Pożar w bloku nieopodal MDK

Image

Pożar wybuchł we wtorek 31 sierpnia 2021 roku około godziny 16:00. Kłęby dymu unosiły się wysoko nad miastem i rozeszły daleko w każdą możliwą stronę. Zapach spalenizny odczuwali nawet mieszkańcy sąsiednich osiedli.

Pożar pojawił się na ulicy Dmowskiego 6, w jednym, z mieszkań na ostatniej kondygnacji. Ogień trawił wszystko co napotkał w bardzo szybkim tempie. Część mieszkańców szybko opuściła budynek. Smród był tak duży, że trudno było oddychać. Widoczność w okolicy MDK była niemal zerowa.

Na miejsce przyjechała policja, PSP Stalowa Wola, OSP Charzewice i OSP Stalowa Wola, pogotowie energetyczne i pogotowie gazowe. Pożar ugaszono, Z sąsiedniego mieszkania ewakuowano starszą kobietę. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy, podali tlen. Kobieta siedziała na zewnątrz w otoczeniu strażaków do momentu aż przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego. Była przytomna. W międzyczasie wezwano kolejną karetkę.

Jak się dowiedzieliśmy, przyczyną pożaru było podpalenie. Kobieta podejrzana o dokonanie tego czynu została odtransportowana na Oddział Psychiatryczny stalowowolskiego szpitala. Do czasu przybycia służb medycznych, była pilnowana przez funkcjonariuszy policji w radiowozie.

Po ugaszeniu pożaru strażacy zaopatrzeni w aparaty tlenowe ponownie dokonali przeszukania mieszkań celem upewnienia się czy ktoś jeszcze nie ucierpiał. Na miejsce wezwano grupę policyjnych techników.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~R0LGBTWidow

Na pewno Ci nie sprzedam czarnego Mustanga z dziwnymi paseczkami na boczkach i daszku plus macha. Dodatkowo jakieś bohomazy w stylu Widow, bom światowiec i nie napisze, że Wdowiec. Paseczki powstały, gdy na autobahnie w DE malowali pasy oddzielające. Furka mało śmigana, butla LPG zamontowana. Nabita podwaja wartość autka.

~absolwent

Dziwicie się? Też mam ochotę puścić z dymem podłą studencką dziurę, w której wciąż od lat gniję.

Przypominam, że to (nie)rząd *** niedługo po dojściu do władzy zlikwidował program Mieszkanie dla Młodych.

A potem wiecie, co się stało - mieszkania dla rentierów, inwestowanie w nieruchomości i weź kup mieszkanie.

maszynista

Sasiad emeryt obiad odgrzewal i przysnal sobie.Caly ten dym to z kuchni byl .

~buhahaaa

erdeeskowi by pasowało w koszuli z długimi rekawami....

~mieszkaniec

takich osob nie powinno sie juz nigdy wypuszczac z psychiatryka.

~WIZJONER

Do e2rds. po co znowu głupio gęgasz a nie masz pojęcia o niczym. To frustraci z opozycji w naszym mieście z totalnej frustracji wszystko niszczą w STALOWEJ WOLI. Tak im czerep odbija z braku dostępu do koryta o którym bez przerwy marzą. Ale jak nie mam koryta od 7 lat tak już nigdy nie będzie już moja w tym głowa.

~Astra

Tu by się przydał stan wyjątkowy jak na granicy z Białorusią

~mieszkaniec

nawet na centralnym bylo kupe dymu

~Majka

Więcej zdjęć nie było ?

~mieszkaniec

kolejny perszing płonie?

~XYZ

~Stalowianka TY JESTEŚ JUŻ PO PANDEMI , WIDAĆ ŻE SIADŁO CI NA GŁOWĘ ( jak ją masz ).

~Ert

Tusk szczuje jednych ludzi na drugich,

~Marek

Ten co dysponuje strażaków w psp nie widzi na żywo co się dzieje w chwili zdarzenia wierzy jedynie osobie która to zgłasza i lepiej wysłać do pomocy więcej jednostek niż żeby zabrakło a Ty "uniwersytet" poczekaj aż U sąsiada się zajara to poczujesz żeby przyjechało dużo i szybko ;)

~Swojak

Za pisu ludzie osiągają równowagę psychiczną i sa szczęśliwi w oczekiwaniu na nowy ład i awans staluwki

~Stalowianka

Pandemia zbiera żniwa. Ludzie pozostawieni sami sobie, bez dostępu do lekarzy, psychologów.. smutne miasto, smutne czasy

~Do ~moldow

Gdybyś zobaczył jak to na początku wyglądało z perspektywy mieszkańca, błagał byś żeby ich przyjechalo jak najwięcej.

~Dramat.

Jak MOŻNA PISAĆ TAKIE KOMENTARZE NIE ZNAJĄC FAKTÓW.LUDZKA TRAGEDIA STAJE SIE TEMATEM ZABAWY, SPEKULACJI.OBYŚ CHAMIE NIGDY NIE DOŚWIADCZYŁ TEJ TRAGEDI I BULU.

~uniwersytet

A po co tam OSP. Czy PSP nie daje rady? Chyba że praktykują, uczą się.

~moldow

Ciekawe czy bardzo zdemolowali klatkę schodową? U nas zawsze jednostek tyle jak by co najmniej trzęsienie ziemi było. Dwóch ubrudzonych pracowało + 3 do pomocy a reszta pewnie z rękami w kieszeniach asystowała gawędząc.

~maryjan

jak zwykle drwiny i negatywne komentarze na temat wszystkich a nalezaloby cwspolczuc i cieszyc sie ze niema smierci w tym przypadku bo kazdy z nas niezna jutra

TylkoZKS

Nie mogła już wytrzymać tego, że Stalówka gra w 3 lidze.

e2rds

~he hee o rżący odezwał się, a czy to nie czasami twoja mózgownica z nerwów nie zapaliła się, głupi rozum lubi wyczyniać różne głupoty, a może koza nie pozwoliła się pociumkać i z nerwów opaliłeś kłaki na łbie i tak śmierdziało

~Yhyy

Bardziej się przeraziła słowami grodzkiego że trzeba zamknąć 90% szpitali. Nie chciała czekać.

~Anna

Czy miała maseczkę?

~he hee

czy to nie czasami u er2sedesa??? klawiatura sie przegrzała o tego jego notorycznego klikania ??? czy też czacha jego zadymiła????

~heryu

Pisowce wola sie podpalic jak zyc w takim miescie.

~Adom

aparaty tlenowe?

~MottodlaElyty

Spokojnie mieszkanie socjalne dla pogorzelcòw już czeka na osiedlu Parkowa w Charzewicach. Zaraz obok Codogni buduje dwie kuźnie metalurgiczne więc osiedle Parkowa jest w sam raz przeznaczone dla marginesu i meneli.

~Doris

Brak opieki może ze strony rodziny