W przydrożnym rowie ujawniono zwłoki

Image

12 października br. ujawniono zwłoki ludzkie leżące w rowie. Kim był denat?

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Turbia niedaleko przejazdu kolejowego. Kobieta jechała rowerem, gdy nagle zauważyła, że w rowie leży człowiek. Był niekompletnie ubrany. Na miejsce wezwano policję.

W rowie leżały zwłoki około 60- letniego mężczyzny. W jakich okolicznościach doszło do zgonu? To wciąż jest ustalane. Na miejscu pracowała policja i prokurator.

- W dniu dzisiejszym w miejscowości Agatówka zostało odnalezione ciało mężczyzny w wieku około 60 lat. Na miejscu trwały policyjne czynności pod nadzorem prokuratora mające na celu ustalenia przyczyn zgonu tego mężczyzny- mówi młodszy aspirant Przemysław Paleń z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że śmierć była naturalna, więc nie przyczyniły się do niej osoby trzecie, ale to i tak będzie jeszcze weryfikowane w toku postepowania.

- Nie ma w tym momencie wskazań na udział osób trzecich, zwłaszcza w kwestii dotyczącej obrażeń. Przeprowadzimy sekcję zwłok, zobaczymy czy tam nie ma jakiś dalszych obrażeń. Na miejscu nie było żadnych śladów wskazujących na to, aby było to efektem, dajmy na to, potrącenia przez pojazd, użycia przemocy, albo tego typu działań- mówi Adam Cierpiatka, szef Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Kolega

Świec panie nad jego dusza

~Realista

W karcie zgonu będzie covid

~Apolityczny

Niekompletnie ubrany, poranki są już zimne , ALKOHOL

~duduś

Tak działa szczepionka

~Mieszkaniec

Gdyby to była naturalna z powodu wieku śmierć to by nie umarł w wieku 60 lat.

Obstawiam że np zawał lub inne zdarzenie które zagraża życiu w organizmie się stało lub wychłodzenie jeśli jego śmierć nie była spowodowana przez osoby 3

~Adam

Sherlock Holmes by wiedział kto zacz.

e2rds

~Ciekawy, jeszcze uwaga jedna de.ilu. Jak można kpić z czyjejś śmierci, oby ciebie kiedyś to też spotkało, a wiesz, że czasem życzenia spełniają się i to szybko, rozważ to.

e2rds

~Ciekawy, ciekawe ilu takich de.ili na tym forum jest jak ty, a może tylko jeden pod wieloma nickami.

~pol

To było w Turbi czy Agatówce ? niekompletnie ubrany ? zmarł śmiercią naturalną ? chyba pismak się nie dowiedział wszystkiego .

~Ciekawy

To może erddes

~Bolo

Musiał wypić Rum na Kościach ????

~Obserwator

Cst- uzna że to wina szczepień.

~rsttt

baran sie zaszczepił