Potrącenie rowerzysty na Alejach Jana Pawła II

Image

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 21:15 na Alejach Jana Pawła II, na tzw. dużym rondzie, na pasie jezdni w stronę Niska (nieopodal krzyża).

Samochód marki Peugeot 206, na stalowowolskich numerach rejestracyjnych, jechał ulicą Komisji Edukacji Narodowej od strony wiaduktu. Jak wynika z relacji świadka, poruszając się pasem środkowym, dla pojazdów jadących na wprost, skręcił nagle w prawo, w Aleje Jana Pawła II. W tym samym czasie rowerem przez pasy, torem wyznaczonym dla rowerzystów, jechał mężczyzna. Doszło do potrącenia.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego. Rowerzysta nie chciał pojechać na badania do szpitala.

Materiał video

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Jeszcze jedno wam powiem, ten śmi.rdziel "~Powiem wam" to mam podejrzenie, aa nie chce mi się tego sprawdzać, czy to aby nie pseudointeligent, który wyzywa kobiety od "zdzir" "szmat" i "dziwek", on lubi takie dwu- członowe nicki.

e2rds

~Powiem wam, ja też powiem wam, o kobietach tak może myśleć tylko najgłupszy głąb umysłowy, albo ten co lubi tylko chłopaczków. Bez kobiet głąbie byś nie istniał, to one dają życie, piorą, gotują żarcie, sprzątają twoje smrody od małego dziecka, a z ciebie, zamiast za to im podziękować wyszła najpodlejsza gadzina i dorwała się do kompa. Szkoda, bo matka myślała, że wydaje na świat wspaniałego człowieka, a jak toto urosło to okazało się gadziną i podłym śmi.rdzielem.

~Powiem wam

Kobiety potrafią i powinny: gotować, zmywać, prać, zmywać, sprzątać i zmywać. Kobiety nie potrafią i nie powinny: cała reszta.

e2rds

~ he he.., sam widzisz, ze takiemu głąbowi "~Rowerzysta" nie wytłumaczysz, ale myślę, że życie go zweryfikuje, bo takie głąby sami sobie je skracają. Pozdrawiam.

~Rowerzysta

To się leczy to się, głąby czy głąbie ????????????

~ he he..

a jednak głąb to głąb....bez odbioru...umiech)) my z erdeesem to dwa bieguny...jak plus i minus......ale tu ma pełną rację...umiech))

~Rowerzysta

~ he he ~@e2rds - piszesz sam do siebie brawo pod różnymi nickami, nikt biduli za jej mądrość nie wychwala to napisz jeszcze coś do siebie może jakiś nowy nick, @ha ha ha a może be, be jak b.... N

~toż to szok

Idiotyczne przepisy pozwoliły rowerzystom i pieszym robić co chcą. Ktoś wprowadzający pierwszeństwo powinien się mocno zastanowić. Bo będzie miał na sumieniu wszystkie ofiary. Panie wiceministrze - dostał pan podwyżkę wyższą niż kilkumiesięczna pensja uczciwie pracującej osoby. Może warto zacząć myśleć?????????????

e2rds

~ he he.., nie jestem twoim sympatykiem, ale lepiej by ani mnie, ani tobie taki jeździec "~Rowerzysta" na drodze nie trafił się w życiu.

~ he he..

oj capki capki , w pełni racja po stronie erdeesa.Otóz oprócz sygnalizacji świetlnej mamy jeszcze znaki poziome czyli te strzałki i linie ciagłe i przerywane. Skoro był ustawiony na pasie na wprost to mógł jechać tylko na WPROST czyli w ulice KEN. A skrecając w prawo łamał strzałke nakazującą jazde na wprost!!!!! Kapejszen???

e2rds

~Rowerzysta, z takim głąbem jest daremna dyskusja, myśl i pisz co chcesz, może kiedyś nauczysz się przepisów, kierowca mógł też jechać przecież przez obwodnicę, też by dojechał. Głąb to głąb, naklej sobie z przodu i z tyłu liście i jeździj jak chcesz. Po prostu głupa rżniesz, piszesz co by mógł kierowca, a nie oceniasz tego co się stało i sytuacji zgodnej z przepisami. Żegnam.

~Rowerzysta

@e2rds ~ cyt[ Otórz nie mógł objechać, z tego pasa z którego mógł skręcić w prawo, absolutnie nie mógł jechać w lewo objeżdżając to pseudo rondo bo przecinał drugi pas do jazdy na wprost, a tam jest linia ciągła, musiał by dalej pojechać w KEN.] czemu ty gamoniu robisz z pasa do jazdy na wprost pas z którego można skręcać w prawo, i jeszcze bronisz łamanie przepisów. Z pasa na wprost można zaraz za tym skrzyżowaniem przejechać przez osiedle i wyjechać np obok Centrum 4, lub zawrócić naprzeciw hotelu Stal , raptem minute dłużej i absolutnie mógł to zrobić zgodnie z przepisami.@e2rds ty na tym forum symbolizujesz tylko swój stan umysłu jaki jest najlepiej widać po twoich wypocinach i inwektywach.

e2rds

~Rowerzysta, jeszcze na jedno twoje głupie rozumowanie zwracam uwagę na twoją nieznajomość przepisów drogowych, twój wpis cyt:" skręcał w prawo z pasa do jazdy na wprost co nie jest zgodne z przepisami, nie były to godziny szczytu więc spokojnie można było to pseudo rondo objechać dookoła zgodnie z przepisami." Otórz nie mógł objechać, z tego pasa z którego mógł skręcić w prawo, absolutnie nie mógł jechać w lewo objeżdżając to pseudo rondo bo przecinał drugi pas do jazdy na wprost, a tam jest linia ciągła, musiał by dalej pojechać w KEN.
~Rowerzysta, ty lepiej chodź piechotą, bo z taką znajomością przepisów to ty nie dożyjesz nawet zaawansowanego wieku, ty nie masz zielonego pojęcia o przepisach ruchu drogowego.

e2rds

~Rowerzysta, i dalej z siebie głąba robisz, wcale nie musiał objeżdżać tego skrzyżowania. Ze względu na wykonywane prace mógł skręcić w pasa na wprost w prawo i opuścić skrzyżowanie, musiał tylko i tylko przepościć wszystkich znajdujących się na pasach przez które przejeżdżał, tyle i tylko tyle i nie ciąg tematu o którym nie masz pojęcia dalej, bo jeszcze na gorszego głąba będziesz wychodził. A, i czytaj ze zrozumieniem, byś w dalszej dyskusji zamiast głąbem jakimś debilem nie został, a tak zastanawiam się co ty piłeś, że dzisiaj masz taki tępy umysł.

~Rowerzysta

e2rds ~cyt. [Głąbie, popatrz na skrzyżowaniu w którym miejscu jest sygnalizacja świetlna dla Al. Jana Pawła, jest przed zjazdem ze skrzyżowania, wiec skręcając w prawo przed sobą nie miał żadnych świateł, światła czerwone miał za sobą i jego one nie obowiązywały, musiał tylko przepuścić rowerzystę] . I kolejny raz się ośmieszasz głąbie co ty palisz albo co bierzesz, to że miał czerwone za sobą nie znaczy że nie powinien zachować szczególnej ostrożności , skręcał w prawo z pasa do jazdy na wprost co nie jest zgodne z przepisami, nie były to godziny szczytu więc spokojnie można było to pseudo rondo objechać dookoła zgodnie z przepisami.

e2rds

~Rowerzysta, to nie podpis na forum, cyt: "Wystarcz podpisać się rowerzysta, cyklista, pedalarz, kolarz " zrobił z ciebie głąba, tylko nieznajomość przepisów i głupi wpis przy którym się jeszcze upierasz.

e2rds

~Rowerzysta, pisałem ci byś nie robił z siebie głąba, a jednak zrobiłeś i sam to potwierdzasz. Przeczytaj głąbie skąd jechało auto, cyt: "Samochód marki Peugeot 206, na stalowowolskich numerach rejestracyjnych, jechał ulicą Komisji Edukacji Narodowej od strony wiaduktu" wiec tak jak i rowerzysta miał zielone światło i gdyby mógł skręcić z prawego pasa w prawo to przepuściłby rowerzystę i pojechał w prawo bo tak mógł jechać. Ale, że były tam malowane pasy to mógł jechać tylko poza malowanymi pasami w prawo, bo mu było wolno. Głąbie, popatrz na skrzyżowaniu w którym miejscu jest sygnalizacja świetlna dla Al. Jana Pawła, jest przed zjazdem ze skrzyżowania, wiec skręcając w prawo przed sobą nie miał żadnych świateł, światła czerwone miał za sobą i jego one nie obowiązywały, musiał tylko przepuścić rowerzystę. Była by identyczna sytuacja gdyby nie były malowane pasy i skręcał ze swojego właściwego pasa w prawo, też obowiązkowo przepuszcza rowerzystę i jedzie dalej w prawo. Dlatego napisałem ci byś nie robił z siebie głąba jak się na przepisach nie znasz, a ty jednak zrobiłeś, a logiki to masz tyle co znajomości przepisów.

~Rowerzysta

Wystarcz podpisać się rowerzysta, cyklista, pedalarz, kolarz - pod tego typu zdarzeniem i zaraz jakiś głąb się odezwie z bardzo pozytywnym komentarzem czego mamy odzwierciedlenie na polskich drogach.

~Max

do ~J 23. A tyś głupi....

~Rowerzysta

e2rds ~ głąbie skoro auto poruszało sie6ken i miało zielone, to chyba logiczne że na alejach było czerwone.

~J 23

do ~Max Ależ mądry jesteś...

~Max

do ~J 23. Nie nie miał, więc można go było przejechać.

e2rds

~Rowerzysta, nie rób z siebie głąba i tyle w temacie.

~Rowerzysta

Dla pasa po którym poruszał się samochód było czerwone, i tyle w temacie.

zlopec

czyli czyja wina? rowerzysty bo przez przejscie przejezdzal a nie wolno czy kierowcy bo nagle zmienił pas??

~ken6

Piszecie kompletne bzdury ! Była ewidentną wina kierowcy peugeota, ale winę również ponosi firma malująca pasy ,która w nieodpowiedni sposób zabezpieczyła malowane odcinki drogi. Na YouTube jest zapis video (sobota godzina 21 12 ).

e2rds

Do ~do snog: poprawka precyzyjniejsza.
~do snog, jak nie masz pojęcia o przepisach to lepiej nie zabieraj głosu, jak rowerzysta ma zielone, to wszystkie samochody po tej samej stronie i tym samym kierunku jazdy też mają zielone, te skręcające w prawo też, tylko muszą przepuścić tak pieszych, jak i rowerzystów. Naucz się przepisów i dopiero dyskutuj

e2rds

~do snog, jak nie masz pojęcia o przepisach to lepiej nie zabieraj głosu, jak rowerzysta ma zielone, to wszystkie samochody po tej samej stronie też mają zielone, te skręcające w prawo też, tylko muszą przepuścić tak pieszych, jak i rowerzystów. Naucz się przepisów i dopiero dyskutuj. Kierowca nie mógł w prawo jechać z prawego pasa, bo jak pisze bodaj " ~Hejka" były malowane pasy i musiał jechać ze środkowego. Niemniej jednak większa wina jest kierowcy, ale obaj nie pojechali rozsądnie, przepis jazdy przez skrzyżowania i to tak szerokie też jest głupi. Uważam, że w każdym miejscu gdzie jest przejście przez jezdnię winno przeprowadzać się rower dla własnego bezpieczeństwa jeśli są głupie przepisy.

~J 23

Czy rowerzysta miał włączone światła (tył i przód)?

~rsttt

skasować prawko kierującemu samochodem i na powtórny egzamin daltonistę