Prezydent Andrzej Duda znów w Stalowej Woli

Image

Prezydent RP Andrzej Duda, w sobotę 28 sierpnia 2021 roku, będzie ponownie gościł w naszym mieście. Po co przyjedzie do Stalowej Woli?

Radni miejscy, w imieniu prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego, zaproszeniu zostali już w czwartek do udziału w uroczystym podpisaniu przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych ze specjalnym przeznaczeniem gruntów leśnych, tworzącej obszar Strategicznego Parku Inwestycyjnego w Stalowej Woli. Przypomnijmy, że ustawa odrzucona została przez Senat RP, a później ponownie przyjęta przez Sejm. Teraz wymaga już jedynie podpisu prezydenta Polski by mogła wejść w życie. Z niecierpliwością czeka na nią nasze miasto i Jaworzno.

Wydarzenie będzie mieć miejsce o godzinie 17:00 w auli Wydziału Mechaniczno- Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej mieszczącej się przy ulicy Kwiatkowskiego 4. Pewnie nie będzie można przyjść na nie „z ulicy”, ale na pewno znajdzie się wielu mieszkańców, którzy choć z daleka będą chcieli serdecznie przywitać Głowę Państwa. W końcu w naszym regionie Andrzej Duda miał poparcie 70,92% mieszkańców (w Stalowej Woli 63,18%).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~xyz

Do tych co czepiają się wycinki lasu:
Gdyby nie wycinka lasów, nie byłoby Stalowej Woli, bo leży ona na terenie dawnych lasów.

e2rds

~WIZJONER vel pseudointeligencie, a wiesz, ze jak Ciemny Kąt to są ujęcia wody dla Stalowej Woli, a wy tam chcecie robić wycinkę i strefę ekonomiczna, a w wodę to Stalowa Wola będzie zaopatrywana z Sanu, piękne perspektywy dla miasta z pełną wizją dwóch drwali i Wizjonera ponad 80 nicków, a pospólstwo klaszcze. Cieszcie się na razie zdrową wodą której inni mam zazdroszczą.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, głąbie, ja już pomijam, że jako Wódz napisałeś o potrzebie takiej hali, ale twój brak wyobraźni i indolencja jest porażająca. W takiej hali brak jest jakichkolwiek warunków do utrzymania stałej temperatury i sterylności wymaganej do produkcji mikroprocesorów, ale skąd taki głąb ma to wiedzieć. Poczytaj sobie troszkę na ten temat, albo przynajmniej pooglądaj program "Jak to jest zrobione" i będziesz miał na ten temat jakieś pojęcie w jak niewielkich pomieszczeniach robi się taki rzeczy i w jakich reżimach technicznych.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, głąbie, a coś napisał, cyt:
28 Sierpnia 2021 09:59:27Wódz
A gdzie masz te hale są przestarzałe i nie ma takiej o ok 100 ha powierzchni która jest potrzebna dla zakładu z mikroprocesorami."
Głąbie, jest wyraźnie napisane, potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie rżnij głupa.

~WIZJONER vel pseudointeligencie, te twoje wypociny to nie pierwsza twoja pomyłka i nie ostatnia. Ciekawe dlaczego tych dwóch wpisów do mnie nie mogłeś napisać pod jednym nickiem, tylko pod dwoma, że niby więcej was jest tych "wszystkich mieszkańców i to całe miasto". Oj ty "użyteczny idioto" (to twoje powiedzonko), myślisz, że ktoś się na to nabierze. Widzę, że muszę kolejny raz przypomnieć te twoje nicki pod którymi piszesz, tylko teraz będzie ich więcej, te obleśne-inteligentne(po których zostałeś "krzywym niemytym kikucim łbem") i te po których zostałeś "hieną cmentarną i kanalią" też i te po których zostałeś "chamem" obrażającym kobiety, łącznie z odpowiednimi do nich załącznikami, a może i ten po którym straciłeś status "INTELIGENT". Pozdrawiam i znów nieprzespana noc.

~WIZJONER

Pomyłka nie po prawej stronie jak się jedzie do PRZYSZOWA a po lewej stronie powstanie nowa strefa ekonomiczna . Mój błąd.

~WIZJONER

Emerycie e2rds, po co te swoje brednie produkujesz tzw. wypociny. Całe miasto się z ciebie śmieje a ty dalej tylko '' inteligent'' i się kompromitujesz. A teraz cała prawda o wycince lasu po lewj stronie jak się jedzie do PRZYSZOWA. Zaraz za rondem przyszowskim powstanie wielki cmentarz bo obecny jest już prawie zamknięty z braku miejsca na pochówki. A za tym cmentarzem w kierunku PRZYSZOWA będzie bardzo duży park przyrodniczy aż do CIEMNEGO KĄTA. Natomiast od CIEMNEGO KĄTA aż do PRZYSZOWA po prawej stronie jak jedziesz do PRZYSZOWA będzie nowa strefa ekonomiczna. Dodam jeszcze bo barany hejterzy takie brednie produkują , że mądrym mieszkańcom ręce opadają , że po prawej stronie jak się jedzie do PRZYSZOWA ten las zostanie w takim stanie jak jest dziś. A ten las się ciągnie aż do KOLBUSZOWEJ więc zajmuje paręnaście tysięcy hektarów. Kiedy powstanie ta nowa strefa to do naszego miasta wszyscy POLACY będą chcieli się załapać.

~taka prawda

Do emeryta e2rds, po co się bez przerwy kompromitujesz a czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie bardzo trudna rzecz. Ten '' WÓDZ'' to komentował o 100 HA działce a nie o hali 100 hektarowej. Każde twoje wypociny to obraza mojej wysokiej inteligencji. Całe miasto się ciebie śmieje a ty dalej gęgasz.

~~~123

dwaj budynie się spotkało w stalowej woli najgorszy prezydent RP od wojny i nieudacznik , ministrant w stalowej woli żeby wycinać lasy 1!!!!!! JUŻ ODTWORZYŁY Z PAMPOM FABRYKĘ MASECZEK DO TEJ PORY NIE USZYTO ANI JEDNEJ

~UBEK

MIŁO POPATRZEĆ,DWAJ PRAWDZIWI POLACY!!!!!!!!!!!!!!

~Baltazar

Tak trolostwo.Starszy Panie.To się robi tak.Szuka się udziałowcòw,ktòrzy chcą otworzyć tu firmy.Podaje się terminy itd.I wycina powierzchnię pod te firmy a nie odwrotnie skończyły się czasy PRL wel@starszy pan.Teraz powoli sobie robią Koreę,kto widzi ten rozumie.Pytanko a czemu chcą otworzyć spalarnie.....Bo nie widzą jak się syfu pozbyć z fabryk ,które mają niedogodne odpady.Bedzie beczeć jak barany jeszcze...

~EDI

DO STARSZY PAN NIC DODAĆ NIC UJĄĆ NASZA SMUTNA RZECZYWISTOŚĆ TRZEBA NAPRAWDĘ WIEDZIEĆ KOMU UFAĆ JAK WIADOMO NIESTETY "WILKI W OWCZEJ SKÓRZE SIEDZĄ I LUDZIE TO WIEDZĄ!? "

~Starszy pan

Nakwiczalo się trollstwo opozycyjne? Słoma z butów wychodzi... No i Chamstwo. A to ponoć elita, inteligenci...

~EDI

O WIELCY DECYDENCI TAK WAS KOCHAMY ,ŻE WAS JUŻ NIE ZNAMY I NIE PAMIĘTAMY!!!
LICZYLIŚCIE NA TŁUMY WIWATY ,OWACJE
MY JUŻ WAM NIE WIERZYMY
MAMY SWOJE RACJE
WALCZYCIE Z NARODEM
ŚCIEMĄ ,WYCINKĄ ,TRUCIZNĄ
SZCZEPIONĄ ,MORALNĄ ZGNILIZNĄ,NO I WASZYM SMRODEM !!!
SŁOWA ZAKŁAMANE ,ŚCIEMĘ PRZEKAZUJĄ
WTEDY TYLKO PRAWDA GDY JĘZYKA W GĘBIE NIE CZUJĄ !!!
-->WTEDY NIE ŚCIEMNIAJĄ !!!! BO NIC NIE GADAJĄ !!!

~EDI

ŻYCZYMY SZYBKIEGO OPAMIĘTANIA BO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO KOŃCA DEWASTACJI TRUCIA I DALSZEJ DEGRADACJI ŚRODOWISKA NATURALNEGO WYCINKI RESZTEK PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ BARIERY OCHRONNEJ "CUDU NAD CUDAMI ZAGŁĘBIA A BARDZIEJ ZAGŁĄBIA ALUMINIOWEGO PODZIĘKUJEMY WAM NA PEWNO KARMA CZEKA NA PEWNO POWRÓCI NIE BĘDZIEMY PRZEZ WAS NISZCZENI I TRUCI!!!
OD RAFAŁKA TRZASKOWSKIEGO CZAJKOWSKIEGO--> LEKCJE TRUCIA I NISZCZENIA JAK WPROWADZAĆ, SPROWADZAĆ SMRÓD ,DEGRADACJĘ I ZANIECZYSZCZENIA-->KONSULTACJI SPOŁECZNYCH I REFERENDUM NIE BYŁO -->SAMO SIĘ ZADECYDOWAŁO ???-->"BY NA MIŁO BYŁO"!!!O KARMO PANI NASZA ROZLICZAJ JUDASZA !!! CO POLSKĘ SPRZEDAJE W OBCE RĘCE DAJE !!! BO TAK NAS "KOCHAJĄ" ODPŁACAJĄ ŻE AŻ NAS W D...E MAJĄ !!!

~EDI

ŻYCZYMY SZYBKIEGO OPAMIĘTANIA BO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO KOŃCA DEWASTACJI TRUCIA I DALSZEJ DEGRADACJI ŚRODOWISKA NATURALNEGO WYCINKI RESZTEK PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ BARIERY OCHRONNEJ "CUDU NAD CUDAMI ZAGŁĘBIA A BARDZIEJ ZAGŁĄBIA ALUMINIOWEGO PODZIĘKUJEMY WAM NA PEWNO KARMA CZEKA NA PEWNO POWRÓCI NIE BĘDZIEMY PRZEZ WAS NISZCZENI I TRUCI!!!
OD RAFAŁKA TRZASKOWSKIEGO CZAJKOWSKIEGO--> LEKCJE TRUCIA I NISZCZENIA JAK WPROWADZAĆ, SPROWADZAĆ SMRÓD ,DEGRADACJĘ I ZANIECZYSZCZENIA-->KONSULTACJI SPOŁECZNYCH I REFERENDUM NIE BYŁO -->SAMO SIĘ ZADECYDOWAŁO ???-->"BY NA MIŁO BYŁO"!!!O KARMO PANI NASZA ROZLICZAJ JUDASZA !!! CO POLSKĘ SPRZEDAJE W OBCE RĘCE DAJE !!! BO TAK NAM "KOCHAJĄ" ODPŁACAJĄ ŻE AŻ NAS W D...E MAJĄ !!!

~Jaja

Zobaczymy wszyscy @edka.

~Irenka

O której?

krysz

Arek, co to za określenie "do potęgi enter"? Ukończyłeś podstawówkę? Nie bardzo chce się wierzyć.

~trututu

OMG przestało

~Szybka Zośka

Zadzieram kiecę i lecę!!!

~Justyna

Co tak w sobotę wyje w Stalowej? Wytrzymać nie można.

~Robson

Jak trzeba było puścić S74 przez hutę to się niedalo wyciąć lasu bo ekologia a pod strefę gospodarczą niema problemu.

~ TO JA

wypad DZIADU ze stalowej woli

~Pilarka

Brawo Szlezak za super deal z IKEA.
Drwale w IKEA czekają a psy oczywiscie szczekają.

~Johnny sins

Bierzcie jajka pogońmy tych dziadów politykietow aha zapomnialem ze stwola to patusy 500plus

~Felek

A po co on tu? Tu mieszkaja inteligentni ludzie, niech jedzie do Jeżowego.

~***** ***

Może jak wytną tyle lasu to zrobią ołówki dla Dudy zamiast długopisu i wszytko co podpisze się gumka wymaże

~Arek

Wstyd. W radio mówili,że Polska ma czołowe miejsce w wycince lasów.
Wstyd Stalowa Wola ma pierwsze miejsce w wycince drzew i lasów.Drwale a nie gospodarze.
Wstyd,Wstyd do potęgi enter.

~Olo

***** R5_VIRUS

~Hhh

Brawo brawo brawo