Stal gubi punkty w ostatniej minucie

W sobotę 21.08.2021 r. Stal Stalowa Wola rozgrywała spotkanie wyjazdowe. Tym razem podopieczni trenera Rolanda Thomasa szukali punktów w pojedynku z Podlasiem Białą Podlaską.

Gospodarze w dotychczasowych 3 spotkaniach nie zdołali odnieść zwycięstwa. Udało im się za to dwa razy zremisować z zespołami Unii Tarnów oraz Avią Świdnik. Smaku porażki zaznali na własnym boisku, w spotkaniu przeciwko Koronie Rzeszów. Stal po ostatnim zwycięstwie z Wisłą Sandomierz na pewno miała apetyt na kolejne 3 punkty. Początek sobotniego spotkania bez wątpienia należał do zawodników ze Stalowej Woli. Szybko przejęli inicjatywę na boisku, co zaowocowało również szybko zdobytą bramką. Już w 3 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę strzałem głową do bramki wpakował nasz środkowy obrońca Kacper Pietrzyk. Stalowcy podbudowani ekspresowo zdobytą bramką, przeprowadzali kolejne ataki. W 6 minucie bliski szczęścia był Szymon Jopek, ale jego strzał z ok. 16 metrów skończył się na poprzeczce bramki. Szczęścia w pierwszych 45 minutach próbowali również Drobot, Grober oraz Lebioda. Niestety, żaden z nich nie zdołał pokonać bramkarza Podlasia. Do przerwy Stal schodziła więc do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze i to właśnie oni w 48 minucie zagrozili bramce Stali. Na szczęście na posterunku był Mikołaj Smyłek, wyłapując groźny strzał głową zawodnika Podlasia. Wraz z upływem kolejnych minut coraz częściej do głosu dochodzili gospodarze. Zielono- czarni jednak umiejętnie rozbijali ich ataki, nie pozwalając zespołowi Podlasia na stworzenie realnego zagrożenia pod bramką Stali. W 75 minucie ponownie skuteczną interwencją mógł pochwalić się nasz bramkarz, kiedy to obronił strzał z rzutu wolnego. W odpowiedzi dobrym zagraniem popisał się Piotr Grober, który podał piłkę do Krystiana Żelisko. Nasz napastnik uderzył jednak zbyt słabo by pokonać bramkarza gospodarzy. W 87 minucie Krystian Żelisko znów stanął przed szansą zdobycia bramki. Tym razem uderzył bardzo mocno, ale niecelnie i wynik spotkania się nie zmienił. Niestety, taktyka bronienia wyniku 1:0 przez drugie 45 minut nie przyniosła oczekiwanych skutków.

W doliczonym czasie bramkę dla Podlasia zdobył Krzysztof Salak. Zaraz po niej sędzia zakończył spotkanie, w którym to ostatecznie Stal Stalowa Wola zremisowała z Podlasiem Biała Podlaska 1:1. Po raz kolejny pokutuje brak skuteczności naszych zawodników, ponieważ Stal w pierwszej połowie miała sytuacje, by podwyższyć prowadzenie i dać sobie trochę spokoju. Tym większe nadzieje kibice zielono- czarnych pokładają w nowym nabytku Stali Danielu Świderskim, który nie mógł wystąpić jeszcze w tym spotkaniu.

21.08.2021 Piszczac godz. 17:00

Podlasie Biała Podlaska 1:1 Stal Stalowa Wola

Bramki: 90’+ Salak - 3’ Pietrzyk

Stal: Smyłe, Zięba, Pietrzyk, Khorolskyi, Olszewski, Duda, Drobot, Jopek©, Lebioda, Grober, Radulj

Rez: Knurovsky, Stępniowski, Wojtysiak, Cukrowski, Persak, Jakimiuk, Żelisko

~Aeeeka

Lucjusz myślał ze sie na wszustkim zna że klub był źle zarządzany przyprowadzil swojego Nowaka i ? Od tamtej pory nic sie nie zmienilo tylko zadłużenie i zero osiągnięć. Gdzie plan Nowaka 5cio letni? Poprzygladal sie halupe wystawil i cisza. Brawo

~Kurw

Szlag mnie już trafia. Wiecznie w tym.miescie gada się tylko o tym żenującym klubie. Może czas najwyższy zrobić tam stadninę dla koni przynajmniej miały by gdzie się paść. Skończyły by się te durne przyśpiewki do 22 w nocy. Cwaniactwo kiboli i hamstwo.

Wódz

Klub z 4-5 mln budżetem nie może poradzić sobie z wioskami

~Akson

Teraz jak prezydent trzęsie porami będą kolejne transfery tylko dokąd nas to zaprowadzi, bo coraz bardziej przypominamy przepłacany Widzew. Zelisko zarabia 8000 za co???

~kibic

Fabianowski nie miał pojecia o transfwrach klepał to co chcieli trenerzy i tyle, na Fidziukiewicza napalił sie Wtorek poza tym Fabianowski podpisał sie pod całym szrotem ktory scìągnął Szudełko i pod spadkiem. Dobre transfery to były za Szymańskiego Dadok, Trąbka, Sekulski, Mikołajczak, Reiman, Getinger.
Mozna wymieniać dalej tylko po co skoro odkąd miasto wzięło klub miało być lepiej.
Transfery sa tylko ma papierze, może statystyki mają niezłe ale papier przyjmie wszystko, nie ma pomysłu, nie ma serducha liczy się tylko kasa i dojenie klubu. Takie czasy.

Wódz

Zjawiński jest w Lechii tylko dlatego że jego agentem jest Mariusz Piekarski , który wsadziłby nawet drewno do dobrego klubu za grubą kasę on się nawet w Mielcu w rezerwach potykał o własne nogi

~Stal

Do wódz szkoda gadać? Konkretnie Pietrzkiewicz 1 liga, Wojcik czolowa postać w Motorze, Zmorzynski wyróżniający w Hutniku, Zjawinski w Lechii Gdańsk, Fidziu najlepszy napastnik od czasów Sekula. Mało?

Wódz

Fabianowskiemu wyszedł tylko Fidziukiewicz reszta szkoda gadać tutaj transfery są na papierze dobre ograni wyżej tylko trenera brak ale podobno już rozglądają się za nowym

~Stal

Tak naprawdę ostatnie dobre transfery były za Fabiana. Niech każdy z perspektywy czasu teraz to oceni. Tylko obiektywnie.

TylkoZKS

Nie ma Szlęzaka - nie ma wyników.

~Domator

Zgubił to ktoś rozum żeby dotować tą denną pisówkę. ZKS STAL odeszła razem z Panem prezydentem Andrzejem Szlęzakiem

as1234

Jeśli kibice myśleli, że jak dadzą Luckowi wygraną w wyborach, tak jak się chwalili, to Lucek nie będzie się im pchał z polityką do klubu to są naiwni jak małe dzieci.
Ale patrząc na to jak się zachowują, to ostatnie czego można się po nich spodziewać to inteligencja.

~Kokk

Ja tym się nie przejmuje. Jeszcze 30 meczy

~mieszkaniec

Tomaszu umiech z piłką to masz tyle wspólnego co nic,z polityką prędzej umiech To nie kibole wprowadzili politykę do sportu tylko L.N. Kibole byli ma stadionach i będą i mają swoje oczekiwania zwłaszcza jak ich ktoś podpuszcza i obiecuje cuda. Z tego co piszesz to wina kiboli, że marnowane są pierniądze i przegrywamy i zamiast być kandydatem do awansu jesteśmy pośmiewiskiem. Wymyślasz. Pilka nożna to emocje a kibole sie wku....zwłaszcza jak ktoś próbuje zrobić z nich baranów.
Napisałeś jedną prawdę to sport, można wygrać przegrać i zremisować i kibole to rozumieją w przeciwieństwie do L.N.
Do niego kieruj swoje żale że zarzadza klubem spprtoeym jal partyjną konórką.

Wódz

Nie było widać kto tutaj zarabia po 7-10 tyś zł a nawet więcej w niektórych przypadkach

~Realista

Zabrać pieniądze i do fabryki pracować jak w innych klubach na tym poziomie rozgrywek.

~Tomasz

Praprzyczyną tej nieakceptowalnej sytuacji w klubie jest fakt, że tacy ludzie jak Stalowiak68 nie mają szacunku do prawdziwych kibiców. Stalowiak68 to jest pseudokibic, który udziela się na portalu stalówka pl i nie ma szacunku do innych wypowiadających się. To przedstawiciel krzykaczy, małpiszonów, buńczucznych chamów, którzy mają się za jedynych prawdziwych kibiców, a innych nazywają Januszami. W Polsce gra ponad 6000 klubów ligowych na poziomie ligowym. Piłka nożna to gra. Można w niej wygrać, przegrać lub zremisować. Ale pseudokibice w swoich urojeniach, uważają że Stalówka to jakiś wyjątkowy klub. Tak nie jest. Piszę tak, choć sam grałem dla tego klubu w piłkę nożną. Przez to, że ci krzykacze zmontowali pewną grupę ludzi, którzy są widoczni i dość wokalni w swoich wymaganiach to ten dureń LN chce się im przypodobać. Niestety w dziedzinie sportowej już nie można tak łatwo imitować sukcesów jak w innych dziedzinach w polityce, gdzie tylko słowem można zmienić postrzeganie faktów. W sporcie wynik jest wymierny. Wygrana, przegrana , remis. Zamiast pozwolić temu klubowi działać na starych warunkach , to ci pseudokibice zaczęli tworzyć atmosferę wymaganych sukcesów. Każdy adres oświecenia ma swój barok- czas gdy forma góruje nad treścią. I PIS ten stan wniósł do stalowowolskiego sportu , ale tylko prez tych durnych kibiców. Oni nie rozumieją mechanizmów dyktujących dzień dzisiejszy. Myślą, że krzykiem i agresją można wszystko zmienić. Co to za krzyki na stadionie na inne grupy kibiców z innych miejscowości. Stado baranów. W innych państwach kibice na takich spotkaniach się spotykają, rozmawiają, idą wspólnie na piwo. Ja takiej sportowej otoczki nam życzę. Pseudokibice won ze stadionów !!!

~Go d

Oj tam oj tam

~Maniek

Wstyd z kim mamy wygrywać?2 liga za mocna 3 za mocna z tym skladem to 4 liga beda tańsze wyjazdy na niektóre mecze to rowerami miejskimi niech jeżdżą a zarzad trenerzy hulajnoga .tak własnie wyglada podkarpackie centrum piłki noznej

~franca

Z miasta rowerow qorwy pi******* tez nie graja z tuzami

Wódz

Na razie ta tarnobrzeska prostytutka grała z dołem tabeli Podhale czy lepsze zespoły ich wyjaśnią

~antystal

Buhahahahah tak trzymac pilkarskie niemoty, SIARECZKA PANY PODKARPACIA !!!!!!!!!

TylkoZKS

Kibice to powinni na meczu z Nowym Targiem zamiast dopingu to przez 90 minut wyrażać opinię o pisowskim zaciągu Citki, a jak będziemy przegrywać z Podhalem zrobić wjazd na murawę jak swego czasu Lech u siebie na meczu z Legią.

~kibic

Stalowiak68 to ktoś 9d Prezydenta bo nie łapię? Myślałem że o klubie decyduje Pan Citko i ludzie Prezydenta więc nie łapie o co tu chodzi.
Według mnie prawda jest taka że od kilku lat klubem rządzą karierowicze i nieudacznicy więc jak nie idzie to szuka sie kozłów ofiarnych, teraz np trenera czy pseudokibiców, ale tego trenera ktoś zatrudnił, a kibice chyba nie grają i nie trenują więc o co biega?

wytacarz

Chyba długo PGE nie będzie tym sponsorem strategicznym. Jak pieniądze będą przesrane, przejedzone na takich marnych grajków, I ten cały sztab szkoleniowy łącznie z doradcą a efektów sportowych żadnych to dłużej umowy nie przedłuża. A jest tylko na ten sezon. W STALI zawsze było tak im biedniej tym lepiej. Dużo lepsze wyniki sportowe były za Szymańskiego choć pieniędzy było kilka razy mniej. Nie było pięknej trybuny balonów pneumatycznych, oświetlenia itd. Był stary barak ,za ubikacje toj toje,jedna trybuna z przykrotkim dachem i druga kryta zardzewiała blachą. A graliśmy 2 ligi wyżej, albo przynajmniej jedną ligę wyżej.

~andrzej

do kibic na układy nie ma rady , zrozum i wszyscy zrozumcie ,że czy młody czy stary średni ,krzywy czy garbaty ,nie ma znaczenia ,bo każdy jak by się nie nazywał jak tylko zaczyna coś się zespół zgrać ,to zostaje sprzedany lub po prostu odchodzi za "darmochę " ta darmocha jest oficjalnie ,a po cichaczu dobijają targu. poziom sportowy nie jest istotny ,liczy się kasa ,kasa i jeszcze raz kasa, przestańcie się łudzić ,że ten kub do czegoś dojdzie ,teraz nowy sponsor będzie liczył straty ,a ci którzy mieszają w klubie robią sobie kaskę. masz jakiegoś kolejnego sponsora daj im przyjmą wszystko ,worek bez dna. a poziom niżej wałka. zobaczcie nawet w takiej ekstraklapie takie zespoły liczące się jak legia czy raków aż takich zmian w skladzie nie robią tam możesz usłyszeć nazwiska które grają od kilku do nawet kilkunastu lat np. taki Jędrzejczyk {jędza} z legii ,może tyłka nioe urywa swoja grą może ma swoje lata ,ale obecnie o puchar europy walczy. jak ktoś zmienia zawodników co poł roku to niech sobie wybije z głowy jaki kolwiek awans nawet z takiej 4 ligi.