Co tam się dzieje na Niezłomnych?

Image

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z przebudową drogi wewnętrznej – ul. bocznej od Niezłomnych.

Ulica, o której mowa od dawna była w opłakanym stanie. Asfaltowa jezdnia pełna była spękań i deformacji. Po remoncie nawierzchnia drogi ma być ułożona z kostki brukowej. W ramach zadania przebudowywana jest kanalizacja deszczowa i sieć oświetleniowa. Powstanie także ciąg pieszo – jezdny, który również będzie ułożony z kostki brukowej.

- Trwają prace przy przebudowie drogi wewnętrznej. Jest to ulica boczna od ul. Niezłomnych. Prowadzone są w tej chwili zaawansowane prace dotyczące kanalizacji deszczowej. Są układane krawężniki. Rozpoczyna się układanie kostki brukowej. Termin, który jest wskazany w umowie- do połowy listopada, powinien być zakończony bez większych problemów- mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Koszty związane z przebudową drogi zamknęły się w kwocie około 522 tys. zł. Wykonawca, który realizuje to zadanie złożył najniższą z 4 ofert, które wpłynęły do magistratu w ramach przetargu.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Pani

A ja sie pytam co za osiol ten OBSERWATOR?

~obserwator

Całe miasto jest rewitalizowane już od 6 lat a ja się pytam czy nie za dużo tych wielkich inwestycji na terenie naszego miasta?

~obserwator

Całe miasto jest rewitalizowane już od 6 lat a ja się pytam czy nie za dużo tych wielkich inwestycji na terenie naszego miasta?

~Ryk 12

A nicsie nie dzieje budowlancy zamiast robic to alkohol pociagaja ostro