kościół dostaje kokosy od rzadu bez zapytania czy mi to odpowiada czy nie. Zamiast podziękowania mi dostaje z ambon pogardę. Brawo uczniowie chrystusa

~Do Marsjanin

Nie myśl że lecę do kościółka. Każdy normalny człowiek przestaje chodzić tam kiedy zobaczy ile zła przez wieki wyrządzała ta instytucja. Moja ostatnia obecność tam była 10 lat temu.

~Do Marsjanin

Jak można wypowiedzi bpa Michalika i ojca Rydzyka nazwać wypocinami ameb i fustratow? To błysk wiedzy kościoła na temat ochrony dzieci przed kościelna pedofilia

~korki

Marsjanin przytoczyłem słowa --- Korwina Mikke z Konfederacji. Żebyś wiedział na kogo głosować za dwa lata.

~Marsjanin

~korki
co ty pier...???
jest tu jakiś moderator a najlepiej prokurator?
obyś był w tych 3000 zabitych śmieciu bezmózgi - prawa rodzicielskie powinni ci zabrać dziadu śmierdzący

~korki

-------- Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie.
Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów - ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami? -------- Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać.------

~cst

Marsjanin. Ten portal znalazł sobie dobry sposób na biznes: generowanie wyświetleń poprzez pozwalanie frustratom leczyć kompleksy bez moderacji. Nie myśl sobie, że to problem dotyczący tylko tego wątku - poczytaj inne i sam zobaczysz.
Ale zawsze jest sposób - nie czytać i nie pisać. Szkoda sobie psuć dzień czytaniem czyichś pomyj.

~Marsjanin

Ludzie zastanówcie się co Wy piszecie!!!!
takich jako następnych trzeba zamykać i kastrować na żywca

~Michalik

Dzieci tak same lgna do doroslych. Zgubią się i jeszcze innych w to wciagaja
WTF?????

~Rydzyk

Zgrzeszyl no zgrzeszyl a kto nie ma pokus niech się pokaże

~Szkoda

A mógł być edukatorem w szkole.

SAMA PATOLOGIA JAK WIDAĆ !!! a za parę miesięcy grzecznie do kościółka się wyspowiadać bo święta idą - aż się rzygać chce, szkoda że was wirus nie pochłoną bezmózgie ameby

~Kotek

Czy kuria zawiadomiła prokuratora czy same poszkodowane dzieci?

~Michalik

Dzieci tak same lgna do doroslych. Zgubią się i jeszcze innych w to wciagaja

~Rydzyk

On jest męczennikiem. Media to zrobiły. Media

~Rydzyk

Zgrzeszyl no zgrzeszyl a kto nie ma pokus niech się pokaże

~Szkoda

Szkoda ze nie został wcześniej ksiedzem. Byłby nietykalny

~Google

Dać go tej samej celi co proboszcz z Tarnobrzega. Będą mieli wspólne tematy.

~Ave

W tym wypadku działanie sprawiedliwości jest natychmiastowe. W wypadku pewnej grupy ludzi sprawiedliwość każe dekadami na siebie czekać. Chyba każdy wie o jaką grupę ludzi chodzi

~Odpowiem

Zdjęcia podejrzanego można obejrzeć tylko za zgodą Watykanu

~Pytanie

Z której parafii i czy był wcześniej przenoszony

~Gggg

Pokazać ryja.

~fix

Nono mlode kure**i juz sie oddaja w takim wieku patola 500+

krysz

2-letnie dziewczynki go interesowały? No żesz k....

~Haahha

Pewnie u henka z Warchow był i to on go nauczył takie rzeczy robić hahahq

~Felka

Pokażcie jego zdjęcie żebym mogła dzieci chronić.

~Kostka

Widzę że w komentarzach dużo pensjonariuszy się wypowiada , albo tacy którzy ich mają w bliskim otoczeniu. Jak to jest z tym cwelowaniem? Normalny zdrowy chłop innego chłopa? Przecież to obrzydliwe...

Pablito

Do wora i w San że śmieciem krótko polskie prawo jest za łaskawe dla takich skorwieli

~Ania

A tak chcialam zobaczyc jego instrument...

~Marcin

Będzie siedział na ochronkach i hu....a mu zrobią tak naprawdę

~Marcin

Będzie siedział na ochronkach i hu....a mu zrobią tak naprawdę ????