Kiedy pojedziemy łącznikiem do obwodnicy

Image

Kierowcy zastanawiają się kiedy będą mogli w pełni korzystać z obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Chodzi tu o łącznik w Nisku, który scali ulicę Sandomierską z drogą obwodową.

Jak się dowiedzieliśmy, wspomniany odcinek będzie uruchomiony 27 sierpnia br. Od piątku więc kierowcy przejeżdżający przez Nisko będą mieć zapewniony wjazd i zjazd z obwodnicy w samym Nisku bez konieczności wyjazdu na drogę krajową nr 19.

- Oficjalne oddanie do użytku łącznika z obwodnicą Niska nastąpi 27 sierpnia o godzinie 13:00 na ulicy Modrzewiowej- informuje nas Adrian Starzomski z Urzędu Gminy i Miasta Nisko.

Problemy z późniejszym terminem były spowodowane koniecznością zmian w instalacji gazowej i przebudową sieci średniego napięcia. Łącznik jest przedłużeniem ulicy Modrzewiowej. Z problemami poradzono sobie w terminie. Dodatkowo wzmocniono podłoże, wykonano nasypy. Pojawiła się kanalizacja deszczowa i zbiornik żelbetowy na wody opadowe. Wykonano też meliorację i prace brukarskie.

Sama obwodnica Stalowej Woli i Niska została oddana do użytku 15 maja 2021 roku. Od 1 czerwca można wjechać na nią również od ulicy Energetyków w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~E2rds

Wypad..ty tęPOto mierna.

~Wypad

~no comment. "ryj na kłótkę" a może "na kłódkę". Twoja ortografia świadczy o twoim wykształceniu, prostaku po podstawówce. Więc mnie nie dziwi, że pisia telewizja kształtuje twoje myślenie.

~no comment

Wypad....jak fajnie by bylo gdybysmy mieli juz islam
Takie olki czy lamparty wiedzialy by gdzie ich miejsce....ryj na klotkę i plodzic dzieci...umiech))

~olka

~E2rwpg.Na okrągłym stole to ciebie zrobili na próbę tylko zapomnieli później udusić.

~E2rwpg

olka
..ciebie na okraglym stole pos.wal ten fra..cyniuk?

~olka

~grom.Lokalne yntelygenty z San Escobar i miłośnicy Carycy Katarzyny mogą Frasyniukowi buty pastować.

~Wypad

~hehe.To nie lewactwo obrzydza chodzenie do kościoła i powoduje odchodzenie od chrześcijaństwa tylko sam kler do tego się przyczynia przez mieszanie się do polityki,rosnące lawinowo afery pedofilskie zamiatane przez biskupów pod dywan ,pazerność i takich bezrozumnych fanatyków ociekających toruńsko-pisowskim jadem,jak ty.Szczujnia zwana publiczną telewizją skutecznie ryje wam berety.Tak jak powiedział kurski.Ciemny lud to kupi.

~Zielony

Jak zawsze gdy PiS zrobi to wszyscy pojedziemy.

~Zzz

Już teraz jest tłok , jak dojdzie nisko to już będzie klops, a wystarczyło mieć trochę oleju w głowie i zrobić dwa pasy w każdym kierunku.... szkoda, dojeżdżam do Rzeszowa i mogło być normalnie ale brakuje rozumu niektórym decydentom

~ he he..

lewactwo doprowadzi do tego.... z netu.."Państwa muzułmańskie i bogate arabskie nie chcą przyjmować migrantów muzułmanów , ponieważ oni mają zasiedlać Europę i są bardzo licznie religijni i do 2050 roku będzie ich 70 milionów . Dają pieniądze na budowę meczetów . Islam mocnieje bo rdzenni Europejczycy wolą ideologie i wymachiwać tęczową flagą i coraz bardziej odsuwają się od chrześcijaństwa . Lewactwo tradycyjnie obrzydza chodzenie do kościoła i na religię , robią to celowo. Myślą ,że multikulti ich ochroni ale siła w liczebnej wierze religijnej a nie multikulti W przyszłości będzie stow. mniejszości niemieckiej w Niemczech i w innych krajach . Lewactwo i świeccy wylecą na Marsa tam zamieszkać ponieważ dla wiernych na ziemi będą niewiernymi . Hołownię ,Tuska ,Trzaskowskiego rażą krzyże ,więc ich potomkowie też wylecą na Marsa gdy w Europie druga religia napływowa zastąpi tę pierwszą wywodząca się z korzeni chrześcijaństwa . Ta druga będzie stawiać na miejscu kościołów meczety i obok TVN24"

~Yhyy

Escobar PO niech sobie program stworzy. Tusk im nie pomoże.

~Escobar

Pisuary zjadą? I znowu przypiszą sobie sukces jak to było z drogą Expresowa S19. A projekt plan budowy, zaaprobowanie finansowania przez UE powstało za rządów PO. Oczywiście wiejskie ciołki tego nie widzą bo skąd. Tego to już im w tej ich TVP niepowiedza.

~Hsbs

Obwodnica jest Oki. Ale ceny paliw doprowadzają do eliminacji biedniejszych mieszkańców z korzystania z własnego auta.

~Lex

Ok. A kiedy s74?

~Grom

Lokalne Frasyniuki i Jachiry juz szczekają d.pami
Na wszystko.

~Stalowiak

A wyremontowana ul. Podskarpowa od świateł do ronda pod vivo już się sypie. Zaczynają pojawiać się znowu garby na asfalcie, będzie bujać autem jak wcześniej. Ciekawe kto za to odpowie?

~Klemens

Fajnie, a kiedy s19?

~abc

Popieram Gogo . W piątek właśnie TIR wjechał tam w dół rowu a do tego rozwalił drogowskaz.

~jan

.... ilu członków rządu zjedzie na otwarcie ? ..... a wata cukrowa będzie ?

~Allo

E na pewno będzie za wąsko fachowcy że stalowej zawsze coś znajdą Bo tu to sami fachowcy albo ekolodzyterorysci

~Gogo

Tylko niech krawezniki i odplywy porobia normalnie a nie jak na naszym laczniku od energetykow gdzie pobocze wyglada jak ulepione z gliny przez przedszkolaka

~Nozyczkowy

Pytanie podstawowe, gdzie ten zjazd dokładnie będzie w Nisku?

~ABC

Podobno nie możecie pisać na temat Niska nie wasz rejon. Czy może z kimś kto mataczy. W niedzielę pijany spowodował wypadek w którym obrażenia bardzo poważne obrażenia odniosła młoda dziewczyna, połamane żebra, pogruchotana miednica, połamane nogi, połamany obojczyk, bardzo liczne obrażenia wewnętrzne, które uniemożliwiają leczenie ortopedyczne, bardzo poważnie uszkodzona wątroba, która nie chce podjąć swoich funkcji. Sprawca ma swoją firmę wykończeniową w Racławicach, więc pewnie ma pieniądze i układy. PYTAM SIĘ TEGO PORTALU CZY TO JEST POWÓD DLA KTÓREGO NIE PISZECIE NA TEN TEMAT KTOŚ CHCE SPRAWĘ ZAMIEŚĆ POD DYWAN!!!!

zlopec

jest wse w nisku ???

~asobni

najglupsze rozwiazanie to jest na czarnieckiego takiego kretynstwa to naprawde az trudno jakos inaczej nazwac - zamiast z jednego malego rondka na czernieckiego zrobic zjazdy i wjazdy na obwodnice to porobione sa 2 ronda zawijasy niepotrzebny rogal od ronda do ronda - to projektowal docent doktor rysiek traktor po kulu albo wse w nisku....

~Kajetan

No właśnie oddana 15 mają a jadąc od Pysznicy tuż za mostem jest tablica kierunkowa Przemyśl Sandomierz ale nr drogi 77 dalej zaklejony taśmą. 4 miesiące służba drogowa jest tak zapracowana że nie ma czasu usunąć.