Bariery ochronne zamontowane

Image

Teraz już na pewno nikt nie wyleci „w kosmos”, bo pojawiły się bariery zabezpieczające.

Wcześniej kilka razy jadące spod Biedronki samochody wylatywały z drogi. Mowa tu o markecie przy ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. Kierowcy wyjeżdżający z parkingu zamiast skręcić w prawo, jechali prosto nie zauważywszy, że droga się kończy. Zagapienie kosztować musiało sporo, bo uszkodzić auto nie było trudno. Najczęściej kończyło się to tym, że samochód przednimi kołami lądował niżej, na ciągu pieszo- rowerowym, a tył pojazdu wisiał jeszcze na murku. Sami nie raz o tym pisaliśmy.

Market zamontował w lipcu słupki, a teraz zamienił je na bariery ochronne. Loty więc definitywnie nieaktualne. To dobry pomysł? Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Poi

Mowa oczywiście o oznaczeniu pionowym, a także poziomym. Jeżeli oczywiście ma być bezpieczniej.

~Poi

Może by tak jeszcze znaki ustawić, znaki kierunku jazdy pod tą Biedronką, bo z tego co widzę to bezpośrednio z Okulickiego w prawo i jeszcze raz w prawo.

~Kiep

Z tego co mi wiadomo spadali głównie kierowcy RNI, tzw. mistrzowie prostej. Czyli po prostej jeszcze jako tako a na zakręcie, rondzie czy skrzyżowaniu już mamy problem...

~Wirus driver

W tym famibloku mieszkają same sieroty, wozy konne im dać

~nickT

Daję im max. tydzień życia. Jakaś sierota z prawem jazdy z chipsów na pewno je 'zdejmie' umiech

~kierowca

cznadel czytaj ze zrozumieniem żulu

~cznadel

do ~jola jak ci ma sprzedawca zwracać kaucje w której biedrze żulico Ci zwracają kaucję tam gdzie kupujesz to tam leć z butelkami a nie myślisz że biedra to skup butelek....

~Alojzy

To miejsce weryfikowało kierowców. Kto przejechał - dobry kierowca. Kto spadł - odebrać prawko.

~RST

Jak widać barierki się od razu przydały do przypięcia roweru.

~andrzej

moje zdanie jest podobne do pozostałych opinii , czyli że to byli słabi kierowcy , ja bym zainwestował w kamerę i od razu na policję ,no ale taki markeciarz tego nie zrobi ,bo bałby się utraty klienta. a skoro opinie o nim są takie "nie eleganckie ",to raczej nie ma tematu.

~jola

do ktos : potwierdzam mieszkalam tam kilka lat temu , wlasciciel to zwykly kret , oszust !!! w dodatku nie zwraca kaucji !!!!!!!!!!!!!!!!

~Ktos

Barrierki barierkami ale właściciel tego budynku to kanciarz. Jak by ktoś chciał wynająć mieszkanie u niego to nie polecam oszukuje na wodzie podwyższa rachunki. Masakra jakaś

~Raxi

W ogóle powinno zamknąć się tam możliwość jazdy. Wjazd i wyjazd w jednym miejscu, a nie tuż przed wejściem do sklepu gdzie chodzi dużo osób w tym dzieci. A dzień staje się coraz krótszy. Dodatkowo wyjazd na Floriańską obok oddziału CBank to jak traktować? Bo z tego co kojarzę po chodniku trzeba przejechać.

~Lol

Zgadzam się z przedmówca, a skoro jesteśmy tak blisko ul. Floriańskiej, to może ktoś zainteresuje się autami które to parkują w strefie zamieszkania, bo tam jest znak strefa zamieszkania, czyli parkowanie w miejscach wyznaczonych. Auta te utrudniają przejazd, pozostałym kierowcom jednocześnie stwarzają zagrożenie poprzez ograniczanie widoczności.

~Musztarda

To nie byli kierowcy, tylko ciamajdy i gamonie co nie powinni się znaleźć za kółkiem .