Łukasz Bereta nowym trenerem Stali

Image

Stal Stalowa Wola PSA informuje, że Łukasz Bereta został zaproszony do współpracy szkoleniowej dotyczącej pierwszego zespołu.

Łukasz Bereta urodził się 10 stycznia 1991 roku w Rudzie Śląskiej. W swojej karierze trenerskiej pracował w klubach: Pogoń Nowy Bytom, Warta Kamieńskie Młyny, Szczakowianka Jaworzno, Gwarek Ornontowice. Od czerwca 2019 był trenerem Ruchu Chorzów, z którym wywalczył awans do II ligi.

Źródło: stal1938.pl

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~TIO

Z Ruchem Chorzów awans zrobił z 3 do 2 ligi. Powodzenia!

~hammer79

Wyniki pokażą czy to dobry trener. A czemu zwolnili tego Skakuja? Za to że awansu nie osiągnął ze ,,Stalówką,,? Czy był inny powód? Przecież wyniki były o wiele lepsze niż teraz.

~Edi

Może trenerem jest dobrym, ale patrząc po obecnych wynikach Ruchu Chorzów w II lidze po prostu miał z kim zrobić ten awans. Po drugie: czy wiecie dlaczego po zdobyciu awansu nie przedłużono z nim umowy? Bo zażyczył sobie kosmicznych warunków w razie przedterminowego zwolnienia. U nas pewnie dostał co chciał (bo władza chce pokazać, że coś robi) i kolejny raz będziemy płacić horrendalne odszkodowania i odprawy w razie chęci zmiany mało doświadczonego trenera. Stowarzyszenie "Nasze Miasto" lub Kibice - zażądajcie wglądu do nowej umowy trenera Berety aby móc zweryfikować to o czym piszę.

~Stalowiak

Jak ma dojść do awansu jak co nowy trener który sprowadzany jest do klubu w swoim cv ma same nisko ligowe kluby prowadzone w swojej karierze.. Co nowy kandydat to lepszy. To nie jest szkółka trenerów tylko zawodowy klub piłkarski to powinni być ściągani trenerzy z wyższych szczeblow a nie amatorzy, by pomóc w awansie.. Tu nie ma czasu na naukę trenowania drużyny

~Polon

Jaja jak Berety.

~xxx

złodzieje. Nie swoimi pieniążkami to można szastać... Rekawiczki się rzadziej zmienia

~dojna zmiana+

Czyli kabaretu i pisowskich jasełek ciąg dalszy.

~Bucyfal

Nie jest nowym trenerem tylko doradza jak maja grac.A to ciekawe.

~Głardiola

Tego trenera chciała Barcelona ale nie zgodził się, bo Messi odszedł.