Przedłużenie powierzenia stanowisk dyrektorów szkół

Image
w Siedzibie Starostwa Powiatowego w Nisku, odbyło się uroczyste wręczenie aktów przedłużenia powierzenia stanowisk dyrektorów trzech Szkół prowadzonych przez Powiat Niżański w drodze uchwały podjętej przez Zarząd Powiatu Niżańskiego.

Z rąk Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza i Wicestarosty Adama Macha, akty przedłużenia powierzenia pełnienia obowiązków Dyrektora otrzymali: Stanisław Haduch – pełniący obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół w Jeżowem im. ks. Stanisława Staszica, Wacław Piędel – Dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, oraz Edward Wołoszyn – Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem. Powierzenia te będą obowiązywały od 1 września br. do 31 sierpnia 2026 roku.

Dyrektor Wacław Piędel ma 44 letni ogólny staż pracy, w tym od 1991 roku na stanowisku nauczyciela oraz od roku 2016 na stanowisku dyrektora. Jest nauczycielem dyplomowanym, stosującym nowoczesne metody nauczania, które rozwijają zainteresowania specjalistyczne uczniów.

Dyrektor Edward Wołoszyn posiada 31 – letni staż pracy. W Zespole Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem pracuje od 1 września 1989 r., gdzie od 1 września 2006 r. pełni funkcję dyrektora. Posiada gruntowną wiedzę i doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania szkołą.

Dyrektor Stanisław Haduch posiada 23 letni staż pracy. W Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowem pracuje od 1 września 1996 r., a od 1 września 2000 r. pełni funkcję dyrektora. W realizacji powierzonych zadań wykazuje się dużą kreatywnością i starannością. Dostosowuje naukę zawodów do potrzeb lokalnego rynku pracy.

– Powierzając dalsze pełnienie obowiązków dyrektorom szkół, liczę na dalszą bardzo dobrą współpracę, która zaowocuje wysokim poziomem działań dydaktyczno – wychowawczych i osiągnięciami uczniów, tak jak dotychczas. Dyrektorzy, przez wiele lat wykazali się nie tylko wiedzą, ale również doświadczeniem, umiejętnościami organizacyjnymi i zarządczymi. Życzę powodzenia na zajmowanych stanowiskach oraz realizacji wszystkich celów i zamierzeń – mówił Starosta Niżański Robert Bednarz, gratulując dyrektorom.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~he he

erdeesik to ciota

~Alfons

Którzy z nich to cioty? No bo parytet musi być, nie?