Pożegnania w niżańskim szpitalu

Image
Końcem lipca br. odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę p.o. Dyrektora Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku Pana Romana Ryznara, który pełnił tę odpowiedzialną funkcję przez ostatnie lata.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu Pana Ryznara, w niżańskim szpitalu zrealizowano wiele nowoczesnych projektów i inwestycji mających wpływ na poprawę warunków pracy personelu oraz leczenia pacjentów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, sprawnego zarządzania Szpitalem, w trudnych czasach epidemii Covid-19.

Na ręce p.o. Dyrektora podziękowania za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w sprawy Szpitala Powiatowego w Nisku oraz pamiątkowy grawer złożył Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Adam Mach. W uroczystości wziął udział obecny Dyrektor SPZZOZ w Nisku Paweł Tofil.

Pracę w SPZZOZ w Nisku zakończyła również przechodząca na emeryturę Pani Elżbieta Różańska – Główna Księgowa, wieloletni doświadczony pracownik niżańskiego Szpitala, która przepracowała w nim prawie 40 lat, w tym na stanowisku głównego księgowego ponad 30 lat.

Podczas spotkania żegnającego odchodzących na emeryturę pracowników dyrekcji SPZZOZ w Nisku, Starosta złożył życzenia pomyślności, zdrowia oraz wszelkiego dobra na zasłużonej emeryturze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~rni

A Pan Mach nie idzie na emeryturę?

Pelele

Cymes rulez!!!Bravo!!!!

~Pikador

To szkoda. Pan Ryznar ma wiele zalet obcych ludziom we współczesnym świecie, szczególnie tym na wysokich stanowiskach. Przyłączam się do życzeń.