Nie żyje Bogdan Dziuba

Image

Jak poinformował Katolicki Klub Sportowy Victoria, 28 lipca 2021 roku zmarł Bogdan Dziuba, były utytułowany zawodnik klubu lekkoatletycznego Stal Stalowa Wola oraz KKS VICTORIA Stalowa Wola, obecny członek klubu KKS VICTORIA Stalowa Wola, Dyrektor PSP w Jastkowicach, obecnie reprezentujący barwy SKB Stalowa Wola.

Bogdan Dziuba miał 47 lat. Brał udział w wielu zawodach sportowych, był propagatorem sportowych imprez. Sam wygrywał i rozsławiał nas również poza granicami kraju. Dość wspomnieć, że zdobył wiele medali, był wicemistrzem Europy w kategorii wiekowej 40- 45, w biegu na dystansie 5 kilometrów. Wygrywał maratony w takich miastach jak chociażby: Wrocław, Steinfurt, Rajec, Bratysława, Szwarzwald. Był medalistą Mistrzostw Polski i Europy w kategorii "Masters" na dystansie 1000 m, 1500 m, 3000 m, 5000 m oraz w crossie.

Jeszcze w poniedziałek wraz z innymi biegaczami ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza dotarł na Jasną Górę biorąc udział w 25 Tarnobrzeskiej Pielgrzymce Biegowej, zorganizowanej przez Parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu i Klub Biegacza Witar Tarnobrzeg. Wypowiedział się wówczas dla Biura Prasowego Jasna Góra ciesząc się, że dobiegł, że szczęśliwie pokonał trasę i że miał możliwość wzięcia udziału w pielgrzymce. Przypomniał, że biega od 40 lat i że kocha to, co robi.

Wczoraj wieczorem poszedł pobiegać do lasu. Nie wrócił z trasy. Poszukiwania zorganizowane przez strażaków i policję okazały się być tragiczne. Zmarł "w biegu". Ostatnia prosta zawiodła go do Nieba...

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Dizzy

Pewnie się zaszczepił.

~prawda

Dodajmy, że wiele osób po ciężkich powikłaniach zrezygnowało z drugiej dawki.

~prawda

Wejdźcie na grupy na Facebooku o powikłaniach, poczytajcie fora, poczytajcie internet, dużo osób miało poważne powikłania i nie zgłaszali się do lekarzy, natomiast wiele osób zmarło kilka dni po szczepieniu, czasami kilka miesięcy w wyniku choroby, która uaktywniła się po szczepieniu. Nie każdemu wskazana szczepionka, ale tego nikt nie bada. Śmierć traktuje się jako błąd statystyczny. Ot stalinowska statystyka. Odpowiedzialność zbiorowa, wyszczepić społeczeństwo kosztem tego procenta z przeciwwskazaniami medycznymi. Dla nich to ostatnia prosta.

Wśród ofiar szczepionek jest wielu sportowców.

~www

Tak ~Doda wszyscy zaszczepieni, ale i niezaszczepieni umrą, wcześniej lub później!

~Dirwo

Doda mózg sobie przeszczep a człowieka który już jest po tamtej stronie zostaw już w spokoju!!!

~Doda

No niestety muszę to potwierdzić szczepila go moja siostra.Wiec z dużą dozą prawdopodobieństwa to była najbardziej prawdopodobna przyczyna śmierci.
Wszyscy zaszczepieni umrą jeden wcześniej drugi później.

~dziadek

@pacjent Chcesz wiedzieć co się dzieje w organizmie zawodnika biegnącego maraton? Przykłady możesz sobie wygooglować, ale może da Ci do myślenia informacja, że po wprowadzeniu maratonu jako dyscypliny olimpijskiej właśnie na kolejnych olimpiadach były zgony wśród zawodników po przekroczeniu mety, a jeszcze przed metą wielu zawodników karetki odwoziły do szpitali.

~babcia

Do luna. Powielasz brednie. Dziś Tusk poinformował na konferencji prasowej, że wśród posłów KO tylko jeden nie jest zaszczepiony (z powodów medycznych).

~Faro

do prof zawsze jak jest wpisane profesor, doktor, inżynier to za tym nickem stoi tuman po podstawówce

~Monia

Kondolencje dla rodziny....
Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie...

~prof

Z wykształceniem nie masz racji. Najwięcej osób się szczepi średnio wykształconych, co chcą polecieć na zagraniczne wakacje, żeby udowodnić znajomym swój status społeczny. Osoby lepiej wykształcone nie wierzą w przekaz telewizyjny ani nie poddadzą się terrorowi władzy.

~Sara

Czy Stalowe Miasto nie przegląda tych wrednych komentarzy, chyba jest możliwość usunięcia.

~Mieszkaniec

Portale, piszecie tylko dla odsłon? Czy nie można napisać artykułu, który pokazuje naukowe wyniki? Czy naprawdę muszą wciąż pisać, że na podkarpaciu sami "antyszczepionkowcy", idioci, debile i myślący inaczej? Przecież wiadomo z badań, że "antyszczepionkowiec" to człowiek o wykształceniu podstawowym lub zawodowym. Nie myśli samodzielnie. Żyje z pieniędzy podatników. Słynie z agresywnych zachowań.

~psychiatra

Czyli wniosek jest jeden. Pacjent popełnił samobójstwo.

~Monia

Może by tak Stalowe Miasto wyłączyło możliwość komentarzy bo ich poziom w świetle tragedii urąga godności .....

~lalka

@makler... różańca i doopy nie odmawiałam nigdy

~luna

Mam szokujące informacje o liczbie wyszczepionych ……… z ulicy Wiejskiej – poziom wyszczepienia posłów i senatorów ( nawet trudno mi pisać o nich że są posłami i senatorami) wynosi , zgadnijcie ile: podam tylko wybrane przykłady – zjednoczona prawica – 29/232, koalicja obywatelska -37/127, senatorowie -pis -5/48, klub parlamentarny koalicja obywatelska – 16/41 – jeśli to się potwierdzi to mamy dowód na zdradę naszej Ojczyzny. Karzą się szczepić a sami wiedzą że to nie szczepionka tylko trucizna….. ta tyrania musi upaść, trzeba zrobić im procesy karne… zmarło już tysiące Polaków, to celowe działanie…..

~Abzuz

Skąd ten histeryczny kwik u świadków covida? Człowiek żyjący w zgodzie ze swoją decyzją nie reaguje tak nerwowo na sprzeczne poglądy smiech2

go123

R3d3

Dokładnie.
Moim zdaniem uczestnicy pielgrzymek biegowych - dla własnego bezpieczeństwa - powinni jeździć autokarami.

~R3d3

Sport niszczy zdrowie, masakruje serce. To norma, że 20-letni piłkarze mają zawały. Sport związany z nadmiernym wysiłkiem wyniszcza organizm. Trzeba się ruszać, ale z umiarem i regularnie: codzienny spacer, jazda na rowerze do pracy, godzina na basenie - wystarczy, aby czuć się dobrze. Maraton, wielogodzinne ciężkie treningi, na mrozie i w upale wyniszczają, nie ma w tym nic zdrowego.

go123

Dzień Dobry;

Moim zdaniem, sprawa jest prosta.
Za dużo biegał i z przemęczenia nagle umarł na serce.
Być może cierpiał na coś w rodzaju psychicznego uzależnienia od biegania.

~pacjent

@dziadek: Potrafisz uzasadnić, co się wtedy dzieje w organizmie i jeśli ktoś popełni ten sam błąd to co wtedy robić?

~dziadek

Debile szukają związku ze szczepionką, a nie przyjdzie im do głowy, że największy wpływ miało przebiegnięcie 2 dni wcześniej ponad 200 km czyli dystans prawie 5 maratonów (przez 3 dni po 70 km). W dodatku przy 30-stopniowym upale.
Nawet woda święcona nie pomogła.

makler

Weźcie sobie ludzie różaniec do ręki zamiast godzinami dziennie siedzieć przed telewizorem bo co raz więcej jest was opętanych.

maszynista

Jedno zasadnicze pytanie czy wzial szczepionke na covid 19 ?Krzysztof Krawczy zaszczepil sie i wiadomo co sie stalo.

~absolwent

Nic nie rozumiecie. Pewne branże chcą przywrócić stary porządek. Niestety, powrót do normalności dla wielu osób skończy się źle. Dlatego nie możemy dopuścić do końca pandemii i przywrócenia tego, co było. Im mniej osób się zaszczepi, tym lepiej.

~I.

Każdy z nas ma swój czas...
Nie oceniaj, nie wypisuj niepotrzebnych komentarzy. Jeżeli znales /as Pana Bogdana to pomyśl, wspomnij o nim serdecznie. Podziękuj za jego obecność w twoim życiu . Jeżeli możesz pomodl się za niego i za jego najbliższych aby dodać im siły. Dziękuję

~Dubpit

Do ~średniaczka ta szczepionka to wyjdzie po jakimś czasie i to będą ci zaszczepieni najgorzej mieć i nawet zakłady pogrzebowe nie wyrobią tylko będą masowe pochówki obym się mylił czas pokaże

~średniaczka

KAŻDA śmierć jaka ostatnio na świecie następuje, nawet ze zgrzybiałej starości, ma dla spiskowców jedno wytłumaczenie: SZCZEPIONKA. To już jest pandemia zidiocenia antyszczepionkowego. Nie ma innych przyczyn zgonów, dla tego oszołomionego towarzystwa pozostała tylko jedna. Póki co szczepionkę przeciw COVID dostał ponad miliard ludzi na świecie i wyniki są bardzo dobre. WYNIKI, obiektywne, a nie fantazmaty trolli i pseudoznawców. Ale to nadal nie szczepionka gwarantująca nieśmiertelność, a takie są jak widać oczekiwania tych "anty". Żałosny upadek rozumu i logiki. Mogą zacierać ręce właściciele firm pogrzebowych, zwłaszcza na ścianie wschodniej. Szkoda, ze przez trumf głupoty tak wielu niewinnych ludzi ucierpi , a zbyt wielu - odejdzie w mękach. To będzie dzieło wirusa, owszem, ale też oszołomionych piewców spisków i zaczadzonych antyszczepionkowców. Prośba: darujcie sobie komentarze, nie traćcie czasu, i tak nie będę tu podejmowała dalszej, bezsensownej polemiki, w tak oczywistej sprawie.

~lewel

Nauczycielka ze SP z Pszczyny 42 lata nie obudziła się następnego dnia po drugiej dawce szczepionki.