Trwa remont w magistracie

Image

W stalowowolskim urzędzie miasta trwają prace budowlane. Zmienią się przede wszystkim schody wejściowe, które będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Roboty, które obecnie są wykonywane dotyczą: przebudowy pomieszczeń piwnicznych, likwidacji zawilgoceń w pomieszczeniach piwnicznych, remontu i przebudowy schodów zewnętrznych. Wykonawca zajmuje się m.in. robotami: murarskimi, malarskimi, wymianą stolarki drzwiowej i okiennej, kładzeniem płytek, tynkowaniem, wykonaniem ścianek działowych, zmianą instalacji elektrycznych, wodno- kanalizacyjnych i sanitarnych. W ramach prowadzonych robót zostaną zlikwidowane wszystkie pomieszczeń po byłym barze.

Ze względu na toczące się prace remontowe nieczynne jest główne wejście do urzędu. Petenci muszą korzystać z tylnego wejścia, tego od strony parkingu wewnętrznego.

Wykonawcą jest stalowowolska firma, która jako jedyna przystąpiła do przetargu na to zadanie. Realizacja wszystkich prac kosztuje około 554 tys. zł. Roboty budowlane powinny potrwać łącznie 6 miesięcy.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~taka prawda

Warto zobaczyć na YouTube. Kto nie oglądnie tego filmu ten szuja. To jest temat.
MARCIN BUSTOWSKI : Ratujmy DZIECI ❗???? Dlaczego Polacy masowo umierają na RAKA ❓ GLIFOSAT i CHEMIA ❓

~Krzeszowiak

Ta firma która robi te schody,w krzeszowie w 3 miesiące od zera Stokrotkę wystawiła. Konkretna ekipa.

~Adam

6 miesięcy to Tesco budowali. A tu kawałek schodów rur wymienić a osuszać będą w zimie piwnice - raczej czekać do wiosny,

~P Jaki

~No tak czytaj ze zrozumieniem SZPITAL POWIATOWY a nie gminny

~No tak

Potem remonty w środku /trzeba poprawić warunki dla urzędasów / A co tam, że w szpitalu nie ma klimatyzacji / Przecięż warunki dla tej uprzywilejowanej grupy muszą się znacznie różnić od tych "robali " w Stalszmicie i Aluteku. Warunki muszą być na miarę - min jak w Muzeum,/ marmury bardziej świecące / Tak trzymać władzo niefrasobliwa.

~Protest

No nie no... Skandal normalnie!
prokuratura zawiadomiona?
Konferencja będzie?
Może list otwarty się pisze?
Opozycjo działaj! ! smiech2 smiech2

~Extra

To dla następcy szykowane chyba.
Ponoć Damian ma startować.
I wygra!

~Login

Jak zauważyłem to od frontu budynku wykopy są wykonywane aż do tak zwanego usadowienia budowli . Czyżby to miało na celu sprawdzenie jak głęboko miłościwie nam panujące władze miasta zapuściły korzenie ? Tylko żeby przez przez przypadek budowlańcy nie podcięli tych korzeni . Bo znowu będzię wrzask że to sprawa opozycji , tak jak było w przypadku kiedy wywrócił się maszt z flagą na dużym rondzie . Wtedy to padły , ze strony niektórych oficjeli podejrzenia , że ktoś z opozycji dokonał sabotażu ! A swoją drogą dziwne jest to , że sprawa samowoli budowlanej związanej z budową tego masztu ( najpierw wykonanie fundamentu pod maszt , potem jego nocne , pośpieszne wykopanie , nie spotkało się z odpowiednimi konsekwencjami wobec osób które zleciły ,a inne wykonały te prace .

~PAZIO

A To fachmani z ZAB już nie pasują, prywatne firmy są brane