Małpi gaj przy Vivo… Brakuje tylko pasących się zwierząt

Image

Od jakiegoś czasu Czytelnicy wprost bombardują nas informacjami na temat chaszczy przy rondzie dojazdowym do galerii handlowej na Chopina. Sprawdziliśmy sami stan poniedziałkowego wzrostu roślin.

Jest moc, jest wakacyjnie. Rośliny poszybowały w niebo niczym topole rosnące latami na dzikich łąkach. Trawy przy pasach chodnikowo- drogowych należących do miasta są przycięte. Krajobraz zmienia się wraz z właścicielem miejsca. Kawałek dalej, faktycznie, macie rację drodzy Czytelnicy, jest już niewesoło. Rondo niczym dżungla w porze deszczowej, zarośnięte jest „po kokardy”. Z perspektywy kierowcy jadącego samochodem osobowym, wygląda to (zwłaszcza jadąc w kierunku galerii), niedobrze. Wysokie rośliny przeszkadzają w poruszaniu się po drodze, zasłaniają widoczność i stwarzają zagrożenie dla ruchu.

Sprawę zgłosiliśmy do GDDKiA. Pożyjemy, zobaczymy, a Wam życzymy bezpiecznej jazdy!

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Kózka, ty będziesz dotąd skakała do puki cię "~he he" nie dopadnie, tylko takich samych jak wy by nie było głupich koźląt, tylko nie becz później.

~Kózka

Erddes niemyta fujarko kozaczku w necie

e2rds

~kierowca Qń, Qńiem można wszędzie jeździć, nawet po pustyni i z furą, byle szerokie i na przykład gumowe koła miała, Qń, a jeszcze do tego "~kierowca" ją uciągnie, a jeśli nie to bat pomoże.

~kierowca

Raz hejterzy narzekają , że wszędzie beton a potem, że trawa za wysoka. To hejterzy albo wszędzie w mieście tylko zieleń albo beton. Ja uważam ,że tej zieleni w naszym mieście mamy za dużo.

e2rds

~kierowca, tak, tak, kierowca Qń z fura, a do tego burak. Kto ci tego gazu batem dodaje, bo przecież, jak sam, to musisz być masochistą.

~kierowca

Do e2rds , ale cię hejterze skręca , że inni mają wspaniale samochody [fury] o których takie buraki jak ty mogą sobie tylko pomarzyć. Zwykły środek transportu to twój pierdzi fiacik.

~Larmar

To niby zasłania widoczność jadąc w aucie ???? brawo dla tych którzy wam dali prawo jazdy skoro w jeździe przeszkadza wam kawałek chaszczy ????

e2rds

~kierowca, hahaha, to naklej sobie jeszcze z przodu liścia i z tyły na szybach i wyjdzie, że taką "furą" jedzie albo burak, albo głąb, aleś głąbie mnie ubawił. Tylko takie głąby, albo buraki takie mniemanie mają o samochodach, a to nic innego tylko zwykły środek przemieszczania się buraku. Głąbie, w Pacanowie już nie ma tych kowali, ale skąd taki burak ma to wiedzieć jak on jeździ furą i sam ją ciągnie jako "Qń". Pozdrawiam buraka z furą, przepraszam, "Qńia"

~true

To, co się stało w Sejmie, jest takim skandalem, że chętnie bym przeprowadził reasumpcję wyborów z 2015 roku, kiedy przyłożyłem rękę do rządów PiS. To już nie jest polityka, nawet brudna, to jest taki gangsterski chwyt

~OMG

edziu vel kierowca Thebilu od kiedy FURA oznacza auto z najwyższej półki?Kto ci takie głupoty wciska?Ku.wizja?

~kierowca

Do e2rds, o czym ja mam z tobą dziadku dyskutować jak ty nie wiesz , że FURA to samochód z najwyższej półki. Nawet będąc w sanatorium musisz idiotycznie ujadać pacanie. A swoją drogą wracając zajrzyj do PACANOWA wiesz po co .

~kinia

widzę ze pewne osoby mają problem z odróżnieniem kwietnej łąki od chaszczy. na ale tak na wsi bywa

usuniety

Dzień Dobry Państwu;

Można sobie mówić że zieleń, że ekologia... ale prawda jest taka że miasto zarasta przerośniętą trawą, chwastami, różnymi dzikimi zaroślami i chaszczami.
Mówiąc wprost: zieleń w mieście dziczeje, tak jak w ruinach opuszczonych miast i wsi.
Albo na starych, zaniedbanych cmentarzach.

e2rds

~kierowca, cyt:"Jechałem tam dzisiaj moją furą ", a jako "Qń" ty ty ciągnąłeś tą furę, czyś zgłupiał na drodze niby szybkiego ruchu.

e2rds

~brawo, głupoty piszesz, na 200% zdobędzie 180 % głosów i będzie rządził do końca życia i jeden dzień dłużej, czemu tak mało go doceniasz głąbie.

~ekolog

Najpierw hejterzy idioci ujadali , że wszędzie beton a teraz gęgają , że za dożo zieleni.

~kierowca

Jechałem tam dzisiaj moją furą i wszystko tam pięknie wygląda a ci są szukają uja do upy niech się wezmą za plewienie tych chwastów społecznie bo nikt nikomu nie broni robić jeszcze lepiej cokolwiek.

~Kolo

Za płacę minimalną udaje tygrysa ,konia z Janowa kozę kiedy mam dobrą formę nawet słonia.

~Tatsu

Brak kasy na koszenia poszła na TVP na błoniach a teraz syf trawa po pas na całym mieście przepraszam na 1sierpnia wykosili Staszica i al. Jana Pawła bo flag by było nie widać taki był busz kwieciste łąki możesz ze swoją pszczółka sobie w trawie pobzykać.kończ PiS wstydu oszczędź

~brawo

Hejterzy z naszego miasta sami się zakiwali z tym , że PAN PREZYDENT L.NADBEREŻNY nie dba o zieleń w naszym mieście. To bydło tak hejtuje aby zaszkodzić obecnemu prezydentowi. Ale na 100 procent się to nie uda bo w następnej kadencji wygra wybory zdobywając 90 procent głosów wszystkich mieszkańców naszego miasta. Mamy to już dziś pewne , że do 2030 roku prezydentem będzie PAN PREZYDENT L.NADBEREŻNY.

~Jeje

Opozycja będzie miała lans, że trawa nie ścięta w mieście. Oststnio na centrum 4 ludzi zaczepiali i kamerowali na pasach dla pieszych. Bo coś im nie pasowało.

~Monka

No wprost straszne. Trochę zielieni wśród krainy betonu

jusek

Podobno jest taka moda ekologiczna.Przyzwolenie na burdel ,bajzel i syf.W rzeczywistości chodzi o brak kasy na koszenie.

~Filozof

Wszystko płynie, od momentu kiedy zacząłem pisać tego wpisa do momentu jego zakończenia upłynęło.
W roku 2121 nikt nie będzie pamiętał czy byliśmy, kim byliśmy i jak się nazywaliśmy.

~jasio

kiedys tam grasowalo stado dzikich krow to zieloni ich wylapali n a pasze dla psof a babcie wlascicielke skazali na 30 tys kary , gdyby nie to krufki ladnie by wszystko zjadly

~natura

To nie małpi gaj to może łąka kwiatowa jak sobie życzyła opozycja

~J~

Zwierząt nie brakuje bo widziałam tam sarny ????

~Gucwiński

Co wy chcecie?
Od ponad roku różni opozycyjno - ekologiczni aktywiści w Stalowej Woli piejoooo że nie wolno często trawy kosić, że to lepiej dla przyrody, dla owadów...
No to proszę, macie! smiech2 smiech2 smiech2

~Komando

Co ci przeszkadza frajerze

usuniety

Ja aktualnie jestem zatrudniony w przez Urząd Gminy Wiązownica w ramach robót publicznych jako robotnik gospodarczy, i wykonuję takie właśnie różne prace porządkowe w przestrzeni publicznej.
Mam umowę do 3 Grudnia 2021.
Urząd Miasta Stalowa Wola też mógłby zatrudnić kilku bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Stalowa Wola, żeby skosili tę trawę.