Stal gubi punkty w ostatniej minucie

W sobotę 21.08.2021 r. Stal Stalowa Wola rozgrywała spotkanie wyjazdowe. Tym razem podopieczni trenera Rolanda Thomasa szukali punktów w pojedynku z Podlasiem Białą Podlaską.

Gospodarze w dotychczasowych 3 spotkaniach nie zdołali odnieść zwycięstwa. Udało im się za to dwa razy zremisować z zespołami Unii Tarnów oraz Avią Świdnik. Smaku porażki zaznali na własnym boisku, w spotkaniu przeciwko Koronie Rzeszów. Stal po ostatnim zwycięstwie z Wisłą Sandomierz na pewno miała apetyt na kolejne 3 punkty. Początek sobotniego spotkania bez wątpienia należał do zawodników ze Stalowej Woli. Szybko przejęli inicjatywę na boisku, co zaowocowało również szybko zdobytą bramką. Już w 3 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę strzałem głową do bramki wpakował nasz środkowy obrońca Kacper Pietrzyk. Stalowcy podbudowani ekspresowo zdobytą bramką, przeprowadzali kolejne ataki. W 6 minucie bliski szczęścia był Szymon Jopek, ale jego strzał z ok. 16 metrów skończył się na poprzeczce bramki. Szczęścia w pierwszych 45 minutach próbowali również Drobot, Grober oraz Lebioda. Niestety, żaden z nich nie zdołał pokonać bramkarza Podlasia. Do przerwy Stal schodziła więc do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze i to właśnie oni w 48 minucie zagrozili bramce Stali. Na szczęście na posterunku był Mikołaj Smyłek, wyłapując groźny strzał głową zawodnika Podlasia. Wraz z upływem kolejnych minut coraz częściej do głosu dochodzili gospodarze. Zielono- czarni jednak umiejętnie rozbijali ich ataki, nie pozwalając zespołowi Podlasia na stworzenie realnego zagrożenia pod bramką Stali. W 75 minucie ponownie skuteczną interwencją mógł pochwalić się nasz bramkarz, kiedy to obronił strzał z rzutu wolnego. W odpowiedzi dobrym zagraniem popisał się Piotr Grober, który podał piłkę do Krystiana Żelisko. Nasz napastnik uderzył jednak zbyt słabo by pokonać bramkarza gospodarzy. W 87 minucie Krystian Żelisko znów stanął przed szansą zdobycia bramki. Tym razem uderzył bardzo mocno, ale niecelnie i wynik spotkania się nie zmienił. Niestety, taktyka bronienia wyniku 1:0 przez drugie 45 minut nie przyniosła oczekiwanych skutków.

W doliczonym czasie bramkę dla Podlasia zdobył Krzysztof Salak. Zaraz po niej sędzia zakończył spotkanie, w którym to ostatecznie Stal Stalowa Wola zremisowała z Podlasiem Biała Podlaska 1:1. Po raz kolejny pokutuje brak skuteczności naszych zawodników, ponieważ Stal w pierwszej połowie miała sytuacje, by podwyższyć prowadzenie i dać sobie trochę spokoju. Tym większe nadzieje kibice zielono- czarnych pokładają w nowym nabytku Stali Danielu Świderskim, który nie mógł wystąpić jeszcze w tym spotkaniu.

21.08.2021 Piszczac godz. 17:00

Podlasie Biała Podlaska 1:1 Stal Stalowa Wola

Bramki: 90’+ Salak - 3’ Pietrzyk

Stal: Smyłe, Zięba, Pietrzyk, Khorolskyi, Olszewski, Duda, Drobot, Jopek©, Lebioda, Grober, Radulj

~andrzej

no grabarz i drwal ,co tu twa mać wymyślać ,mówię prawdę , nie mam zamiaru obrażać naszego wodza ,bo to mi nic nie da. szczerze wam mówię nie rajcuje mnie obrażanie tego pożal się boże pseudofachowca od piłki kopanej kto wyżej 4 -tego poziomu patologii polskiej. krytyka tak , hejtowi mówię nie!!!

~Erikson

Drodzy panowie dzialacze, nie może być takiej sytuacji, żeby 2 drużynę STW prowadził lepszy trener aniżeli 1 drużynę. Weźcie się w końcu ogarnijcie, a jak nie to do biedrony pracować.

Andrzejwts

Gdzie jest ten fachowiec kibic który pisał że za Szlezaka nie było piłki? smiech2
Nadbrzeżny to grabarz Stalowowolskiej piłki. POGÓDZCIE SIE Z TYM.

~UBEK

BRAVO

~Orson

Chyba Podlasie gubi punkty. Jak zwykle jedna fartowna bramka pożal się faworyta i to by było na tyle. Mało pieniędzy im dał aborygen, publicznych pieniędzy bo nie swoich umiech

Wódz

Zawsze można wywalić obu panaów i za te pieniądze zatrudnić porządnego trenera z wyższej ligi

~andrzej

do Aaaaaaa jeśli trener jest tylko marionetką to tym bardziej nic z tego nie będzie ,kolejny stracony rok. nie ważne kim jest trener stalówki ważne że nie ma pomysłu na grę. więc nic z tego nie będzie. gdyby trener był tylko pozorantem to nie mógłby być zwolniony ,bo jaki to miało by sens? załóżmy ,że citko mówi mu co ma robić ,to jaki sens byłoby zwalnianie trenera? pomyśl chłopie czy babo bo nie wiem z kim gadam. użyj jakiegoś sensownego nicka bo masz taki jaką i wiedzę o piłce nożnej.

~bzik

kto kłamie tu jak znut ktoooo kłamie tu jak znut ktoooooo smiech2

Wódz

Z tej ligi jest po prostu cięzko awansować Motor Lublin też męczył się przez wiele lat przy milionowych nakładach finansowych

~Arek

Wodzu oddychaj, oddychaj głęboko a jutro idź na rynek i kup sobie kredki vzas wracać do szkoły. Ktoś Ci niżej napisał. Za wszystkimi tymi chorymi decyzjami o zatrudnianiu kolesi bez kompetencji, krętaczy i karierowiczów stoi jedna osoba ta sam od 3 lat Prezydent Miasta i jego pomocnicy pani Trela i Pan Chodoeek.

~West

Kiedyś strzelił gola na Wembley. Był nadzieją polskiej piłki nożnej. Wielkiej kariery w futbolu jednak nie zrobił.. Teraz Marek Citko spróbował swoich sił w polityce i należy do PiS i dlatego został zatrudniony przez aborygena.Cippko zeszmacił się jak kukissss

Wódz

przepraszam ustawia defensywnie po strzeleniu bramki przecież to jest podręcznikowy błąd

~Kibic

Kto by takiego trenera i menedżera chciał na wsi nawet nie nadaja sie na chłopska wole i na kłyzow .stalowa wola pralnia pieniedzy

Wódz

Kto ustawia defensywnie zespół po stracie bramki i jest obsrany przed potęgą z Białej Podlaskiej odpowiem trener. Skoro już wydali krocie na zawodników to niech zarudnią trenera np Kaczmarka Surmę czy Skowronka. Wyjścia już nie ma albo będzie awans albo koniec piłki w mieście trzeba ryzykować

Wódz

A kto ściągnął najlepszych zawodników po przerwie odpowiem trener winny jest i trener i Citko powinni wylecieć z klubu na zbity pysk. Zatrudnić trenera z doświadczeniem w awansach np Marcin Kaczmarek awanse z Wisłą Płock i Widzewem. Citko tylko bierze kasę a nic nie robi jego ponad 8 tysięczną pensję można przeznaczyć na klasowego obrońcę np Sebastiana Zalepę ponad 20 spotkań w ubiegłym sezonie w 1 lidze

~kibic

Wódz czy Młodynie nie spinaj się tak, sam się zwolnij.

~Aaaaa

Prezydent reprezentuje właściciela czyli nie siebie tylko nas mieszkańców i to on pozwala na te fajerwerki, więcej myślę że za nimi stoi i wie o nich dokładnie choćby od Citki który sam mówi że konsultuje to tylko z Prezydentem. Jak zatem wytłumaczyć jego zgodę na 25 letniego trenera bez doświadczenia? Na wyrzucanie wychowanków? Na zarobki po 7, 8, 12 tysięcy? Skoro płacimy na poziomie 1 ligi, mamy budżet ok 4mln to do k....nędzy mamy prawo oczekiwać że zlejemy Sandomierz, a nie będziemy się męczyć. Jeżeli wierzysz że winien jest tylko trener to jesteś niepoważny!

~Aaaaa

Andrzeju widać opowiadasz bajki. Citko dostał wolną rękę we wszystkich sprawach, w doborze trenera też. Pozwolił mu na to ignorant Prezydent.. Citko ściągnął w większości zawodników ze swojej stajni np. Żelisko który zarabiał w Chełmie 900 pln a u nas 9000 umiech . Nie opowiadaj bajek. Owszem winni tego co jest w klubie od lat są decydenci Nowak, Fabianowski, Chodorek, a teraz Zieliński i Citko, bo o prezesie szkoda gadać skoro jest tylko do podpisywania decyzji Citki. Tych ludzi ktoś wybrał, ktoś na nich postawił. Kto? Nasz nieomylny Prezydent.

~Aaaaa

Andrzeju może Prezydent nie trenuje zawodników, ale sam powiedział że ten projekt to jego pomysł czyli podpisał się z automatu pod wszystkimi decyzjami Citki i Zieińskiego. Już samo zatrudnienie Citki, menagera to już absurd więc nie mów mi że to wina trenera 25 latka, bo moim zdaniem tych co go zatrudnili, a nie jego. Czego się można było spodziewać ?

Wódz

Trener zostanie zwolniony jeśli nie wygra z Podhalem

~andrzej

do mieszkaniec ,no wiesz jeżeli trener nie ma nic do gadania , jeżeli masz jakieś info ,że piłkarzy stali trenuje po cichu sam prezydent to powiedź to oficjalnie ,a nie tak gdybasz jak byś się kompletnie nie orientował w temacie piłki nożnej. gdyby ten trener miał pomysł na grę stalówki to by już dawno było widać po wynikach ,a nie że z jakimś sandomierzem który nic nie gra ,jest bez formy wygrywamy ledwo 2:1 , jak się jest w formie lub ma jakiś pomysł na grę to się z takim zespołem wygrywa 5:0 ,zobacz co wisłoka dębica im zrobiła 6-2 było ,no to już jest lepiej , jakiś meczyk był, było na co patrzeć ,a nie męczarnie za taką kasę co im stalówka płaci. taka dębica zasługuje zatem na taki stadion jak ma stalowa wola ,a my to tak na taki jak ma san rozwadów. bo po co te miliony wydane na te obiekty? w jakim celu? żeby zmylać kibiców ,żeby każdy myślał że to teraz to będziemy wygrywać , a decyzje są podejmowane jakby ktoś albo się kompletnie nie znał na piłce nożnej, albo jakby był pijany. czyli jakie są według ciebie relacje prezes -trener klubu prezes daje mu niezdolnego do gry i mówi masz i zrób z niego mistrza 4 ligi? umiech

~andrzej

do tomasza ,wiesz co to ja ci przypomnę ,że my gramy w 4 lidze i nie jesteśmy liderem tabeli i nie wygrywamy z wieloma wioskami , przy tym budżecie co mamy to grzech nie wygrać tej 4 ligi , nie awansować , takie teksty jak zespół może wygrać , przegrać lub zremisować to może sobie brać pod uwagę jakiś wiejski zespół który płaci o połowę mniej albo i 4 razy mniej niż stalówka , wiesz każdy normalny człowiek już nie chcę używać terminu kibic ,rozumie, że główny dochód klubu z którego później trzeba zrobić wypłaty piłkarzom to są sprzedane bilety kibicom , ja rozumiem ,że była plandemia i te dochody były zaburzone ale to dotyczyło wszystkie kluby, nie tylko stalówki. teraz jak może przyjść na stadion 10-15 tyś kibiców to tyle nie przychodzi ,bo jak się nie umie grać ,a nie ma kto nauczyć ,to i nie ma czego oglądać , i to jest proste i nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. wiesz może ty ,a może ktoś jeszcze jest zaineresowany takim zatrudnieniem kogoś za 10tyś miesięcznie i żeby nie spełnił oczekiwań tego kto mu płaci ,jeśli są tacy to czemu nie widzę ogłoszeń na stalowym mieście. pośmiał bym się jeszcze bardziej z naiwności takowych nieudaczników.

~mieszkaniec

Pośmiewisko i dno mułu, teraz zwalą winę na trenera ,że młody tralalala, ale przecież miesiąc temu Nadbereżny sie chwalił swoim pomysłem Stal nie pęka z udziałem trenera i Citki. Czy ktoś wie co co tu chodzi czy traktuje to jak zabawę bo już ręce opadają. Ciekawe kto wypłaci trenerowi odszkodowanie za zwolnienie Prezes? Zieliński? Czy może sam Prezydent?
A kibole przyglądają sie tej xabawie w sport i siedzą cichutko ciekawe za ile ich kupił Prezydent. W normalnym klubie już była zadyma no ale tu kibolka idzie widać ramie w ramie z partią.

~Caco

Dawac Franka Smude on ich pogoni

~Nap88

Panie prezydencie czasy piłki kopanej w Stalowej niestety się juz skończyły!! Taka jest prawda szkoda bardzo ale zawsze można powrócić na dobre tory gdzie te czasy co na stalówkę chodziło po 10-15 tyś wiary matko boska