Groził farmaceutce nożem. Domagał się wydania leku.

Image
Funkcjonariusze niżańskiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju, który groził pracownicy apteki nożem, żądając wydania leku. Mężczyźnie postawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

9 sierpnia br., oficer dyżurny niżańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju w jednej z aptek w Nisku. Na miejsce został skierowany patrol, którego funkcjonariusze, w rozmowie z farmaceutkami, ustalili, że mężczyzna zażądał wydania leku, na który nie posiadał recepty. Kiedy usłyszał odmowę, wtargnął za ladę, niszcząc przytwierdzone do niej drzwi. Wyciągnął nóż w kierunku jednej z farmaceutek, po czym zabrał blister leku, strzykawkę z igłą i odjechał z miejsca zdarzenia rowerem.

Funkcjonariusze tutejszej jednostki Policji od razu przystąpili do działań, w wyniku których ustalono miejsce przebywania mężczyzny. 43-letniemu mieszkańcowi Niska, postawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za który grozi kara nawet do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~J 23

Na rozbój też najlepiej rowerem - można łamać prawo i nic nie grozi. Jeszcze internauci będą takiego bronić, bo jak to piszą "w zasadzie to rowerzyści mogą nie stosować się do prawa" umiech

~J23

~J 23 WIDAĆ ŻE MASZ NIE RÓWNO POD SUFITEM MNIEJ DAWAJ W ŻYŁĘ . TO BYŁ ROZBÓJ A NIE WŁAM.

~Stalowiak

W stalowej masz gangsterów lepszych, jeden drugiego sprzedaje. Co z tego że klamka w japie jak gęba chlapie

~RST

Jakie miasto taki gangster.

~009o

Nisko i wszystko janse

zlopec

od dawna wiadomo ze nie ma wolnych mediów nawet tych regionalnych wiec o co chodzi ?

~J 23

Artykuł o Nisku?

~Qna

Alez ty glupi jestes...

~J 23

Rowerzysta? Nic mu nie zrobią - nawet mandatu nie dostanie. Rowerzyści mogą łamać prawo bezkarnie, także wiedział co robi jadąc na włam rowerem umiech