Huawei Watch GT 2 Sport 46 mm – Najlepszy Zegarek Wspomagający Uprawianie Sportu

Materiał zewnętrzny Image

Jeden z niewielu zegarków, który oferuje aż tak ogromny asortyment funkcji, wspomagające sport, jak i zdrowy tryb życia. Ludzie zazwyczaj zachęcają się na ten zegarek ze względu na obsługę 15 dyscyplin sportowych, które są wspomagane przez jeszcze inne funkcje - np. pomiar tętna, licznik kalorii, itp.

Też może się zaszczycić funkcja Bluetooh Call, która pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych za pomocą zegarka, jak i dzwonienia do innych osób. Zegarek też ma funkcje nadające się w życiu codziennym – latarka, kompas, prognoza pogody, kalendarz i oczywiście alarm. W tym artykule przeanalizujemy najlepsze zalety tego zegarka, głównie funkcje sportowe.

Funkcje sportowe

Huawei Watch GT2 Sport 46 mm posiada szeroki asortyment funkcji sportowych, m.in. kolarstwo, wspinaczka, ergonmetr, pływanie, rower stacjonarny, triathlon. Zegarek dodatkowo monitoruje dane typu: dystans(w kilometrach), ilość spalonych kalorii, pomiar tętna oraz tempo.

Zegarek też samodzielnie ustawia sobie jasność zgodną do warunków pogodowych – jest to użyteczne, gdy udajesz się na bieg podczas wieczoru - twój zegarek stanie się jaśniejszy i łatwiejszy do obsługi.

Do funkcji sportowych też doskonale nadaje się system GPS - będzie on monitorował twój ruch podczas treningu fizycznego, pokazując ci przy tym mapę oraz pokonany dystans w kilometrach.

Wykonywanie/odbieranie połączeń telefonicznych

Tak, można wykonywać/odbierać połączenia telefoniczne poprzez zegarek, więc jeśli zawsze chciałeś stać się facetem w czerni albo jakimś James Bondem, dzięki temu zegarkowi możesz się nim stać. Żarty na bok, jest to zegarek, który może ci uratować życie, gdy masz zajęte obydwie ręce i musisz odebrać ważny telefon.

Muzyka i piosenki

Dzięki wbudowanemu głośnikowi, możesz słuchać muzyki poprzez zegarek albo poprzez bezprzewodowe słuchawki. Jakość dźwięku głośnika jest bardzo dobra, można słuchać muzyki bez żadnych zbędnych szumów i innych nieprawidłowości.

W kwestii piosenek, obszerna ilość pamięci pozwala na przechowanie do kilkuset piosenek na zegarku. Piosenki można słuchać też podczas treningu, bez wyłączania funkcji sportowych.

Bateria

Najprawdopodobniej najlepsza zaleta zegarka Huawei Watch GT 2 Sport 46mm, jest jego wytrzymała bateria – bez intensywnego korzystania z funkcji, bateria może nawet działać do dwóch tygodni bez potrzeby ładowania zegarka. Warto także dodać, że naładowanie baterii tego zegarka zajmuje od 1 do 2 godzin.

Dzięki tej baterii, można sobie pozwolić na wycieczki w góry, bez martwienia się o szybkie rozładowanie. Nawet przy intensywnym użyciu zegarka, może starczyć na luzie do 1 tygodnia.

Monitoring snu, pomiar tętna i stresu

Zegarek też ma wbudowaną funkcje TruSleep, która sprawdza jakość twojego snu. Zegarek jest na tyle przyjazny, że nie zbudzi ciebie głośnymi dźwiękami, lecz delikatnymi wibracjami oraz dźwiękiem. Po zakończeniu snu, zegarek zasugeruje ci jak możesz poprawić jakość swojego snu.

Oprócz tego, ten zegarek ma też właściwości pomiaru stresu. Pokazuje ci, jaki poziom stresu miałeś poprzez ostatni dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok. Poziom twojego stresu ma 4 poziomy i jest przedstawiony w punktach.

No i ostatecznie, ten zegarek ma też wbudowaną funkcję TruSeen, która dokładnie pomaga ci ustalić pomiar pracy tętna. Pomaga to najczęściej osobom, które chcą zmieniać intensywność swoich ćwiczeń.

Podsumowanie:

Najlepszy zegarek w kwestii uprawiania sportu, ale także jest wybitny w sprawach codziennych. Wytrzymała bateria i szeroki asortyment funkcji, są zaletami, które czynią ten zegarek jednym z najlepszych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =