Poznaj kompletną gamę produktów Babcock Wanson dla kotłowni przemysłowych

Materiał zewnętrzny Image

Babcock Wanson to jedna z najbardziej renomowanych firm produkujących różnego rodzaju kotły, nagrzewnice oraz palniki do zastosowań indywidualnych i przemysłowych. Co dokładnie znajdziesz w ofercie tego producenta? Na jaki sprzęt warto zwrócić szczególną uwagę, jeżeli zarządzasz kotłownią przemysłową?

Gdzie zastosowanie znajdzie taki sprzęt?

Przemysłowe urządzenia renomowanego producenta znajdą zastosowanie szczególnie w przedsiębiorstwach, które zajmują się obróbką termiczną przetwarzanych produktów spożywczych, materiałów oraz pracują, bazując na wysokiej temperaturze. Firma Babcock Wanson oferuje w tym celu wiele różnego rodzaju nagrzewnic, kotłów i podobnych sprzętów.

Dlaczego urządzenia tej marki są tak wyjątkowe?

Urządzenia termiczne francuskiego przedsiębiorstwa, które działa na rynku już ponad 100 lat to synonim trwałości i skuteczności. Przygotowywany sprzęt jest ekologiczny, ekonomiczny, a dodatkowo innowacyjny w każdym zakresie – od produkcji po pełen serwis pogwarancyjny.

Babcock Wanson oferuje swoim klientom wszechstronny zakres rozwiązań technologicznych, przystosowany do różnego rodzaju działalności.

Obrazek

Jakie urządzenia możesz znaleźć w ofercie firmy?

W praktyce marka ma naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju urządzeń. Są to między innymi:

Kotły parowe – najwyższej klasy urządzenia do ogrzewania pośredniego i bezpośredniego;

Kotły oleju termalnego – piece do wytworzenia temperatury w trudnych warunkach (nawet powyżej -20 stopni);

Kotły wodne – urządzenia służące do podgrzewania cieczy, głównie wody w warunkach przemysłowych i domowych;

Nagrzewnice powietrza – urządzenia służące do obróbki termicznej żywności, tworzyw sztucznych, metali itd.;

Palniki przemysłowe – zaawansowane urządzenia umożliwiające podgrzewanie materiału w celu np. zwiększenia jego plastyczności;

Systemy uzdatniania wody – systemy wpływające na jakość wody, zmiękczające ją i usuwające wszelkie toksyny;

Dopalacze termiczne – urządzenia pozwalające na odzyskanie energii z procesu termicznej obróbki i wykorzystywanie jej w późniejszej produkcji.

To oczywiście tylko przykłady sprzętów, które znajdziesz w jej ofercie. Praktycznie wszystko, co wiąże się z obróbką cieplną różnych substancji, materiałów czy produktów możesz przeprowadzić na bazie takiego sprzętu. W przypadku kotłowni przemysłowych zastosowanie znajdą między innymi kotły parowe, kotły oleju termalnego, kotły wodne dużego kalibru (np. do podgrzewania wody przeznaczonej na osiedla mieszkalne), ale również systemy uzdatniania wody czy dopalacze termiczne.

Jeżeli kompletujesz sprzęt do kotłowni przemysłowej, zdecydowanie warto sięgnąć po ofertę francuskiej firmy. Poza urządzeniami, które przez długie lata będą pracowały efektywnie i oszczędnie, otrzymasz również dostęp do dużego wyboru części zamiennych czy serwisów naprawczych, w razie ewentualnej usterki.

Sprawdź pełną ofertę Babcock Wanson

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =