Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku w Jamnicy

Image

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do jakiego doszło w Stalowej Woli 3.07.2021 r. na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją.

W celu wszechstronnego wyjaśnienie okoliczności i przebiegu wypadku, stalowowolscy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami samego zdarzenia, jak również zachowania uczestników wypadku przed jego zaistnieniem, o kontakt z tutejszą jednostką policji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 24 lub telefonicznie dzwoniąc pod nr 47 826 14 11.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
daniell

Dlaczego z uporem maniaka jes pisane że wypadek miał miejsce w Jamnicy - przecież to jest teren miasta Stalowa Wola / obok wysypiska śmieci /. Jamnica jest 10 km. dalej w stronę Tarnobrzega - chyba że chodzi o jakąś statystykę, na jakim trenie doszło do wypadku?

~Rydzyk

Zgrzeszyl no zgrzeszyl a kto nie ma pokus niech się pokaże

~Wege

Jeżeli prawdą jest że sprawę tego pijaka poprowadzi mecenas z Warszawy zwany koniem to potrwa to wiele lat, bo on słynie z przeciągania spraw.

~Stop

Czy to prawda że obrońcą sprawcy wypadku jest znany adwokat Roman Gie...ch?

~Kot

Prokurator szuka świadków, aby "sąd" czegoś z papugą nie wykombinowali.

~Wader

Rodzice tego mordercy palili świeczki pod sądem. Teraz sąd im się odwdzięczy.

~Dudu

Swiadkowie tez gineli w nie wyjasnionych okolicznościach jak byli nie wygodni.W tym kraju

~win

Sprawca to c.i.o.t.a ! gdzie ma jaja ? przyznał by się smiech2
Cyklon B i po temacie umiech

~korki

Kiedyś dzieci ofiar mogą wymierzyć sprawiedliwość pijanemu sprawcy kosztem swojego życia i zdrowia bo na sprawiedliwy wyrok w tej sprawie w naszym kraju nie ma co liczyć przykre to ale prawdziwe.

~Kaplan

Największym świadkiem jest Pan Bóg. Wezwijcie go do sądu to powie wam jak to bylo

~jasio

a mandaty podniesli mimo ze nima swiatkuf

~Vrek

a ile dostanie swiadek za odpowiednie zeznania

~kkkyyy

Czy świadkami nie jest policja, pogotowie i wojsko które jako pierwsze było na miejscu wypadku, personel medyczny który tego gościa wsadził do karetki, personel który go przyjął do szpitala???????? osoby które kazały mu dmuchać w alkomat.??? nie chce mi się wymieniać dalej ...Ludzie , to jest nie pojęte.. prostej sprawy z tyloma dowodami w tym kraju nie można rozminić... ???żal mi naprawdę rodziny która będzie musiala patrzeć na tok tego pożal się Boże "śledztwa"...

~obserwator

Robią się coraz większe jaja w tej sprawie.Obrońcą Grzesia jest mąż prezeski Sądu w Stalowej Woli,który będzie go sądził.

~Tusk

A może być świadek Jehowy. Był pijany i koniec tematu. Ale tata załatwi i za trzy miesiące będzie na wolności

~Daro

Już zaczyna się mataczenie, nie waznie ze jechal 120h że był nadupcony prawie 4 promilami !

~jozek sowiet

dac lidzia bron to wtedy bedzie porzadek swiadkow beda miel kilu i nikt nie zamiecie pod dywan;; jakie to proste nie ;;;;;ale KULTURA by wrucila do kraju posluszenstwo ,i uczciwosc ;;zlodzieje i oszusci sie sami by wybili ;;nie bylo by pomrocznosci ,roztargnien ,nie swiadomosci itd glupich wymyslow przes SADY ,prokurature ,i POLICJE;; chlopy gora ;;;

~Pawelek1986

Jestem świadkiem , zapale znicza

~Młody

A czy za świadka nie wystarczą ślady na jezdni, ułożenie wraków i wynik badania krwi? Co ten dodatkowy świadek ma opowiedzieć ?

~P Jaki

Ale Bur..l

~P Jaki

Ale Bur..l

~kibic

Czyli co, jak nie będzie świadków to wypuścicie zabójcę na wolność ???

~No nie wiem

No i dopiero teraz może co niektórzy zrozumieją w jakim kraju przyszło nam żyć, być może że jeśli nie znajdzie się świadek tego zdarzenia to cała wina spadnie na ś. p. rodziców tego dziecka, i będzie obciążone kosztami tego wypadku. Panie Ziobro czyżby w tej sytuacji był Pan za krótki???!

~Janusze

Szukają świadka płatnej narracji ze facet jechał jak trzeba.

~www

Jak można znaleźć świadków wypadku w Jamnicy, jak wypadek był w Stalowej Woli???

~Login.

Finał tej sprawy pokaże, gdzie jesteśmy.

drobny81

Czyli sprawa zamiatana pod dywan!

Rock1

Śmiech na sali puste krzesła.... Podobno jechał z nadmierną prędkością, podobno nie miał uprawnień do poruszania się pojazdami na publicznych drogach i najważniejsze spowodował wypadek (czołowe zderzenie pojazdów mechanicznych czyli wjechał na pas ruchu którym poruszają się pojazdy w przeciwnym kierunku) i teraz trzeba szukać świadków? albo Ci co zamykali drogę jakieś dwa tygodnie temu są tacy sami jak on lub dostali profit, aby wyśnić totalne bzdury dotyczące zdarzenia i trzeba szukać osób które, coś powiedzą"!! Brak w kraju sprawiedliwości, prawa i życia wśród ludzi czyli życzliwości, spokoju i pomocy wzajemnej..

art2deco

To pierwszy raz taki apel,,,

~????

A gdzie ci wojskowi???? służba krajowi to i morale wysokie- więc honorem powinni zadziałać.
Chyba że kasa ponad wszystko.