Planujesz podróż za granicę?
Testy SARS-CoV-2 wykonasz w Stalowej Woli,
Nisku i Rudniku w punktach Dilab- Diagnostyka Medyczna

Materiał zewnętrzny Image

Dziś planując podróż zagraniczną trzeba się liczyć z obowiązkiem wykonania testu na obecność SARS-CoV-2. Przed wyjazdem należy sprawdzić aktualnie obowiązujące informacje dotyczące podróży zagranicznych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

W Dilab Diagnostyka Medyczna Pacjenci mogą skorzystać z oferty diagnostycznej w kierunku SARS-CoV-2:

• Test antygenowy

Szybki test wymazowy w kierunku antygenu SARS-CoV-2 umożliwia wykrycie obecnie trwającej infekcji. Wykonuje się go na podstawie wymazu z nosa. Wynik dostępny jest po 15 minutach.

• test RT-PCR

Ten molekularny (genetyczny) test wykrywa obecność koronawirusa w organizmie. Materiał do badania to wymaz z nosogardzieli. Sam proces pobierania próbki zajmuje mniej niż 5 minut, a wynik dostępny jest tego samego dnia.


Testy RT-PCR wykonywane są w naszym laboratorium w Stalowej Woli.

Testy w kierunku SARS-CoV-2 wykonywane w Dilab Diagnostyka Medyczna są rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz WHO. Wyniki wydawane są również w języku angielskim.

Przed badaniem RT-PCR i testem antygenowym w kierunku SARS-CoV-2 prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerami telefonów 15 642 70 79, 15 642 70 47. Przy większej ilości osób istnieje możliwość negocjacji ceny badania w kierunku SARS-CoV-2.

Zapraszamy również do naszego nowego punktu pobrań, który mieści się w Stalowej Woli na ulicy Okulickiego 84. Punkt otwarty jest od poniedziałku od soboty od 7.00 do 11.00. Telefon kontaktowy do punktu to 504 33 99 77


Więcej informacji na stronie: www.dilab.com.pl

Obrazek


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona