Ekstrarabaty na AGD Whirlpool. Sprawdź, gdzie skorzystać w Stalowej Woli

Materiał zewnętrzny Image

Szukasz nowego sprzętu AGD do kuchni i domu? W salonach Max Kuchnie trwa megapromocja, w której otrzymujesz zniżki na sprzęty Whirlpool kupowane w zestawach. Dowiedz się, ile możesz oszczędzić i gdzie skorzystasz z okazji w Stalowej Woli.


„Kup taniej w zestawie” – promocja w Max Kuchnie

W sieci Max Kuchnie przy zakupie zestawów urządzeń marki Whirlpool, zyskujesz gwarantowaną zniżkę na najtańszy produkt. Wysokość rabatu zależna jest od wielkości kompletu, a do wyboru mamy dwie opcje: 3+1 i 4+1. Możemy wybrać gotowy zestaw, stworzony przez specjalistów AGD z Max Kuchnie lub też skompletować go – zależnie od naszych potrzeb – z ich pomocą bądź też samodzielnie. A na jak duże oszczędności możemy liczyć?


Sprzęty Whirlpool w zestawach 4+1 i 3+1 – ile rabatu?

Zakup AGD marki Whirlpool w zestawie w salonach Max Kuchnie nagradzany jest zniżką na najtańszy z produktów. Rabat przysługuje nam przy zakupie 4 bądź 5 urządzeń. Ile zatem możemy zaoszczędzić?


Zestawy promocyjne Whirlpool 4+1

Obrazek

Decydując się na zestaw składający się z 5 urządzeń, na najtańsze z nich otrzymamy aż 75-procentowy upust. Z tak wysokim rabatem cena pięciopalnikowej płyty gazowej Whirlpool może być niższa niż 300 zł, a zakup lodówki do zabudowy może wynieść nas mniej niż 700 zł.

Zestawy promocyjne Whirlpool 3+1

Obrazek

Cena najtańszego produktu w 4-elementowym zestawie obniżona zostaje o połowę. Z 50-procentową zniżką możemy kupić chociażby płytę indukcyjną czy gazową, ale i wiele innych urządzeń.

Co więcej, na większość sprzętów Whirlpool zakupionych wraz z meblami kuchennymi możemy dodatkowo bezpłatnie otrzymać aż 5-letnią gwarancję producenta.

Pełna oferta Whirlpool w sieci Max Kuchnie

Sieć Max Kuchnie oferuje nam dostęp do szerokiej gamy urządzeń marki Whirlpool. W ofercie salonów znajdziemy AGD wolnostojące, jak i do zabudowy – zróżnicowane pod względem funkcjonalności i designu. Z całą pewnością będziemy zatem w stanie bez problem dobrać sprzęty wpisujące się w styl naszej kuchni, ale i dostosowane do naszych potrzeb czy budżetu.


Salony Max Kuchnie w Stalowej Woli – gdzie można skorzystać z rabatów?

Obrazek

Do sieci Max Kuchnie należy już ponad 300 studiów kuchennych działających na terenie całej Polski. We wszystkich możemy liczyć na profesjonalne usługi projektowania i urządzania kuchennych pomieszczeń, wraz z możliwością zakupu sprzętu AGD, oświetlenia, dekoracyjnych dodatków czy niezbędnych akcesoriów. Pozwala to na urządzić całą kuchnię w jednym miejscu. W Stalowej Woli pod szyldem Max Kuchnie funkcjonują dwa salony:

• Studio Witoński Meble, al. Jana Pawła II 18D oraz

• Studio Halmar, ul. Niezłomnych 88.

W obydwu salonach skorzystamy w promocji „Kup taniej w zestawie”.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =