Przed pierwszym gwizdkiem: czy Stal nie będzie „pękała”?

Image

Tym razem z kamerami gościmy na obiekcie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, a to dlatego, że naszym Gościem jest Roland Thomas, trener pierwszej drużyny Stali Stalowa Wola PSA. Rozmawiamy w zasadzie na kilka chwil przed meczem inaugurującym rozgrywki ligowe, meczem z Avią Świdnik. Rok temu mieliśmy pewnie pokonać Avię, skończyło się na porażce 1:3. Pytamy więc, jaki pomysł ma trener na to, aby wywieźć ze Świdnika komplet punktów i czy zechce nam go zdradzić?

Rozmawiamy także o okresie przygotowawczym: jak ocenia go trener Stali i jak należy odbierać wynik 3:0 w ostatnim sparingu z czołową drużyną ligi w ubiegłym sezonie- Sieniawą? Czy to efekt tego, że Stal taka mocna, czy Sieniawa słaba?

W składzie Stali pojawiła się spora liczba obrońców, ale kto będzie strzelał dla nas gole, skoro mamy grać ofensywnie i wygrywać mecz za meczem? Trenera Thomasa pytamy także o to, wśród jakich drużyn upatruje najgroźniejszych przeciwników i czy wychowankowie Stalówki dostaną szansę gry w pierwszym zespole?

Kibice zastanawiają się co z legendą drużyny, Tomkiem Wietechą, którego interwencje nie raz, nie dwa przesądzały o korzystnym wyniku dla Stali. Teraz trener do dyspozycji ma aż czterech bramkarzy. Na kogo się zdecyduje?

Czy piłkarze Stali będą nagradzani tylko za zwycięstwa? Takie warunki w kontraktach zapowiedział kilka tygodni temu sprawujący opiekę nad drużyną były reprezentant Polski Marek Citko. O to również pytamy trenera Stali. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym dowiemy się, czy zgodnie z zapowiedziami w tym sezonie Stal nie będzie „pękała”.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

DIONIZY79

Powodzenia w lidze

~Mieszkaniec

Zobaczymy, bramki są dwie.