Uwaga! Będą ulewy!

Image

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie) wydał ostrzeżenie dla miasta Stalowej Woli.

Od godz. 10.00 17.09.2021 r. do godz. 2.00 18.09.2021 r. prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Przewidywana wysokość opadu od 35 mm do 45 mm. Intensywnym opadom deszczu mogą towarzyszyć burze z porywami wiatru do 65 km/h- informuje IMiGW.

Cały weekend nie zapowiada się różowo. Zdaje się, że piękną pogodę mamy już za sobą, bo od soboty gwałtownie spadnie temperatura. Będzie zimno, termometry wskażą 5-7 stopni Celsjusza. Trzeba więc wyjąć z szaf ciepłe kurtki i buty.

Dobra wiadomość jest taka, że będą rosły grzyby. I oby pogoda się wkrótce choć trochę poprawiła, bo spacer po lesie to coś, co lubimy przecież najbardziej!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~taka prawda, vel pseudointeligencie, gdybyś nie przeczytał mojej odpowiedzi w innym artykule dotyczącym utraty funduszy to w tym powtarzam moją odpowiedź, cyt:
~taka prawda vel pseudointeligencie,czy ty możesz przynajmniej raz nie robić z siebie niekumatego d.bila bez rozumu. Napisałem na koniec 2015 roku dochodził do 1 bln zł, to jeszcze podwyższyłem zadłużenie jakie zostawiła PO, a faktycznie to tak to wygląda:
Państwowy Dług Publiczny (PDP) na koniec 2001 roku wynosił 312,8 mld złotych
PDP na koniec rządów PO i parę miesięcy Palca i Sznura, czyli na koniec 2015 roku wynosił 834,541 mld złotych.
PDP na koniec 2019 roku wynosił 1045,12 mld złotych.
A na koniec czerwca 2021 roku wynosił 1401,62 mld złotych.
Ty głąbie nic a nic nie kumasz, policz sobie głąbie, że przez okres 14 lat różnych rządów PDP wzrósł o 521 mld złotych, a przez niecałe 6 lat Palca i Sznura wzrósł o 567 mld złotych.
Stalowa Wola jest też odzwierciedleniem wzrostu zadłużenia od kiedy rządzi twój pryncypał i do tego gó.no zrobiono z inwestycji poza rozrywką.
Kiedy ty przestaniesz robić z siebie takiego jak to ty często mówisz "użytecznego idiotę" na tym forum

e2rds

Ciekawe, czy na mój wpis wyskoczy jakiś "Men" z kozą w tym artykule, a może pod innym nickiem niż "Men".

e2rds

~taka prawda, gamoniu, tu pisze "~RST", a nie "rst", a to wielka różnica pseudointeligencie, a i znów piszesz, cyt: " Bez przerwy robimy nowe inwestycje ", jak byś to i ty robił i miał na to wpływ. Ile miejsc pracy znalazłeś do tej pory kierowniku w Urzędzie Pracy.

~taka prawda

Do rst, po co robisz ze siebie największego idiotę w naszym mieście. Bez przerwy robimy nowe inwestycje które odprowadzają wody deszczowe. Obecnie na ulicy POPIEŁUSZKI i OKULICKIEGO.

krysz

jak będzie zimno to to będą grzyby?

~RST

Grzyby będą, a lasu nie będzie?
A może będzie znowu potop w betonozie?
Od wielu lat nie zrobiono absolutnie nic w celu poprawy odpływu wód deszczowych.

wyborca

Ile razy chodzę na grzyby to same trujące.