Dary dla dzieciaków z Podleśnej przekazane

Image

Akcja StalowegoMiasta zakończona - i jak to bywa przy Waszym udziale - z dużym sukcesem. Udało się zebrać naprawdę wiele cennych darów, a prezenty dostarczyliście Wy- Czytelnicy, a także lokalne firmy. Dziękujemy za Waszą hojność w imieniu młodych Mieszkańców domu dziecka „Podleśna Przystań”.

Czas wakacji dobiegł końca. Teraz trzeba zabrać się za szkolne obowiązki. A tych nie brakuje przecież wszystkim tym, którzy 1 września poszli już do szkoły. Ale żeby móc skupić się na tym co najistotniejsze, trzeba mieć masę rzeczy koniecznych do funkcjonowania w szkole i poza nią. Zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych dla stalowowolskich dzieciaków z Podleśnej. Przynosiliście dary do naszej redakcji, po niektóre z nich trzeba było podjechać. Tym zajmował się nasz redakcyjny kolega Tomasz. On też kontaktował się z firmami. Akcję „rozruszać” pomagała Klaudia. Poprzez jej „ręce” także przepłynęły naprawdę cenne prezenty. Jesteśmy pewni, że wywołały niejeden uśmiech na twarzach obdarowanych.

DZIĘKUJEMY:

Podziękowania rozpoczynamy od Was, drodzy Czytelnicy, którzy z zaangażowaniem i troską pomagacie zawsze, gdy o to poprosimy. Przychodzicie do nas zawsze uśmiechnięci, dzwonicie, pytacie, opowiadacie co tam u Was słychać. Te kontakty są przez nas zawsze mile widziane. Dziękujemy też pracownikom Elektrociepłowni i miłym Paniom z Tauron Wytwarzanie Oddział Elektrownia Stalowa Wola i Tauron obsługa Klienta. Serca macie wielkie i otwarte dla innych! Swoją „cegłę” (nie mylić z cegiełką) dołożył także Dilab. W kierunku tej firmy posyłamy wielkie Dziękuję!

Akcja miała dotyczyć zbiórki artykułów szkolnych, ale prędko okazało się, że wszystko cudownie wymyka się nam spod kontroli, bo tych prezentów będzie dużo więcej i będą nie tylko dotyczyć tych najpotrzebniejszych przedmiotów.

To więc nie koniec listy darczyńców. Naszą akcję wsparł hojnie również dr Piotr Trafidło z Multident Centrum precyzyjnej Stomatologii, wkładający serce nie tylko w stomatologiczne metamorfozy, które na co dzień wykonuje u siebie w stalowowolskiej klinice. Popierając nasze działania sam wyszedł z inicjatywą ufundowania dzieciakom nowych laptopów i kart podarunkowych do galerii handlowej. Dzieci będą mogły zaopatrzyć się m.in. w nowe buty i ubrania wybierając sobie to, co im się zamarzy. Liczymy tu na uśmiechy równie piękne jak te, które powstają w Multident, bo jak to mówi dr Piotr, przecież „dawanie jest lepsze niż branie”!

A już niedługo ruszamy z kolejnymi akcjami. Oczywiście zapraszamy Was do wzięcia w nich udziału!

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona