Kierowcy: uważajcie na rowerzystów! Film dla ludzi o mocnych nerwach!

Image

To, że nie każdy przestrzega przepisów ruchu drogowego, nie jest sekretem, ale gdy w starciu z autem nie ma się szans, warto włączyć myślenie.

Nasz Czytelnik, Pan Krzysztof, jadąc ulicami Stalowej Woli nagrał taki oto film. Widać na nim jak rowerzystka bezmyślnie, na czerwonym świetle, bez zachowania jakichkolwiek zasad, bez spojrzenia choćby w lewo i prawo, wjeżdża rozpędzona na ulicę. Tylko jasność umysłu kierowcy, świetny refleks sprawiły, że nie skończyła się ta jazda tragedią, a co najmniej potrąceniem.

Uważajcie więc na pieszych, kierujących jednośladami, bo nie znacie dnia i godziny kiedy kolejna taka osoba wejdzie Wam wprost pod koła!

Za film dziękujemy Panu Krzysztofowi!

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jasnota

Dzwony takie jak J23 powinni zobaczyć co potrafią kierowcy, jest "parę" filmików na YT. Co niektórzy mają fobię na punkcie rowerzystów, i wszczynają agresję która przenosi się na ulicę.

~QweewQ

Najlepszy numer jest jak wjeżdżają na jezdnię nie odwracając głowy tylko wystawią rękę i według nich wszystko jest ok.Tyle już mieszkam i tu jeżdżę w godzinach szczytu i nie widziałem ani jednej akcji policji nie nawet żeby karać mandatami ale pouczyć.

~Mieszkaniec..

E, no co Ty...
To kierowcy samochodów są tylko winni, A rowerzyści mają bezwzględną pierwszeństwo i glupole tak się zachowują...

zlopec

dobrze ze w końcu ktoś pokazał jak się zachowują rowerzyści

zlopec

to jest nagminne. to i wiele więcej przewinień rowerzystów. gdyby nie ich zachowania to 80% wypadków by nie było ...

maciek22

Tymczasem, na następnym skrzyżowaniu, tj. KEN/JP2 na palcach jednej ręki można policzyć trzymaczy kierownicy, którzy zatrzymują się przed zieloną strzałką do skrętu w prawo...

Andrzejwts

a mogło by ją tak pierdyknąć, to by się nauczyła.

~Marta Nl

Rowerzysci w naszym miescie nie jeżdżą prawa stroną tylko jak im się podoba za ten balagan powinna zabrać się policja i zacząć karać mandatami to nauczyło by ich kultury jazdy.

~J 23

To tylko mały przykład z tego co wyprawiają rowerzyści... Naturalnie obrońcy rowerzystów jak Jasnota, QWERTY, www i inni zaraz napiszą, że przecież nic się nie stało, że nie i tak rowerzysta tylko ucierpiałby itd. itp.

b.l.u.e.

Ameba na rowerze.