Tesco, Tesco i… po Tesco

Image

Hipermarket spożywczo- przemysłowy Tesco przy ulicy Przemysłowej, zamknięto późnym wieczorem po raz ostatni.

Ta znana marka działała u nas przez ostatnie 15 lat. W czasie tegorocznych wakacji podobnych sklepów firma zamknęła aż 11 w całym kraju. Oprócz Stalowej Woli zlikwidowane zostają sklepy w: Jeleniej Górze, Stargardzie, Gorzowie Wielkopolskim, Włocławku, Świdnicy, Szczawnie, Skierniewicach, Rybniku, Pile i w Suwałkach. Większość placówek przekształconych ma być w Netto, ale nie u nas. Jak mówią sami, byli już pracownicy, będziemy mieć w mieście kolejny market budowlany. Czy to prawda? Okaże się wkrótce.

Tesco wycofuje swoje interesy w całej Polsce. Ta brytyjska sieć całkowicie zniknie z naszego rynku. W hipermarkecie od kilkunastu dni prowadzono wyprzedaże. Przeceny towarów od 5% do 88% cieszyły się zainteresowaniem. Firma pozbywała się nie tylko żywności, ubrań, butów, artykułów przemysłowych, ale także całego wyposażenia: wózków, regałów, nawet wiat zewnętrznych.

Hipermarket przy ulicy Przemysłowej nie był jedynym sklepem w naszym mieście. W 2018 roku zamknięto tzw. „małe Tesco” przy ulicy Okulickiego, a wcześniej inne na rogu Popiełuszki i Okulickiego.

Będziecie tęsknić?

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Set

Tak będę tęsknił za promocjami +50% na święta.

~penelopa

do absolwent. spoko nie drzyj ryja. na następne wybory nadal będę głosować na PiS. umiech Możesz sie pienić i tak ci to nic nie da. Wolę PiS niz POpaprańców i inne tęczowe sprawy umiech Pozdro dla wszystkich. a tak na marginesie to po co piszesz tutaj o polityce jak artykuł dotyczy innej sprawy. Nie masz juz gdzie wylewać swoich żali? idź spać i się wyśpij przed jutrzejsza pracą. w końcu musisz zarobić na moje 500 umiech

~absolwent

Szczyp się głupi narodzie, bo wakacje za granicą.

Kto ma pretensje do władzy, nie powinien się szczepić. Stop hipokryzji!

Zabrali MDM, by dać patolom 500+ i 50 innych zasiłków.

***owskie sk***ysyny za wszystko zapłacicie!!!

~kutir

Caly budek zamkiety co z innymi punktami?