Dobre wieści! Małpi gaj przy Vivo znika

Image

Po naszej interwencji zarośnięte rondo przy Vivo ma być już zadbane i wykoszone!

O sprawie można przeczytać TUTAJ.

Nasi Czytelnicy zwrócili uwagę, że ciężko poruszać się po rondzie przy ulicy Chopina, ponieważ widoczność na nim, z powodu ogromnych chaszczy, jest mocno utrudniona. Pojechaliśmy, sprawdziliśmy i faktycznie, trawy rosły wysoko ponad miarę zasłaniając ulicę.

Sprawę 10 sierpnia zgłosiliśmy do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

- Wykonawca odpowiedzialny za koszenie obwodnicy przystąpił już do prac- poinformował nas dziś Bartosz Wysocki z GDDKiA.

Szerokiej więc drogi i bądźcie bezpieczni!Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~Kózka ja się wykąpałem, a ty ~Kózka zaczynasz śmierdzieć i to nie jak ~Kózka, tylko padliną, więc tylko nadajesz się tak koło VIVO. Dobranoc.

~Kózka

Erdeesku maleńki umyj sie

~Full

Przedsmak terroru Zielonych.

e2rds

~he he rżący, myśl co chcesz, ale z tym łbem to wątpię czy potrafisz.

~he he

Mylisz mnie erds i wiesz mają tu z tobą używanie a ty się podniecasz. Ale słaby masz repertuar i zapozyczasz o de mnie więc ja na razie daje Tobie spokuj będę bacznie obserwował czy się rozwijasz może poczytaj wyborczą Michnik ci coś podrzuci No to narka.

e2rds

~he he rżący, nie wysilaj się głąbie i tak kozy nie dostaniesz, a kobiet nienawidzisz i wyzywasz, wiec jeśli to rączka. Widzę, że nowy nik dołączył do:He he, Men, Twój Men, Maniek, Babcia, to teraz ~Kózkę spłodził pseudointeligent i myślę, że o wiele głupszą i obleśniejszą od Wodza. Pozdrowienia dla Wodza i sukcesów na niwie płodności nicków, bo rozumnych i inteligentnych wpisów nadal brak. Głąb, to jednak głąb, choćby się chrzcił: mądry, lekarz, doktor, inteligent, WIZJONER, inżynier, Wódz i tak mentalności nickami nie zmieni i tak zostanie tylko krzywy niemyty kikuci leb, no może być " śmierdzący śledź", czasowo.

~Kózka

Erddes umyj napletek dziadziusiu

~KARYGODNE

A TAK BYŁO ŁADNIE ZIELENIUTKO.

~he he

Widzę że jesteś zmęczony i przepisujesz to co ja napisalem no rozumiem sobota cały tydzień tylko kozy i kozy a z nimi no nie pogadasz chyba że z tym mieetkiem co się też tam pasie .Wyjdz do ludzi załóż kapelusz zakryj rogi i się rozerwij w jakimś kulturalnym towarzystwie. Miłej zabawy.

e2rds

~he he, jeszcze jedno, co prawda łapię za słówka, ale cyt:" Rzucasz się jak śledź wyrzucony na brzeg i nic z tego nie wynika poza smrodem jak z tego śledzia hehe". Ty podpisujesz się niekiedy hehe, czy ze zdenerwowania, czy przypadkiem nie wnikam, ale czyż byś nie chciał być dostać inną nazwę i być " smrodem jak z tego śledzia hehe", tak też może byś " śmierdzący śledziu hehe"

e2rds

~he he rżący, może przestał byś głąbie używać tego nicka w godzinach pracy i zaczął pisać jako Wódz coś sensownego i ciekawego bez wazeliniarstwa, ty od dawna zalatujesz smrodem i nic twego nie zmieni nawet zmiana nicka, ale przynajmniej jako Wódz nie będziesz pisał głupot, trochę śmieszny i górnolotny ten nick, ale lepszy niż ~he he rżący.

~he he

Erds powtarzasz się i jesteś malo merytoryczny . Rzucasz się jak śledź wyrzucony na brzeg i nic z tego nie wynika poza smrodem jak z tego śledzia hehe

e2rds

Obraz nędzy i rozpatrzy: "he he", no coment", "WIZJONER", E2@rwpg", "Hehe", Wódz", a to wszystko pseudointeligent w jednym, " najbardziej inteligentni komentatorzy", pusty śmiech na forum miasta. Pozdrawiam, ten łeb, wiecie jaki.

e2rds

~he he, i ~E2rwpg, z tymi łbami uszytymi z tego materiału co capy pod brzuchem noszą niewiele wiecie, to puste łby i nic tego nie zmieni. Widzisz, gdybyś miał przynajmniej kozi łeb, to był byś o wiele mądrzejszy, a capim nie wspomnę, bo to kozy capa słuchają. Gdy wy byście się znaleźli w takim stadzie, to byli wyście z tymi swoimi łbami w hierarchii jako ostatni. Głupota nawet w śród zwierząt jest oceniana. Jak się wam spało z kozami w tle głąby, telepało w nocy Wodzu.

~he he

Erds no ja wiem że po tobie to te kozy to wulkany intelektu to powodzenia na łące dzisisj tylko uważaj bo koziradztwo to przestępstwo to udaj się na wieś po nowy przychowek hehe

~E2rwpg

Jeszcze duzo zostało zielenizny wiec kozy i ty erdeesku do dziela od rana, capie do dziela

Wódz

Gdzie Greenpeace i Ekolodzy oraz opozycja jak można wycinać łono natury i przyrodę ?

~Grześ

Ja pier ale macie tematy lepiej zajmijcie się kontrolowaniem naszej szanownej władzy

~Wotkin

Do autora tytułu artykułu. Małpi gaj to nie nazwa dla chaszczy. Co to jest Małpi gaj, odpowiedzi udzieli każdy kto był w wojsku. Pozdr.

~Edek

Czy to są te nasiona od przytuły?

~Pebe

A co na to ekolodzy?

~obca

90% MIESZKANCÓW Stalowej Woli pochodzi ze wsi i w żaden sposób nie mogę zrozumieć dlaczego wstydzą i nie szanują przyrody bo to Matka Ziemia karmi nas a nie super -markety .Ja też pochodzę ze wsi gdzie nauczono mnie szanować zwierzęta i przyrodę ,oraz poszanowania jedzenia i odpowiedzialności i uczciwej pracy

e2rds

~Hehe, głąbie z tym łbem, bo ty miałeś tylko paść i doić, a nie używać, dlatego te kozy padają i dobrze, bo jak by był jakiś przychówek to dopiero by były głupie koźlęta, już ci o tym pisałem i widzę, że z nerwów tak ci się ręka trzęsie, że nawet w nicku "Hehe nawet odstępu nie dałeś, chyba, że spłodziłeś nowy nick. Nie denerwuj się tak, bo ten krzywy niemyty kikuci łeb cię dodatkowo będzie bolał, ale to musi z nerwowej bezsenności. Pozdrawiam ten krzywy niemyty itd.

~Hehe

Erds nie śmiał bym tykać kóz bo wiem że ty masz wyłączność i ty je posuwasz a wiadomo że po tobie i tak już nie ma co robić Mistrzu patelni złota wara

~jasio

ja tam wole jak trójkąty bermudzkie som zarosniete

~podatnik

To nie tylko ten rejon. Całe miasto wygląda jak małpi gaj. Sporadyczne koszenia i sprzątanie. Niech przykładem będzie oś. Hutnik. Prezydent zaszyty w byłej dyrekcji huty przecież tego nie może widzieć, zresztą myśli o wycince lasów, tam jest kasa!

~Zieloni

Mordercy!!!

e2rds

No to chyba ten "~he hee" albo "he he"rżący kopytny znalazł nareszcie zatrudnienie i wyżerkę, tylko kozy nie trykaj.

~jasio

nik mi nie wmowi ze czrne jest czrne a zieloni zieloni

~jasio

zieloni do boju robic tam pomnik pszyrody abo lancuchy i ptszypinac siem do biednych bylin