Mogą być burze i gradobicie

Image

W powiecie stalowowolskim i niżańskim może dziś mocno zagrzmieć. Strzeżcie się deszczu, gradu i wichury.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenia meteorologiczne dotyczących burz z gradem i upałów.

Niekorzystne warunki meteorologiczne mogą wystąpić 16.08.2021 do godz. 21:00 na terenie powiatu stalowowolskiego i niżańskiego. Prognozowanym burzom miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami też istnieje możliwość wystąpienia gradu. Okryjcie więc na działkach i balkonach roślinki i pozamykajcie okna wychodząc z domów!

Dziś też jeszcze będziemy „męczyć” się z upałami. Temperatura maksymalna w dzień od 27°C do 30°C. Temperatura minimalna w nocy od 15°C do 18°C. A od jutra ochłodzenie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~EDI

JESZCZE SIĘ DZIWICIE ŻE NAWAŁNICE ,TRĄBY ,TSUNAMI TO WASZA PYCHA I PONAD BOGA A POTEM TRWOGA RĘCE DO BOGA KARMA CZEKA NA PEWNO WAS ROZLICZY LUDZIE DZICY!!!!
BUDUJĄ NAM NOWY EDEN -JUDEN :
ZATRUCIE ŚRODOWISKA NA OGROMNĄ SKALĘ -->ZAGŁĘBIE ALUMINIUM--> WYCINKI DRZEW -->
DARMOWE INHALACJE ZE SPALARNI ŚMIECI -->DEWASTACJA RESZTEK PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ-->DEGRADACJA ŚRODOWISKA NATURALNEGO --> BETONOWĄ PUSTYNIĘ--> ZATRUJCIE JESZCZE UJĘCIA WODY I BĘDZIE KOMPLET DLA NAS I PRZYRODY!!! --> PUSTE HALE HSW
WKOŁO NIEUŻYTKI POKOPALNIANE JEZIÓRKO ITP LEPIEJ WYCIĄĆ ZDEWASTOWAĆ NIŻ ADOPTOWAĆ --> TAK NAM DOBRZE ŻE DOBRZE NAM TAK -->CZAS SIĘ OBUDZIĆ NIE BYĆ STEROWNY BY PŁASKOEKRNOCEM NIE STAĆ SIĘ I NIE BYĆ TYM NAZYWANYM!!!
KARMA CZEKA NA PEWNO POWRÓCI !!! NIE BĘDZIEMY BEZKARNIE NISZCZENI I TRUCI!!!!

~absolwent

10 lat gniję ze współlokatorami w podłych warunkach urągających ludzkiej godności. Wszystko PRL, wszystko się sypie, nie ma kabiny prysznicowej, nie ma pralki, grzyb, alkohol, narkotyki. Takie coś w XXI wieku!

Ludzie odsprzedają mieszkania tuż po zakupie w cenie o 50% wyższej. Znajdzie się jeleń, co to kupi za tyle. Są ludzie, co s**ją kasą. I są tacy, co na wszystko muszą sami zarobić. Rynek nieruchomości powinien być ściśle regulowany. STOP konikom, STOP rentierom, STOP wszelkim patologiom.

Nie ma już ratunku. Pozostaje wegetacja, choroby i odliczanie do końca dni.

***** ***

Pomóżcie odzyskać to mieszkanie i dajcie dobry bank.

Kiedy inni mieli warunki, to ja dziś daleko w tyle, wegetując w tej dziurze jak patus, ale może jeszcze nie jest za późno.

~absolwent

Największe kataklizmy nawiedzają Polskę za rządów PiS-u. Przypadek???

A największy wirus to ***owski rząd. Zlikwidowali MDM, żeby dać socjal patolom.

Mieszkanie bez wkładu - dla wybranych.

Chcę uciec z tej meliny!!!

Znalazłem piękne mieszkanie. Ale zabrakło na wkład, bo przez covid minimum 20%, a jak któryś bank się zgodzi na mniej, to płacisz 2x wyższe raty. Piep... rzeczywistość!

Efekt - jakiś ciul mi je podkupił. A to była jedyna nadzieja na normalność.

~farmer

jeszcze tylko godzina zeby sie prognoza sprawdzila