COVID-19. Coraz więcej zakażeń. Są zgony w powiecie!

Image
Gwałtowny wzrost zakażeń w Polsce i na Podkarpaciu. 2 zgony w ciągu doby tylko w powiecie stalowowolskim powiązane z COVID-19. Coraz więcej zajętych łóżek szpitalnych. Uważajcie na siebie!!!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~bogcek

Moderator ty ciulu.

~Obywatel

Moderator ty ciulu .

~Obywatel

Moderator ty ciulu .

~Oko

No i gdzie te dwa przygłupy co opluwają wybitnych specjalistów? Pewnie poszli spalić punkt szczepień.

~Bulubulu

Następny nazista Lolis.

~Lolis

cst, max ale wyprowadziście z równowagi niektórych. Macie tyle łatek doszytych, że aż strach.

~Bulubulu

Korki dobrze ich przejrzałeś myślę tak samo. A Ty Max nie zapomnij wziąć na spotkanie pałek teleskopowych, kastetów i noży. Cst niech weźmie ze sobą jakąś siekierę. Naziole i banderowcy dwa w jednym.

~Max

bulubuluumiech Ułóżyłeś nam doskonały plan zajęć umiech Na pewno pochylimy się nad tym umiech

~cst

Jak ja to lubię... kolejny na potwierdzenie prawdziwości moich słów. Inni z obozu przeciwnego - nie idźcie tą drogą. Przez takich jak ten tu poniżej ludzie się zwalczają nawzajem. Dokładnie jak chce tego władza - wspólny wróg ludzkości.

~bulubulu

Ty Max masz świetny pomysł. Spotkajcie się razem z cst skrzyknijcie jeszcze innych nazioli, ukatrupcie kilku gejów i lesbijek a na koniec spalcie jakąś tęcze. Później rozprawcie sie z mądrymi ludźmi którzy chronią swoje życie i na szczęście nie słuchają takich jak wy dwa palanty.

~cst

Max. Korek i ten drugi obserwator pod różnymi nickami mają schiza, więc widzą w nas rzeczy, które chcą widzieć. A wiesz jak jest: projekcja jest tworem projektującego. Jak już nawet ludzie z ich obozu widzą ich de.ilizm, to już jest głębsza patologia.
Ale ok dajmy innym (normalnym) przedstawić swoje punkty widzenia, a nie tylko my się produkujemy. Do ponownego "przeczytania" w kolejnym wątku. Pozdr.

~Max

Korki. To może się zdecyduj, bo sam się już pogubiłem. Raz geje, raz nacjonaliści, faszyści, mordercy typu Breivik umiech
Dołóż coś jeszcze, będzie bardziej kolorowo umiech

~cst

Dziki dzik. Taką postawę szanuję, mimo że jesteś z przeciwnego obozu. Umiejętność rzeczowej dyskusji to wartość uniwersalna i ponad podziałami. Jesteśmy otwarci na merytoryczną wymianę poglądów i łatwo nas zagiąć, ale do tego trzeba mieć jakąś wiedzę i coś sobą reprezentować. 2 trolli tutaj (ich jest 2, ale piszą pod różnymi pseudonimami, żeby robić tłum) jedyne co potrafi to obrazić, ale jak im zadać normalne pytanie, to wpełzają z powrotem do wychodka, z którego wyleźli.
De.ili nie brakuje po obu stronach (naszej też), ale eszcze raz powtarzam - nie mamy ABSOLUTNIE NIC do ludzi popierających sz..epienia, pod warunkiem, że nikogo do nich nie przymuszają i nie obrażają i NIKOGO NIE ZMUSZAMY, żeby myślał jak my. Ale jak widać niektórzy nawet o to mają ból d.py i muszą leczyć kompleksy czyimś kosztem. Ich problem, nie nasz.

~Dziki dzik

Nie wiem czemu się chłopów czepiacie i Max i cst są konsekwentni mają własne zdanie pogląd na pewne sprawy nie mi oceniać czy słuszny starają się popierać argumentami według niż słusznymi starają się nie obrażać innych, mimo że jestem po drugiej stronie szanuję, za odwagę polemikę, dyskusje a nie obrażenie jak niektórzy wykonują nie smaczne wycieczki typu geje itd. jeśli mogę wprowadzić wątek o sprzedajnych antyszczepionkowcach którzy są przeciw ale po to żeby wyjechać i moczyć dupsko za granicą w ciepłym morzu to już nic złego w tym nie widzą. No jest drugą grupą tych co nie dają się dziabnac ale papierek sobie załatwiają, bo ciocia wujek są lekarzami czy pielęgniarka znajoma. Pozdrawiam nie warto się kłócić szkoda życia i nerwów i tak żyjemy w chorych czasach.

~cst

No jak na potwierdzenie mojego wcześniejszego komentarza. Korek fajnych masz idoli. I nie gadaj sam ze sobą bo ccc cytuje oficjalne "statystyki" zupełnie, jak ty. Ty i ten drugi o wielu nickach musicie się z tymi waszymi brudnymi sztuczkami lepiej postarać. Ale atencję właśnie dostałeś, także ciesz się ochłapem, póki jest.

~korki

Jakie tam geje . To grupa ludzi którym nacjonalizm, ideologia faszystowska i źle pojmowana religia zryła mózg. Ciekawe czy Ci tutaj doznają już objawień ? Objawienia to poziom obłąkania, szaleństwa nieuleczalny. (Trynkiewicz ,Breivik, Hitler itd.)

~cst

Sami cytują oficjalny "bulszit" i błyszczą "wiedzą" z wikipedii, ale jak ktoś odwołuje się do interii, to apelują o zdrowy rozsądek. Doszukują się manipulacji w przekazie, który im nie pasuje, ale jak im przekaz pasuje, to nie przeszkadza im cytować oficjalnej propagandy - tam przecież manipulacji nie ma. Piszą pod różnymi pseudonimami, żeby się komentującym wydawało, że jest ich więcej niż 2. I jeszcze przypisują innym swoje własne problemy.
Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Biedne ofiary popkultury. Na was się nie można gniewać - wam trzeba współczuć.

~Cccc

Lolis . Mam do zaoferowania informacje z dnia dzisiejszego dane;3236 nowych zdefiniowanych, 44 zagonów. A dodatkowo zdrowy rozsądek, a nie rewelacje np. z Interii.

~cst

Lolis. Dzięki. Wystarczy poczytać i zobaczyć, żeby wiedzieć, że to co piszemy to prawda. Przecież sobie tego nie wymyślamy. Ale niektórzy, jak cccc (zresztą mam podejrzenia, że to jeden i ten sam osobnik piszący pod różnymi nickami), zamiast poczytać, wolą traktować sekcje komentarzy jak sekcje ogłoszeń matrymonialnych. No cóż - różni ludzie mają różne odchylenia - medycyna zna takie przypadki. Nie ma co sobie nimi zawracać głowy.

cccc. Każdy szuka w drugim, czego mu brakuje i projektuje na niego swoje ukryte żądze. Nie możemy spełnić twoich pragnień, bo jesteśmy z tej zdrowej opcji. Nawet ci to udowodnię. Jak szczepionkowi postępacy z twojego obozu nas nazywają? Narodowcy, korwiniści, nazcjonaliści, naziole? Wśród tak zatwardziałych środowisk konserwatywnych są ludzie hetero. Dlatego się nazywają narododowcy, konserwatyści etc. - są za tradycjonalnymi wartościami.
To w waszym środowisku jest tego zboczonego tałatajstwa więcej - tam szukaj. I tam może znajdziesz życiowego partnera. Powodzenia w poszukiwaniach.

~Lolis

I jak się teraz czujesz Cccc ? Co oprócz wyzywania innych i negowania masz do zaoferowania?

~Lolis

haha. Na Interii napisali oficjalnie, że ludzi którzy przyjęli cudowny eliksir się nie testuje ! Cst i Max pisali prawdę.

~Cccc

To jacyś geje?

~cst

Max. Pewnie, że nie od dziś. W końcu już piszemy tyle czasu. I jak będzie następny temat o covid, to znowu pewnie będziemy pisać. I znowu to samo. I znowu będziemy się użerać z tymi samymi trollami. Także tak - znamy się nie od dziś. Do następnej okazji

~Max

cst. Jak napisałem wcześniej.
Znamy się nie od dziś umiech Pozdrawiam.

~cst

Max. Korek podgryza, a kiedy mu zadasz pytanie, to się ucisza. Po tym poznajesz niezrównoważonego psychola. Więc nie ma co jemu i temu drugiemu odpisywać. Oni tego pragną, więc po co im to dawać.
A patrząc na kierunek w jakim to wszystko idzie, to prędzej czy później, kiedy społeczeństwo się bardzie zatomizuje, będzie trzeba odnajdywać "swoich" i rozpoznawać "ich". Wtedy się spotkamy. Różnice są i będą i tak powinno być. Ale tak - idziemy w tym samym kierunku. Pozdr

~Max

cst. Nawet jeżeli wcześniej miałeś wątpliwości, bo oczywiście mogłeś je mieć, to
jesteśmy po tej samej stronie i zawsze byliśmy a dzielące nas różnice , to dziecinna igraszka umiech
Można powiedzieć, że znamy się nie od dziś umiech
Karty odkryte umiech
Pozdrawiam.

~Max

cst. Przyjdzie czas, to spotkamy się w neutralnym miejscu umiech

~Max

Korki. Powiem tak. Zaskoczyłeś mnie totalnie.
Jestem rozwalony twoim wpisem umiech
Możesz podać konkrety, szczególy, argumenty ?

~cst

Spoko - spotkamy się w tym samym obozie koncentracyjnym, zwanym dla niepoznaki reedukacyjnym, jeśli takie męty jak korek i ten drugi o wielu nickach dostaną, czego chcą. Pozdr.

~cst

Max. Alkohol nie powoduje zachowań - on je ujawnia. Korek też za dużo wypił, bo mu się koncepcje lęgną jak króliki i mu się rzeczywistość z fikcją miesza.
Żeby nie było - mamy problem z "przymuszaczami" (a konkretnie pewnymi 2 trollami tutaj), nie z ludźmi, którzy postanowili się za..czepić, ale nie zmuszają do tego innych. Tak długo, jak nikt nikogo do niczego nie zmusza, wszystko jest ok. My nie zmuszamy nikogo do myślenia i robienia, jak my. Róbta co chceta, ale nie przymuszajta.
A jak moderatorowi coś się nie podoba - zawsze może zamknąć wątek. I patrząc po niektórych szyderczych i niemerytorycznych wpisach tak powinien zrobić.