Motoryzacyjna parada ulicami miasta

Image

Około 40 zabytkowych aut przejechało dziś ulicami Stalowej Woli. Zabytki od piątku można było podziwiać na Placu Piłsudskiego.

Sobotni rajd po mieście wpisał się w imprezę pod nazwą „V Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych”. Cudeńka z dawnych lat cieszyły się dużą popularnością. Wielu mieszkańców oglądało je z każdej strony, podziwiało detale i nie mogło wyjść z podziwu dla ich właścicieli, którzy tak bardzo troskliwie i pieczołowicie dbają o swoje samochody na co dzień i chcą podzielić się wiedza o nich z innymi. Stalowa Wola kocha tego typu imprezy. Dziś wielu przechodniów przystawało, machało kierowcom i reagowała na radosny dźwięk klaksonów i warkot silników.

Auta wyruszyły z Placu Piłsudskiego około 16:30 i przejechały między innymi ulicami: 1 Sierpnia, Popiełuszki, Okulickiego, Aleje Jana Pawła, Poniatowskiego, Czarnieckiego, Żwirki i Wigury, Ofiar Katynia.

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~lol

XDD, pog

e2rds

~Koziunia, nie denerwuj się, kiedyś musisz mnie opuścić bo ~Koziunia żyje krócej niż człowiek, więc musi prędzej zdechnąć, ale na razie nie przejmuj się, paś się spokojnie, a i w nocy też śpij spokojnie. Ja tam lubię wszystkie stworzenia, nawet te głupie, nieprawdziwe ~Koziunie, bo te prawdziwe są o wiele mądrzejsze. Pozdrawiam i nie masz co liczyć na trykanie nawet jak mnie lubisz.

~Koziunia

Moj ty luby ja cie jako jedyna nie opuszczę.

e2rds

~Taki jeden, nie jesteś tylko "~Taki jeden" dureń który chce polemizować ze mną, takich durni jest wielu i będę miał zajęcie. Tak że nie martw się, a kozę to co najwyżej możesz w d... pocałować, tylko się umyj "~Taki jeden". A poza tym to głąbie używaj polskich liter prawidłowo, no chyba, że jesteś takim głąbem, że nie potrafisz, to trudno.

~Taki jeden

Widzisz uparty capku ostał ci sie tylko ten portal do wygadania sie i koza na łace.

e2rds

~babcia, ja znam mnóstwo bajek, o głupiej babie i złotej rybce też i o takiej babci co ją wilk połknął i o takiej co z ciekawości siadła gołą d... na gorącej blasze i o takiej co miała gwiżdżący biust. A teraz to poznałem taką jedną co na forum idiotkę z siebie robi i zaczepia capa by ją tryknął, ale capy to wbrew pozorom bardzo mądre stworzenia.

~babcia

A znasz stary capie bajkę o weżu??

e2rds

~babcia, zboczona to ty jesteś, a ja zaczerpnąłem ten pomysł z pewnej bajki o diable i o babie, a że ciebie to dosięgło, to po co głupią gębę do mnie otwierasz. Ja już niejednokrotnie pisałem, że potrafię znaleźć dotkliwą odpowiedź na każdą głupią zaczepkę, chcesz to próbuj dalej, znów po głupim łbie oberwiesz, oczywiście słownie, bo faktycznie to ręki szkoda. A poza tym, to z ciebie taka "~babcia" jak z koziej d..y trąba.

~babcia

Zboczeńcu e2 3kroki ode mnie, poszedł sobie.

wyborca

Kiedy parada koni? To też nawiązuje do historii.

~Do batman

Jak zwykle hejterzy nie zapomnieli coś napisac od siebie, dobrze ze w tym roku jest to 2 komentarz umiech

e2rds

~babcia, a jeszcze większa atrakcja by była jak by na babci jechał z rózgą, na barana i z wędzidłem.

~babcia

gdyby to emeryt na kozie przejechał to by była atrakcja......

~lambordżini

ooo fajnie ze cos sie dzieje... bylo na czym oko zawiesic, brawo automobilklub

~Babka

A gdzie jakieś info o Polskiej Szwalni??

~-RST

~Batman JAK MASZ OCHOTĘ TO SE PUŚĆ PAWIA NIE CZYTAJ TAKICH ARTYKUŁÓW

~Batman

Nie stac was na cos innego zygac juz sie chce co rok to samo

skoda100

Świetna inicjatywa automobilklubu!
Gratulacje!