Pracuj nad rozwojem swojego konta przez zdobycie obserwujących na instagramie!

Materiał zewnętrzny Image

W dzisiejszych czasach prowadzenie swojego biznesu powinno iść w parze razem ze skuteczną promocją w social mediach. Obecność na Facebooku i Instagramie to obecnie konieczność! Od czego zacząć aktywną i skuteczną aktywność w social mediach? Poniżej kilka wskazówek, które powinny stanowić cenną pomoc dla początkujących użytkowników.

1. Jak stworzyć biogram na instagramie?

2. Witryna internetowa to nie wszystko, dodaj krótki opis!

3. Zdobądź nowych obserwujących!

Jak stworzyć biogram na instagramie?

Niezależni od tego, czy prowadzisz konto na ig w ramach budowania własnej marki osobistej czy może masz sklep internetowy i zależy Ci na tym, aby potencjalny klient miał szansę szybko przejść do strony www Twojego e-sklepu - warto zadbać o to, aby ta droga dotarcia była jak najkrótsza dla potencjalnych odwiedzających! Mała rada - nazwa użytkownika może odzwierciedlać nazwę Twojego e-sklepu. Dzięki temu będzie łatwiejsza do zapamiętania.

Dobry biogram powinien w paru zdaniach wyjaśniać kim jesteś lub czym się zajmujesz. Jeżeli chcesz stworzyć biogram, w pierwszej kolejności warto wybrać opcję "edytuj profil". Z listy otrzymanych wyników będziesz mógł przejść do uzupełnienia życiorysu.

Witryna internetowa to nie wszystko, dodaj krótki opis!

Co powinien zawierać przykładowy biogram? Nick użytkownika, miasto, profil prowadzonej działalności i kategorię (czy jest to np. firma czy blog osobisty).

To jednak nie koniec - jeżeli masz profil biznesowy, warto uzupełnić go także krótki CTA i aktywny link do swojej strony - jeżeli prowadzisz firmę lub masz inne, własne miejsce w sieci. W swoim bio możesz dodać sugestywne i przykuwające wzrok emotikony. Dobry profil na instagramie musi mieć także zdjęcie profilowe.

Zdobądź nowych obserwujących!

Kiedy wypełniłeś z sukcesem powyższe kroki, warto zadbać także o nowe lajki instagram. Systematyczne tworzenie contentu, który będzie stanowił realną wartość dla użytkowników to podstawa. Co jeszcze warto stosować? Poza aktywną i regularną publikacją warto od początku zadbać o to, aby nowe osoby odwiedzające Twoje konto miały dowody na to, że warto zostawić po sobie ślad w postaci dodania strony do obserwowanych. Organiczne metody pozyskiwania followersów warto wspomóc innymi możliwościami - obserwujący na instagramie zazwyczaj biorą także pod uwagę takie aspekty jak dotychczasowa liczba osób, która obserwuje stronę. W ramach poprawienia swoich statystyk możesz skorzystać z opcji zakupu dodatkowych obserwujących. Działają tak zarówno początkujący jak i bardziej wprawieni blogerzy czy influencerzy. Skorzystaj z dostępnych możliwości!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =