2 ciała na Popiełuszki. Matka i syn nie żyją

Image

W czwartek 2 września br. w godzinach porannych, w jednym z mieszkań w Stalowej Woli, ujawniono zwłoki 2 osób. 61- letni mężczyzna i 84- letnia kobieta byli spokrewnieni.

Zwłoki ujawniono na ulicy Popiełuszki, w jednym z bloków mieszkalnych. Mężczyzna przez kilka dni nie przyszedł do pracy. Do mieszkania weszły więc służby. Zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, Policję oraz Straż Pożarną.

Przyczyna zgonu nie jest znana. Na miejscu pracował prokurator i grupa policyjnych techników. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Ciała zabezpieczono do sekcji zwłok. Przeprowadzone zostaną również badania toksykologiczne.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Żmija

Nie wiesz co było przyczyną nie pisz bzdur i nie mieszaj polityki pajacu

~Marek

Nasi urzednicy i inne dzialy zajmuja sie tylko ludzmi zdrowymi, sprawnymi fizycznie a o starych bedacych w ciezkiej sytuacji materialnej i zdrowotnej ich olewaja. Owszem o zdrowych emerytow sie dba to dobrze ale nie wszyscy moga korzystac z takich udogodnien. Czytajac zdawkowo o tej tragedii napewno nie bylo im latwo cos bylo powodem tego rodzinnego zgonu. Czy to bedzie wyjasnione? Starosc chorych ludzi w naszym miescie patrzac na gro ludzi samotnych nie zawsze wyboru, jest porazajaca. Dzieci, wnuki powyjezdzaly za chlebem a choroby i leczenie w naszym miescie jest tylko dla ludzi bogatych. Urzednicy zmiencie podejscie aby w naszym miescie ludzie starzy odchodzili z godnoscia a moze tak byc patrzac na takie spolecznosci w naszym kraju. Hospicjum jest potrzebne juz od dawna i nawet dofinansowanie do obiadow w wydzielonej resteuracji jest bardzo potrzebne. To jest praktykowane w innych miejscach w kraju. Moze ten wpis bedzie skrytykowany ale jezdze po kraju sluzbowo i takie tematy zwiazane z opieka nad starszymi ludzmi sa tez wazna sprawa w samorzadach.

~taka prawda

Śmiercionka albo nie mogli znieść że pisiory zniszczyły piłkę i pisówka gra w 4 lidze.

~Jak

Ja tam ratownictwa medycznego nie widziałem. Rano między 8 a 9 był dzielnicowy. Zadzwonił po strażaków. Koło 11 przyjechal prokurator i drugi policjant. Oraz panowie po ciała . Wy to zawsze głupoty wypisujecie

~R0WidowLGBT

Na pewno Ci nie sprzedam czarnego Mustanga z dziwnymi paseczkami na boczkach i daszku plus macha. Dodatkowo jakieś bohomazy w stylu Widow, bom światowiec i nie napisze, że Wdowiec. Paseczki powstały, gdy na autobahnie w DE malowali pasy oddzielające. Furka mało śmigana, butla LPG zamontowana. Nabita podwaja wartość autka.

b.l.u.e.

Też myślę że grzyby.

maszynista

Grzybki przyzadzili ale za krotko gotowali

~Polak

Ostatnie szczepionkio

~huciak

Woleli umrzec jak w pisowskim grajdole wegetowac.

krysz

Hahaha, ciebie trzeba zaszczepić ale przeciw głupocie.

~Hahaha

Szczepieni w ostatnim czasie?

~Tak

Takie czasy psy mają lepszą opiekę i zainteresowanie niż czlowiek.