Stal Stalowa Wola zyskała dużego sponsora

Image

Polska Grupa Energetyczna została sponsorem strategicznym Piłkarskiejj Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola w sezonie 2021/2022.

To dobra i istotna wiadomość dla stalowowolskiej piłki nożnej. I choć nieoficjalnie o tym fakcie wiemy już od kilku dni, to oficjalny komunika pojawił się dopiero w środę 18 sierpnia 2021 roku.

- Logo partnera strategicznego klubu, PGE Polskiej Grupy Energetycznej, największego w Polsce wytwórcy energii elektrycznej i ciepła, znajdzie się na strojach meczowych zawodników oraz obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Grupa PGE od wielu lat aktywnie włącza się w inicjatywy sportowe na najwyższym poziomie. PGE jest sponsorem największych i najlepszych krajowych drużyn z różnych dyscyplin sportowych- czytamy na fb Stali Stalowa Wola PSA.

Klub ma nadzieję, iż dzięki wsparciu PGE wzmocnimy swoją pozycję na piłkarskiej mapie Polski oraz zrealizujemy zakładane cele.

- Jestem pewien, że rozpoczęta współpraca będzie służyć zarówno wzmacnianiu wizerunku Grupy PGE, dając jednocześnie klubowi szansę na realizację celów pierwszego zespołu oraz szkolenie dzieci i młodzieży ze Stalowej Woli i regionu. Mamy nadzieję, że wspólnym wysiłkiem będziemy odnosić sukcesy sportowe i organizacyjne oraz dostarczać wielu sportowych emocji kibicom Stali Stalowa Wola- podkreśla Grzegorz Czajka, prezes zarządu Stal Stalowa Wola.

- Działalność na rzecz polskiej kultury i polskiego sportu to ważny aspekt pozabiznesowej aktywności PGE. Stal Stalowa Wola to rozpoznawalna marka piłkarska na Podkarpaciu, a współpraca z klubem stwarza potencjał do umacniania pozycji marki PGE na tym terenie- mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ABC

STOP PIJANYM BANDYTOM. PODWOLINA WCZORAJ

~DO ENDRIU

DO SPORTU TAK,ALE NIE DLA PSEUDOPIŁKARZY Z TWOJEGO KLUBU,
FOTOWOLTAIKA POZWALA PO KILKU LATACH MIEĆ DARMOWY PRĄD,WYSTARCZY PRZEROBIĆ MIESZKANIE CZY DOM.
A CO CIOTO MASZ Z TYCH WYPOCIN NA STADIONIE.

~taka prawda

Za pało polskie spółki sponsorowały koncerty zagranicznych pseudogwiazd jak np. MADONNY a dziś sponsorują polskich sportowców. Ale kiedy sponsorowały MADONNĘ to lemingi siedziały cichutko.

~Natalia

Spolki skarbu panstwa powinny mieć zabroniony sponsoring. Jej zyski to moje, nasze zyski.

~Budowlaniec

Promocja po ch..u, drużyna z 10 ligi

~Alik

Żałuję, że Pan Balcerowicz nie zdążył wszystkiego sprywatyzować.

~księgowy

spółka skarbu państwa sponsorem podrzędnego klubu... napewno marketingowo trafiony pomysł...spółka zależna od rządu i potrzebna poto by na przykład ratować budżety zadłużonych miast, bądź je uwalniać na dalsze zadłużanie... więcej placów zabaw...ta piaskownica jest idealna dla populistów

Wódz

Mam prośbę do redakcji aby kasować bełkot i obelgi stop hejt jak mawia jeden z opozycjonistów

~ekolog

Thebile z opozycji próbują straszyć POLAKÓW rządem PIS a POLACY tylko się boją aby ci z peło [PO] do koryta się nie dorwali bo wszystko w POLSCE rozkradną.

~taka prawda

Dzięki rządowi PIS od nowego roku energia stanieje o 40 procent tylko w POLSCE

~KIBIC

Wypociny hejterów, pod tym artykułem to kompromitacja całego tego świńskiego układu WALENIZMU.

~Jasiu

Kiedy toalety miejskie?

~Stach

Sponsorowanie Stali to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

~endriu

I jeszcze jedno pajacu, dopłaty do sportu są złe, bo to z podatków, ale już dopłaty z podatków do foltowoltaiki są dobre?, hahhahaha, co za pajac umiech

~endriu

tak baranie , powinni od razu zamknąć wszystkie kopalnie i cały Śląsk i w kilka lat przestawić Polskę na niemieckie wiatraki, no z baranami nie da się rozmawiać hahaha -

~do endriu

A DLACZEGO NIEUKU 50 % CENY TO KOSZT ZA EMISJE CO2,
BARANIE,TWÓJ PISOWSKO-ZDRADZIECKI RZĄD NIE CHCE ODEJŚĆ OD WĘGLA,
SPOWALNIA WSZYSTKIE INWESTYCJE W ZIELONE ŹRÓDŁA ENERGI,
W TEJ CHILI PRACUJE NAD UWALENIEM FOTOWOLTAIKI PRZEZ ZABRANIE DOPŁAT.
IDŹ ZRÓB ŁASKE KACZYŃSKIEMU!!!!!!!!!!!-DO TEGO SIĘ TYLKO NADAJESZ MISIEWICZU

~endriu

Podwyżki cen prądu nieuki to zapewnia wam unia jewropejska i jej zielone łady, a nie sponsoring PGE, w tej chwili ponad połowa ceny produkcji prądu to cena za emisję CO2

~Jaa

Ile jeszcze można Polaków oszukiwać. Przecież my sami za to płacimy. Płacimy za niegospodarność rządzących. Tak jak wcześniej już pisano podwyżki prądu 15% i to nie koniec. Ehhh trzeba się zbierać z tego kraju dla mnie i moich dzieci bo za parę lat będzie za późno

~UBEK

SPÓŁKI SKArbu państwa SĄ OD SPONSORINGU ,ALE W DZIEDZINACH SPORTU KTÓRE NIE MOGĄ LICZYĆ NA DUŻE NAKŁADY FINANSOWE.
NATOMIAST PIŁKA NOŻNA JEST NAJPOPULARNIEJSZĄ DYSCYPLINĄ W POLSCE.
STALÓWKI NIKT NIE CHE SPONSOROWAĆ,
KUDŁATY TEAM JEST WART MNIEJ NIŻ ZERO.

~Onet

Wlasnie PGE zapowiada duże podwyżki cen prądu.

~Gustaw

Placisz abonament? A oni jeszcze z twych podatkow dali Jackowi przepraszam kurskiemu 2 mld, ha ha.Czyli placisz dwa razy!

~Gustaw

Placisz abonament? A oni jeszcze z twych podatkow dali Jackowi przepraszam kurskiemu 2 mld, ha ha.Czyli placisz dwa razy!

~Jdjdj

Do tych co tam krzyczą w internecie, to z waszych pieniędzy będziecie sponsorować Stalóweczke heheh mam nadzieję że was to boli hahah aa i jeszcze dostaniecie podwyżkę prądu hahahha

~RNI

RST ma rację.

~RST

Do sponsorowania sportu to miał być Totalizator Sportowy i każdy kupujący los godzi się na to, że kupując los sponsoruje sport. Tu sprawa jest prosta, ale sponsorowanie sportu w cenie paliwa lub prądu to zwykła granda.

~Dyzio

Jak w tym roku nie będzie awansu to do szwalni maseczki szyć!

~Yyy

Do taka prawda. Mało rozumiesz. Moimi pieniędzmi nie może robuć ci chce jakiś obajtek.

~Yyy

Do taka prawda. Mało rozumiesz. Moimi pieniędzmi nie może robuć ci chce jakiś obajtek.

~taka prawda

Tylko użyteczni idioci są przeciwni sponsorowaniu sportu przez spółki skarbu państwa. Gdyby te spółki państwowe nie sponsorowały sportu to z OLIMPIADY w TOKIO wrócili byśmy bez jednego medalu. Przez 8 lat nierządu peło te spółki sponsorowały zagranicę a dziś dzięki PIS sponsorują polskich sportowców.

~Irena

Wprowadzić zakaz sponsorowania przez państwowe spółki.