Rozpocznij przygodę z Akrobatyką. Przyjdź na Dni Sportu!

Materiał zewnętrzny Image

SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej to jedna z nielicznych placówek spełniających tego typu marzenia. Rozwijanie talentów sportowych pod okiem profesjonalistów, bezpieczne poznawanie meandrów akrobatyki, pokonywanie własnych barier i efekty, które masz szansę uzyskać właśnie tutaj. I ty także możesz sięgnąć gwiazd i przekonać się, że ta chyba najpiękniejsza ze wszystkich sportowych zmagań artystyczna sztuka, może być twoim udziałem.

Obrazek

Chcesz przekonać się czy to sport dla Ciebie?

Porozmawiaj z profesjonalistami, zapytaj o co zechcesz. Teraz masz taką okazję, bo SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Dni Sportu- 29 sierpnia w niedzielę w Stalowej Woli: Hala MOSiR, ul. Hutnicza 15, godz. 16:00 - 18.00 i 6 września, w poniedziałek w Tarnobrzegu, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kochanowskiego 1, godz.16:00 – 18:00.

W programie: Pokazy Akrobatyki Sportowej: Klub Sportowy Piramida Rzeszów i SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej, próbne zajęcia, zapisy do nowych grup, konkursy z nagrodami, oraz wiele innych niespodzianek i atrakcji.

Będzie z nami Partner Szkoły- Firma Parent Leisure, która uprzyjemni nasz Dzień Sportu. Parent Leisure organizuje animacje, zabawy dla dzieci podczas imprez oraz zajęcia z języka angielskiego w plenerze.

Wstęp wolny!

Obrazek

Szkoła Akrobatyki Sportowej prowadzi nowy nabór

Drzemie w Twoim dziecku talent akrobatyczny? Oto sposób, żeby go rozwinąć.

Uwaga! Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z Akrobatyką - SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zapraszamy na zajęcia:

PROWADZIMY NABÓR na Nowy Sezon. MIEJSCE ZAJĘĆ: Stalowa Wola lub Tarnobrzeg. TRENINGI PROWADZĄ Instruktorzy z Klubu Sportowego Piramida Rzeszów - Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata.

Zapisy: tel. 535 203 375

Więcej informacji można uzyskać:

- https://sportstal.pl

- https://m.facebook.com/AkrobatykaStalowaWolaSportStal

Zajęcia w Szkole są skierowane do wszystkich osób, które chcą nauczyć się niesamowitych akrobacji pod okiem wykwalifikowanej kadry. Trenerzy w jasny sposób przekażą tajniki zarówno podstawowych, jak i najbardziej zaawansowanych elementów. Jednym z głównych celów Szkoły jest kształtowanie i rozwijanie talentu sportowego u dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona