Weź Uśmiech. Fajna inicjatywa?

Image

Szaro, buro i ponuro. Takie mieliśmy ostatnio dni i nie czarujmy się, widok słoneczka, które od czasu do czasu przebijać nam się zaczęło w sobotę i póki co- brak deszczu- chwilowy lub nie, to nie jest powód do uśmiechu. A przecież powinniśmy się uśmiechać by poczuć się lepiej!

Najwyraźniej ktoś zauważył całe tłumy smutasów pędzących jak na złamanie karku do marketu. My tylko wózek, koszyk i wzrok skupiony na półkach… A gdzie radość z życia? Komuś zdaje się to przeszkadzało i postanowił rozdać… uśmiechy. Takie oto ogłoszenie ukazało się na jednym z filarów sklepu samoobsługowego w Rozwadowie (patrz zdjęcie). I chyba ma ten towar wzięcie, bo sądząc po wydartych karteczkach, jest poszukiwany!

Uśmiechnij się więc! Jutro będzie lepiej!Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Rurka

A kto ich tu zamówił na granicę?

~Rudy_donek

sympatyków TVN proszę o przygarnięcie po uchodźcy na dom..... ale macie zryte mózgi !!!!!!!!!!!!!

~to ja

@Dzbanek ale z ciebie dzban nie dzbanek ewidentnie za dużo TVPis i TV trwam. lepiej odpuść, może nie jest jeszcze za późno.

~KAROLA

Ja się wygrzałam w Grecji

~KAROLA

Ja się wygrzałam w Grecji

~siwy

Dzieci fajny pomysł miały

~Tymek2708

I fajnie super pomysl

~Dzbanek

Odstaw TVN a uśmiech powróci na każdej twarzy.
Te trolle zatrują ci każdy dzień, nie bądź ich ofiarą, nie karm się ich łajnem bo skończysz głęboko w ich zadzie...... jak PolakzPRL#20

~Johnny sins

Chcecie uśmiech zobavzyć dziady co tyracie za 2500 zl ci miesiąc to jedzcie do USA . Ta biede mentalna komuny nie uratuje żadna karteczka!