Konferencja edukacyjna "Oswoić się z pomocą"

Materiał zewnętrzny Image

Gmina Stalowa Wola w partnerstwie z Zespołem Interdyscyplinarnym oraz Powiatem Stalowowolskim organizują lokalną konferencję edukacyjną pn. „Oswoić się z pomocą”.

Konferencja odbędzie się w dniu 21 października 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Popiełuszki 10, na II piętrze. Składa się ona z dwóch bloków tematycznych spotkań, mających formę krótkich wykładów, które stanowią jedynie zapoznanie z prezentowaną tematyką oraz zachętę do korzystania z pomocy i uczestniczenia w oferowanych zajęciach czy warsztatach.

Pierwszy blok konferencji skierowany jest do profesjonalistów realizujących zadania w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz młodzieży.

Drugi blok konferencji rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do godziny 17.15. Ta część wykładów adresowana jest do wszystkich mieszkańców miasta zainteresowanych bezpośrednim udziałem w konferencji i zapoznaniem się z poniższą tematyką, a także lokalną ofertą pomocową.

W tym bloku odbędą się trzy, 45-minutowe wykłady o tematyce:

1) godz. 15.00 - „Stres - fizjologia stresu, jego konsekwencje osobiste i społeczne”;

2) godz. 15.45 - „Jak oswoić się z rodzicielstwem”;

3) godz. 16.30 - „Trudne emocje” – mapa pomocy”.

Ponadto podczas konferencji od godziny 15.00 w jednej z sal będzie pełnił dyżur radca prawny i udzielał bezpłatnych konsultacji w obszarze problemów rodzinnych. W tym czasie mieszkańcy będą mogli również uzyskać niezbędne informacje oraz porozmawiać o nurtujących problemach z dyżurującymi przedstawicielami służb i instytucji zaangażowanych w pomoc na rzecz rodziny, m.in: pomocy społecznej, ochrony zdrowia, policji, oświaty, organizacji pozarządowych, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~no comment, ale to co wylatuje po lewatywie, już ci to pisałem, czyli ~no comment tu nie ma nic do gadania, to ma tylko dopłynąć tak koło VIVO, tyle, tylko tyle i aż tyle.

~no comment

Lewatywka...tobie trzeba taka lewatywe max to bys był pare dni pokorny...jak lilipucik zapiał

e2rds

Oj , gdzieś bardzo doskwierają te moje wpisy pseudointeligentowi, bo musi jadaczkę na forum otwierać, tylko później trudno o sen po mojej odpowiedzi.

e2rds

~hwwd, był tu taki jeden co zawsze proponował lewatywę, co prawda teraz nie mam ochoty, ale spróbuje za parę dni taką małą lewatywkę i zobaczę czy czasami ~hwwd nie pozbędę się do muszli, ale będę śmiał jak wyleci.

~hwwd

edwardzie , wizyta u psychologa czy psychiatry nic by ci nie zawadziła a wręcz przeciwnie wskazana by była.

e2rds

~medyk, dobrze żeś przypomniał się, dopisze cie do tych "ynteligentnych" twoich nicków, to będzie bodaj 82 lub 83, płodny z tymi nickami jesteś głąbie, im mniej rozumu tym więcej głupawych nicków.

e2rds

~medyk, ja nie widzę takiej potrzeby, sam sobie zrobiłem drobną lewatywę, do muszli wyskoczył ~medyk i natychmiast lepiej poczułem się.

~Ala

A ja oswajałam się z możliwością skrócenia l do specjalisty, czy rehabilitacji. A to masz. Pogadanka jakaś. Pytanie zasadnicze ; Czy też będą takie tłumy, jak na innych spędach ?

~medyk

erdees widzę cie tam.
Obecność twa obowiązkowa!!!!!!!!!