Sejm odrzucił stanowisko Senatu. Co to oznacza dla miasta?

Image

Po burzliwych dyskusjach na temat LexTVN przyszedł czas na głosowanie w sprawie specustawy i pozyskania gruntów leśnych pod inwestycje w Stalowej Woli i Jaworznie.

Przypomnijmy, w piątek 6 sierpnia br. Senat odrzucił uchwałę w sprawie specustawy. Część senatorów uważała, że przepisy stanowią niebezpieczną furtkę do pozyskania kolejnych gruntów i prywatyzacji Lasów Państwowych. Za podjęciem uchwały głosowało 52 senatorów, 43 było przeciw, a 3 wstrzymało się od głosu. Ustawa wieczorem 11 sierpnia br. trafiła ponownie pod obrady Sejmu. Tak jak się można było spodziewać, została potraktowana po myśli stalowowolskiego samorządu.

- Tak! Sejm RP odrzucił stanowisko Senatu i utrzymał zgodę na utworzenie w Stalowej Woli najnowocześniejszej w Europie strefy przemysłowej, dedykowanej dla innowacyjnych technologii, w której zostanie stworzonych docelowo kilkanaście tysięcy specjalistycznych i wysokopłatnych miejsc pracy. Dziękuję 233 Posłom, którzy dali dzisiaj ponownie zielone światło dla wielkiej zmiany gospodarczej i społecznej Stalowej Woli i całego regionu. Teraz ustawa trafi do oceny i decyzji Prezydenta Andrzeja Dudy. My dalej, konsekwentnie i bardzo intensywnie pracujemy, aby tę wielką szansę w pełni wykorzystać- napisał na gorąco na swoim Facebooku prezydent Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Wódz

Ustawa zakłada także likwidację TVNu więc także obejmuje Fakty i seriale proszę dokładniej doczytać. Pan Suski powiedział że może zastanowią się nad ocaleniem TVN24 ale TVN na pewno idzie do likwidacji

e2rds

~Kózka, o pseudointeligent ma nowego nicka, musze zapisać do kolekcji, płodny ten krzywy niemyty kikuci łeb, dobrze, że kozy z nim nie zachodzą, bo mnóstwo głupich koźląt by biegało po Stalowej.

~Allo

Ty wkurzony boli oj boli nie pomoże wycie przeklinanie obrażanie każdego kto mysli innaczej dzisiaj Kukiz jutro jakis inny poseł Jesteście frustratami i nie pozostaje wam nic innego bo nie ma programu argumentow tylko przemoc werbalna fizyczna gwiazdki przekleństwa.Tylko nikogo inteligentnego to nie ruszą, ciekawe tylko do czego się posunięcie mając w pamięci morderstwo w Łodzi.

~@wkurzony

Dzieciaki z przelasowanymi mózgami piszą coś o TVN.
Zrozumcie barany, że TVN będzie nadal działać i nadal szerzyć tą antypolską propagandę w "Faktach", a nim one się zaczną będziecie mogli nadal oglądać te wasze patoseriale w tej stacji.

~Wkurzony

Do allo .oglądnij coś innego niż tvpis. A jak nie wiesz jak to zrobić podaj maila to ci prześlę jak paliliscie kukły przed pałacem, zresztą jedz na zbór fanatyków i ubierz die w koszulkę z napisem TVN i zobaczyć, miłość wszech BIJACA ***** *** KONFEDERACJE I KUKIZA TEZ!!!!!@@!!!!!!!!!!

~Kózka

Chcę mojego ssacza erddeska od tylca

~ole

Jeżeli kiedyś wstaniecie lewą nogą i będziecie narzekać,że macie zły dzień to pomyślcie że kukiz musiał dziś rano spojrzeć w listro

~Fachowiec

oto zapałka:
Serio myślicie że LN jest w stanie zorganizować w Stalowej jakiś okręg przemysłowy ?
Macie przykład fabryki masek, macie przykład wielkich zakładów które otworzył w ciągu swojej prezydentury i nadal wierzycie w te bzdury? Serio? Ale tak na prawdę serio w to wierzycie?
Cytując klasyka: Nosz k...a, ja p......ę...

~Kijowski

Dzięki tej ustawie Stalowej Woli przybędzie zakładów pracy, ludności miasto będzie się rozwijać. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby ten projekt hejtować...

~Juno

Panie prezydencie, kawał dobrej roboty!
Kundelki niech ujadają... Tylko tyle potrafią.

~Xmev

Wyją trolle i hejterzy?
Wspaniałe, widać że boli i boleć ma!

e2rds

Wódz, jak wrócę do domy to ci przypomnę jak się wypowiada elita intelektualna, mam to zapisane, mnie nie oszukasz swoimi elokwentnymi obecnie wypowiedziami. Masz to jak w banku.

e2rds

~he hee rżący, ten twój łeb, uszyty z tego materiału co barany pod brzuchem noszą jest tak totalnie głupi, że uwierzy we wszystko co Palec i Sznur i TVPis mu wcisną do tego głupiego łba, ale mnie to przestało już dawno dziwić i obchodzić co piszą tacy wykolejeńcy. Nie masz zielonego pojęcia co wiem i kto jest kto. Ty nawet o kozie to możesz pomarzyć, koza to inteligentne zwierzę i ciebie z takim łbem na pewno by nie chciała by nie miała głupich koźląt.

~emi

Bedzie rozbudowana fabryka maseczek ?bo podobno nie wyrabiaja z produkcja!!

~ he he..

Amon ty tumanie ucz sie historii tłuczku jeden, doczytałes sie kto wywołał powstanie warszawskie? do książek prostaku.

~Rudy

Znikną płuca Stalowej wytną drzewa a tam i tak nic nie powstanie. Przedwyborcza propaganda .

~Tomasz

Ta strefa przemysłowa powstanie jak fabryka maseczek w stalowej woli tylko hajs zniknie i o inwestycji wszyscy zapomną

~Kore

Stalowa Wola będzie miała szanse się rozwijać

~Kodziarz

Precz z TVN

~Nocny marek

Azjaci nie mogą już więcej wycisnąć ze swoich robotników i przenoszą fabryki do Europy. Dzięki PiS i Panu Prezydentowi będziemy pracować za miskę ryżu. Nawet nie będzie można po pracy iść " na pniaka" bo wszystko wytną ;)

~Iza

Wodzu nie chwal się tak tym swoim majątkiem bo to jest prostackie i uważaj bo ukaże się ustawa sejmowa i nałozą Ci takie podatki że będziesz się z tej swojej Pysznicy gdzie wg Ciebie to sama elita mieszka wynosił do Pcimia

~Allo

Wkurzony nie strasz nie strasz bo się z...... Począwszy od ryżego który jak twierdzą niektórzy przyjechał podpalić Polskę W kiedy widziales taka agresję jak PiS był w opozycji Proszę o przykłady

~dekor

Gratulacje dla prezydenta Nadbereżnego, to najważniejsze co zrobił w swojej kadencji że "załatwił" nam taką ustawę.
Mało tego to najważniejszy zapis prawdny dla Stalowej Woli od 50-60 lat!

~dziku

To oznacza że komusze i lewackie hejterstwo będzie pluło jak opętane jadem...

~Aga

He he w d... byłeś g.... wiesz twój ormowski nos cie zawodzi i mylisz kogoś z poza Stalowej z kimś innym hehe

~Aamon

@wódz. Mądrzy, bogaci ludzie zdanie zaczynają dużą literą. A swoją drogą, to taki zabogacony jesteś? Matka krawcowa jak Obajtkowa?

~Wkurzony

Wódz gdzie tu agresja to tylko prawda a prawda was w oczy kole oj kole . Agresja kłamstwa? Włącz twój tvpis to zobaczysz język miłości i prawdy . Jak nawet pokazują na żywo sejm to w trakcie przemówień opozycji ci kłamcy zwący siebie dziennikarzami wkładają do głowy ciemnemu ludowi co mają wiedziec bo po co mają sami wyrobić zdanie przecież trzeba im powiedzieć co jest dobre a co nie . Precz z dojna.zmiana bo takich złodziei nie było w historii naszego kraju. Całej historii. Ale nie martw się wodzu rozliczymy was wszystkich wreszcie znajdziecie się w miejscu z którego ciężko coś ukraść

~he hee

edees zbaraniał a raczej koza pozbawiła go poczucia rzeczywistości ...stracił czujność szamocze sie z tymi nikami....kto jest kto??? ot sie porobiło....umiech)))

~Aga

Hehe I co lewaki łyso wam

Wódz

Wkurzony zaprezentował właśnie język miłości lansowany przez totalną opozycję. Jakoś zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości nie używają agresji werbalnej w swojej polemice z oponentami politycznymi w przeciwieństwie do zwolenników Donalda Tuska najlepszy przykład wczorajszy atak na posła Dobromira Sośnierza ze stronnictwa Konfederacji