Stalówka traci trenera?

Image

25- latek został trenerem trzecioligowej Stali Stalowa Wola w lipcu 2021 roku. Szkoleniowcem więc był zaledwie przez chwilę. Nie sprawdził się, więc musi odejść?

Roland Thomas urodził się 19 kwietnia 1996 r. w Warszawie. Jest więc bardzo młodym człowiekiem. Wcześniej był asystentem Wojciecha Stawowego w ŁKS-ie Łódź. Spektakularnych osiągnięć na niwie trenerskiej więc nie posiadał. Dlaczego został wybrany szkoleniowcem takiej drużyny jak nasza? Nie nam spekulować.

Jak podało podkarpacieLIVE już prowadzone są rozmowy z następcą Rolanda Thomasa, który prawdopodobnie jeśli nie dziś, to w najbliższych dniach przestanie być trenerem Stalówki. Klub oficjalnie jeszcze nie potwierdził tego newsa. Faktem jest to, że Zielono- Czarni nie uzyskują wyników jakich się spodziewano. 6 miejsce Stali w tabeli, w sytuacji, kiedy wszyscy liczyli na awans, nie jest tym, co nam obiecywano. Czy zmiana trenera cudownie odwróci sytuację Stali Stalowa Wola? Jak myślicie?

Polecamy rozmowę z trenerem, jaką przeprowadził nasz reporter Tomasz Gotkowski. Roland Thomas zapewnia, że sam będzie chciał być oceniany ze swojej pracy. Jaką ocenę wystawiacie szkoleniowcowi Stalówki po 2 miesiącach?

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Johnson

Trener będzie z zewnątrz Łukasz Surma z Krakowa rekordzista Polski pod względem występów w Ekstraklasie legenda Ruchu Chorzów

~Mariusz

Krzysztof Łętocha trenerem Stalówki! Jest dogadany i jutro podpisuje kontrakt. Witamy!

~Kiedys_Kibic

Kto następcą tego Pana?
Mam nadzieję że ktoś że Stalowego podwórka z zielono czarnym sercem. Bez potężnego sztabu szkoleniowego a 100 procentowym zaangażowaniem...
Na asystenta proponuje kogoś młodego i perspektywicznego na przyklad Łukasza Koscielnego lub Pawła Kosiora z Rozwadowa. W tych ludziach naprawdę widać ogromny potencjał!!! Prezydencie przemysl to

~magda

Kto wam takich głupot naopowiadał ze trzeba mu jakieś odprawy płacić.Co za klocki.

~Kalafior

Mizerny czyli 2.....!!!!

~Jacek

Umowy zawiązuje Citko

~Obiektywny

Jaką odprawę otrzymał.Czy specjalnie się podpisuje takie umowy aby zyskał ten zainteresowany i ci działacze ( pod stołem) co przyczynili się do takiej umowy. Dlaczego nie ma prawnika, który sprawdza te umowy ( a może jest tylko jest skorumpowany ). To skandal i to totalny.

~Login

Stalowka myśli że invitro to pizzeria

komes63

Olo ....Może i stalówka pije wodę po pierogach , za to ty pijesz wodę z miednicy po umytym pierogu twojej starej....

~olo

Stalówka pije wodę po pierogach.

~kibic

No tak zwolnijcie chłopa ktorego zatrudniliście 2 miesiące temu. A odprawe za dwa lata zapłacicie ze swoich nieudacznicy????
Banda nieudaczników. Zwolnić tych co go zatrudnili najpierw. Citkę i Zielińskiego.
Prezydencie opamiętania.

~Wiewiór

Nie ma opcji zwolnienia trenera. Fakt,że jest młody, nie ma doświadczenia ale ta drużyna ma potencjał i napewno zaskoczy. Przy budowaniu zespołu ważna jest cierpliwość. Błędem były słowa, że w tym sezonie awans. Nie da się zbudować praktycznie nowej drużyny w 2 miesiące. Jednak największą porażką jest Citko i jego decydujący głos przy zatrudnieniu: Jakimiuk, Klepacki, Cukrowski, Grober czy Żelisko. Kto wcześniej o nich słyszał?

~Ambasador

Kolejny raz... jak burdel zle funkcjonuje to zmienia się firanki ?

~toż to szok

Toż to szok. Jak zacznie się ich wszystkich rozliczać, to zabraknie dla przestępców "miejsca odbywania kar pozbawienia wolności lub innych środków o charakterze izolacyjnym".

~Mieszkaniec

Jeśli należy do partii to bym go widział jako prezesa fabryki maseczek lub stalowowolskiego krusu.

~Edi

Nikt nie chce mu odprawy płacić, ale jemu się te pieniądze po prostu należą umiech

~Edek

Kanaretu ciąg dalszy. Nowe otwarcie, nowa konferencja. Heh a wy ciemniaki łykajcie to biadolenie. Najlepiej zwolnić trenera choć tym razem zawinili tylko działacze bo wsadzili na minę gówniarza. Nadbereżny czytasz to? Koedy zwolnisz tych swoich pseudodziałaczy???? To jest plaga naszego sportu dopiero.

~fakulec

A co? Jesli w kilka tygodni nie można zbudować drużynę na awans według was to co on o tym nie wiedział?Po chu...a ogłasza oficjalnie ze tylko awans i to juz .Ja nie zgadzam sie z teoria ze trzeba miesiącami a nie daj Boże latami sie zgrywać.Jeśli ktoś potrafi grac w pilke to przychodzi do klubu,od razu gra i drużyna wywalcza awans.To nie jest trener tylko naciagacz ktory trafil na naiwnego Nadbereznego.Powinien jescze doplacic za kompromitacje klubu a nie jakies odprawy wy tu mu chcecie wyplacac.

~Rudy

Nic to nie pomoże wręcz zaszkodzi.Zmienić trzeba wszystkich działaczy namaszczonych przez partię PIS ludzie bez pojęcia

~antystal

Zostawic trenera on nie peka buhaqhahha .Citka tez zostawic bo pieknie ten podrzedny klubik do okregowki spuszcza .

~HasłoOkoń

Pytanie kto mu wypłaci odprawę jeśli nie podatnicy? Kto zapłaci nowemu trenerowi jeśli nie podatnicy? Lucyfer łer ar ju???

~MottodlaElyty

Jak mówi przysłowie: zawinił kowal a ...... powiesili.
Mam nieodparte wrażenie że więcej zapału i chęci do gry mają dzieciaki na orlikach niż te obecne gwiazdy Stalówki.
Oczywiście, jak zawsze nadmieniam, że czego się Kudłaty nie dotknie to zamienia się w .... porażkę.

~cst

Ej nie ma to jak zwolnić kogoś bo nie ma natychmiastowych efektów. To takie typowo polskie. Wiadomo, że pewne rzeczy potrzebują czasu, do tego trzeba dołożyć zgranie drużyny itp. Tego się nie zrobi w kilka niedziel.
Za to grube ryby, działacze itp. mogą siedzieć na stołkach kilkanaście lat i popełniać gorsze błędy i nic im się nie dzieje. Ale zagranie pod publiczkę jest, trochę ludzi się emocjonalnie pouzewnętrznia, że "won z trenerem" itp. i sprawa załatwiona, można pić dalej i dalej narzekać. Do pewnych rzeczy mentalnie nie dorośliśmy.