Jest płot. Dziura w nim to kwestia czasu?

Image

Koniec chodzenia „na nielegalu”. Skrót do galerii handlowej na Chopina został zlikwidowany.

Mieszkańcy Stalowej Woli, zwłaszcza ci z osiedla Młodynie, którzy robili zakupy w Vivo chodząc do sklepów przez dzikie przejście, teraz będą zmuszeni do przestrzegania przepisów.

Mieszkańcy dostaną swoją kładkę (skrót) do galerii, ale jeszcze nie teraz. Póki co, dla własnego bezpieczeństwa, muszą korzystać z przejść dla pieszych oddalonych nieco od ścieżki, którą podążali robiąc sobie skrót. Teraz, gdy tuż obok przebiega ruchliwa obwodnica Stalowej Woli i Niska, sytuacja była szczególnie niebezpieczna. Postawiono więc ogrodzenie, które skutecznie, przynajmniej na jakiś czas, zapobiegnie łamaniu przepisów. Już teraz usłyszeliśmy robiąc dla Was zdjęcia miejsca, że mieszkańcy szybko uporają się z tym „problemem”, że zaraz znajdą się tacy, którzy zrobią dziury
w siatce lub zdejmą całe przęsło i będzie „po wszystkim”. Mamy nadzieję, że jednak rozsądek weźmie górę i bezpieczeństwo będzie dla naszych mieszkańców priorytetem. Lepiej dotrzeć do celu kilka minut później niż wcale.

A co Wy o tym sądzicie?

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Odyn

Jest już dziura na wysokości sklepu sportowego. Samobójcy już przebiegają ponownie przez drogę.

~kurdel

tak to jest jak sie buduje 'obwodnice' przez miasto. Obwodnica powinna przebiegać po drugiej stronie sanu. potem wystarczyłoby ją tylko rozbudować do standardów drogi ekspresowej w ramach s74. ale to zbyt oczywiste.

~E2rds

Anonim cos ci sie pomylilo, jakie panele ? No chyba ze u ciebie w domu zonka zmienia nie informujac ciebie. W planach prxy drodze tego nie było. Siatka jest bo ludzie jak bydło sie zachowuja i aby tylko jak najkrotsza droga...wstyd to dla naszego grodu.

~Anonim

A ja mam pytanie bo mieszkam w tej okolicy i miały tam powstać panele wygłuszające i kiedy one będą bo płotu chyba w planach nie było a jest a panele wyciszające miały być a ich nie ma a hałas jest!! Kiedy zajmiecie się tym co miało być zrobione???

elha12

Ku przestrodze osób nierozsądnych:

Olej siatkę, idź na skróty,
Zakazy miej w nosie,
A na pewno Cię przetrąci,
Jakieś auto na szosie!.
Cię przetrąci na szosie.

e2rds

krysz, nic nie stało na przeszkodzie żebyś sobie kupił jak chodzisz po ciuch.landzie, na pewno przydatny by był dla ciebie, mnie stać na towary z innej półki. Myślałem i miałem nadzieje, że nie zgł.piejesz i nie dasz się wciągnąć w gierki "obl.śnej ~Babci" i cóż myliłem się. Przykro mi z tego powodu, bo to ty zacząłeś się mnie pierwszy czepiać, ale i z tobą sobie poradzę. Czepiaj się dalej jeśli masz ochotę.

krysz

e2rds, na ciuchach sprzedają używane rozumy, zalecam tam podejść może coś dobierzesz do swojej pustej czachy

e2rds

~Babcia, obleśna ~Babciu, nie wierze by "krysz" dał się wciągnąć w twoje obleśne gierki, a poza tym "krysz" to nie to samo co Krysz, natomiast "~Babcia" to to samo co "~babcia", znaczy pseudointeligent , bodaj posługujący się 82 nickami.

~Babcia

Krysz
.witaj w klubie ulubiencow edwarda ersedesa 81 nik kumpla z netu.

~Adam

Pisiory najpierw tworzą problem, a później bohatersko z nim walczą. Nie wybudowali od razu tunelu pod obwodnicą bo wiedzieli z góry, że ludziom ten tunel jest niepotrzebny. Teraz będzie kładka, ktoś na tym znowu nieźle zarobi, a ludzie kładki nie chcą bo trzeba się gimnastykować żeby wejść i zejść. A wystarczyło zrobić tunel taki jaki jest na działkach.

e2rds

krysz, widzisz, cyt: "Jeden myśli że jest mądrzejszy od drugiego a wychodzą na idiotów.", nieświadomie zrobiłeś też z siebie idiotę, pomijam ,że wyraz "nie pełnosprawny" pisze się razem "niepełnosprawny" bo to przymiotnik, ale widzisz, w tym skrócie od Poniatowskiego ja widzę bardzo poważne odciążenie ronda przy VIVO, a także poprawę bezpieczeństwa tak dla pieszych jaki rowerzystów, bo nie musieli by blokować ronda dla samochodów. Tak ci to trudno ogarnąć, że droga dla pieszych wydłużyła się dwukrotnie i jeszcze stała się bardziej niebezpieczna. A mojej wymiany uprzejmości z innymi uprzejmymi którzy do mnie piszą nie musisz czytać, zrozumiałeś.

krysz

złomiarz, co ty jesteś nie pełnosprawny że trzeba dla ciebie robić specjalną drogę do galerii? Nie masz nóg żeby przejść dla zdrowia parędziesiąt metrów?

Jeszcze mam pytanie gdzie jest moderator, żeby głupie pyskówki dwóch emerytów kasować a najlepiej to zablokować im dostęp do komentarzy. Jeden myśli że jest mądrzejszy od drugiego a wychodzą na idiotów.

e2rds

~e2rds, ale przecież głąbie możesz ją wozić samochodem, widzisz, jak byś tylko o tej kózce myślał, to nikt by nie wiedział, żeś głąb, a tak to wszyscy wiedza i na dodatek to pozostanie na wieczność na stronach internetu i po co ci to głąbie.

~Nepotyzm+

Powołać spółkę i zarząd z towarzyszami i prezesem sekretarzem z pensyjkami 40000 jak w ci od łąki lotniskowej CPK od monitoringu płotu i zatrudnić jedna osobę, która będzie przeprowadzać przez ulice.

~e2rds

A ja chce tunelu pod obwodnicą bo moja kózka nie wejdzie na kładkę bo ma lęk wysokości. A ja sie nigdy z nią nie rozstaję i chodzę z nią wszędzie. Żądam wręcz ....Tunel mi wybudujcie i mojej kochanej kózki.

~złomiarz

W takich wiochach jak stalowa to od zawsze tak było. Zamiast pomyśleć jak i gdzie ludzie będą chodzić i od razu zrobić wygodne dojścia, to się utrudnia i płoty stawia.

~Lucek

Komu brakło wyobrażni i nie zrobił wiaduktu do Vivo od razu?

~Alalab

Mur chiński 3m proponuje. Albo odrazu bariere dźwiękoszczelna na 5m. Bo nie mozna bylo przejscia podziemnego zrobić?

~Nikt

Myslenie tepoty jak jest to trzeba zniszczyc

e2rds

~Babcia, obleśna babciu, ty jesteś taki tuman i głąb, a do tego krzywy niemyty kikuci łeb, że ty tylko na takim obleśnym pisaniu masz jakieś pojęcie. O rzeczach ważnych i ułatwiających życie to już nie, pseudointeligencie, masz bardzo nas.ane w tym głupim pustym łbie, a ten odcinek drogi to jest tak samo spaprany jak ty cały. Co z tą czteropasmówką głąbie.

maszynista

Jest juz dziura że można nią przejść?

~Babcia

Ci nie pasi ersedesie to balonem sobie doleć.

~hwdp

Czepisz sie mnie teraz tymi swoimi epitetami to ci powiem ze jestes jednym z tych co tylko marudzą.Co wy chcecie na tak krotkim odcinku nastawiac rond, wiaduktow,kładek i moze jeszcze tunelu?? bez przesady.Pieszych teraz to nie tyle co za prl i nic sie nie stanie jak zrobia sobie spacer......starsi pojada emkaesem jakby cos. I o co ten rwetes?????

~Koko

Pod pradem to powinno byc bo mentoly nie rozumieja

e2rds

~hwwd, nie rób z siebie niekumatego głąba i doskonale wiesz, że większość do VIVO dojeżdża, a droga dla pieszych wydłużyła się o co najmniej 100% i do tego blokują tak wjazd jak i zjazd z ronda. Tak to trudno pojąć, większy ruch pieszych to utrudnienia na rondzie i to ogromne i po co to, a tu co niektórzy próbują Wisłę kijem zawracać. Takie wykonanie tego odcinka drogi to bezmózgowie.

~Alter

To jest płot na miarę naszych możliwości. Wiecie co my tym płotem zrobimy?

e2rds

~emi, to prawda, że rondo i dojazd do VIVO były zrobione dużo wcześniej i nie za PiS-u, ale nic nie stało na przeszkodzie zrobić tam taki przejazd jak na błonia, lub do oczyszczalni. Taka sytuacja co najmniej by odciążyła ruch na rondzie przy VIVO o 40%. Ktoś głupio zrobił i tyle i tu masz całkowitą rację, a paru, choć wiedzą, że nie mają racji będą z tobą się droczyć

~PRAWDA

I ZNOWU, NA PLOTY TO MAJA KASE!!!!!!!

~hwwd

emi ...ćwok to z ci czy ciebie, rondo powstało grubo przed 2015 rokiem za peło a teraz bedzie spełniać role ale nie do galerii tylko powstajacych nowych tam obiektów. Jest droga i bez problemów można sie dostać do galerii jak ktoś chce oczywista. A co to do cholery jak 200 metrów wiecej sie przejdzie....to dla zdrowia zgredy jedne.

~Pss

Tylko czekac jak Bialoruski prezydent uchodźców podstawi pod plot haha ????????