Pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

Image

Wzorowa obywatelska postawa zawsze zasługuje na uznanie i wyróżnienie. Tym razem, dzięki reakcji i zdecydowanej postawie świadka, doszło do ujęcia pijanego sprawcy kolizji drogowej. 36-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

12 października około godz. 13, dyżurny niżańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wjechał w prawidłowo poruszający się pojazd ciężarowy w miejscowości Jeżowe i może być pod wpływem alkoholu. Kiedy policjanci dojechali na miejsce okazało się, że kierowca mazdy został już ujęty. Zgłaszający uniemożliwił dalszą jazdę 36-latkowi, który jak się okazało, próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Badanie przeprowadzone na miejscu zdarzenia drogowego potwierdziło przypuszczenia zawiadamiającego.

Mieszkaniec powiatu niżańskiego miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali nietrzeźwemu uprawnienia do kierowania. Dzięki wzorowej reakcji świadka, mężczyzna nie spowodował krzywdy sobie ani innym na drodze. Teraz musi się liczyć z konsekwencjami m.in. za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Do leni

Kiedy, ten temat będzie zakończony. Partie polityczne, tego tematu nie ruszacie bo się boicie, że stracicie na popularności co !!!!!!! Takie bzdety, jak nadać ulice czyimś imieniem, jak ochronić mieszkańców przed hałasem z obwodnicy to chętnie. Posłowie, radni do boju, ochrońcie życie uczciwych ludzi przed BANDYTAMI DROGOWYMI. CZY DOCIERA DO WASZYCH MÓZGOWNIC TEN APEL !!!!!!!!!!!!!!

~~Ghj

Gdyby o powiecie Stalowowolskim i o pijanych kierowcach z tego powiatu było by pisane na stalowowolskich portalach, zapewne nie mieli by mieszkańcy owego powiatu do dumy, nie wspominając o wypadkach spowodowanych przez tych kierowców.

~Ghj

Gdyby o powiecie niżańskim i o pijanych kierowcach z tego powiatu było by pisane na stalowowolskich portalach, zapewne nie mieli by mieszkańcy owego powiatu do dumy, nie wspominając o wypadkach spowodowanych przez tych kierowców.

~Juska

Gdyby nie powiat niżański nie byłoby co czytać!

~korki

W Jeżowym szczepią się przebadanym preparatem - alkoholem ( brak odczynów poszczepiennych nawet przy dawce 3 promili )