Samobójstwo w centrum miasta? Ludzie chodzili obok i nie wiedzieli…

Image

Kiedy doszło do tragedii? Trudno powiedzieć. Może wczoraj, może w nocy, a może wcześnie rano. Mężczyzna najprawdopodobniej sam targnął się na własne życie wieszając się dokładnie w centrum miasta. Tuż obok jest dworzec PKS, a kilkanaście metrów dalej trakt, po którym chodzi bardzo wielu ludzi.

Mężczyznę odnalazł przechodzień. Była godzina 10:15, wtorek 27 lipca 2021 roku. Obszar, na którym znaleziono denata to dawny bar z terenem zielonym. Jako pierwsi na miejsce przyjechali policjanci, kilka minut później Zespół Ratownictwa Medycznego. Stwierdzono już tylko zgon.

Na miejsce wezwano koronera i prokuratora.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~~~e2rds

e2rds PODSZYĆ TO TY SE MOŻESZ FUJARKĘ BO CI OPADA

e2rds

~Bolek, a ja myślałem, że to ty pseudointeligencie po tych moich wpisach, ale ze nadal piszesz te idiotyzmy, to wiem, że to nie ty i nic nie pisałem, przeciwnie do ciebie głąbie.

ule

~???

''W tym kraju jest coraz większe prostactwo, buractwo. Człowiek się powiesił a tu takie debilne komentarze. To samo byście pisali jakby to był wasz ojciec, matka, brat, dziecko? Znieczulica jest przeokropna. Nie stać was na współczucie czy nawet obojętność darujcie sobie prostackie odzywki.''

----------

Podbijam Twój komentarz, z tym, że Polska nie jest wyjątkiem.

W Europie i to Zachodniej, czy w USA - jest podobnie, a czasem gorzej. W krajach latynoskich, w Afryce, w okolicach Biskiego Wschodu, aż do Azji - jest dzicz nie do pojęcia!

Tutaj są napisane tylko słowa... Najczęściej nie mające odzwierciedlenia poza światem wirtualnym...

Jednakże faktycznie te słowa są nie na poziomie osoby cywilizowanej, tak jak piszesz!

Dlatego nie widzę potrzeby i uzasadnienia - zamieszczania tu komentarzy przez adminów, o ile nie są one skutecznie moderowane, tak jak ma to tutaj niestety miejsce!!!

Duży minus dla tego portalu!!!

Jeżeli to był alkoholik, to nie musiał mieć już rozwiniętej psychozy.

Nie każdy wie, ale u osoby nawet tzw. zdrowej, po zwykłym np. samotnym, mocnym upiciu się, ale bez utraty przytomności... nasilają się czasem ukryte potrzeby, poczucie niespełnienia, lęki, uzależnienia, przeżywanie depresji, czyli ogólnie u niektórych ludzi w takich chwilach poziom odczuwania nieszczęścia prowadzi czasem do ucieczki z jedynego znanego nam świata...

U alkoholików dochodzą zastraszające zmiany w całym układzie nerwowym, także w mózgu, prowadzące do degradacji funkcjonowania: ciała, umysłu, niemożliwości zaspakajania potrzeb od podstawowych, do przede wszystkich tych najwyższych, co prowadzi do wyautowania się ze społeczeństwa, rodziny, bliskich i najczęściej niemożności jakiegokolwiek funkcjonowania bez stanu głębokiego upicia się, najczęściej do nieprzytomności.

Dlatego najpewniej zrobił to bo był pijany ale niedopity... Tego stanu nie potrafił już znieść, albo podjął świadomą decyzje, że nie warto znosić tego stanu dłużej...

Statystycznie samobójcy bywają jednak całkowicie trzeźwi!

Wypada zrozumieć co musiał prawdopodobnie przeżyć, czy przeżywać... że przekroczył tę straszną granice potwornego strachu przed śmiercią!

Chyba, że miał ograniczoną świadomość przez zmiany w mózgu, niedotlenienie mózgu, leki, czy narkotyki...

Wtedy to całkiem inna sprawa...

Z tym, że sam proces podejmowania ewentualnej świadomej decyzji prowadzącej do samobójstwa - na drodze spowodowania niedotlenienia mózgu, czy zażycia jakiejś chemii - też mógłby być oczywiście potwornym przeżyciem...

Prokuratura, badanie pośmiertne, tj. sekcja zwłok - wyjaśni okoliczności zgonu i ustali jego przyczyny.

Czego raczej nie poznacie...

~Jan

Do tego doprowadza władza PiSu ludzie tak kończą a aparatczy się mają dobrze ale już niedługo nawet rozdawnictwo im nie pomoże

go123

Dzień Dobry;

Nie mieszkam w Stalowej Woli od czterech lat, ale pamiętam miasto dobrze.
Jest wysoce prawdopodobne że wieczorem, 26 Lipca, wyszedł z podziemnego baru na przeciwko stacji kolejowej Stalowa Wola - Centrum, skręcił w lewo, poszedł wzdłuż torów kolejowych mijając teren Hali Targowej, następnie ogrodzony teren zajezdni dworca PKS Stalowa Wola i tak doszedł do owego opuszczonego baru.
Nietrzeźwy, być może wyniszczony długim ciągiem alkoholowym, wszedł do środka i powiesił się przy bocznym wejściu z którego zazwyczaj korzystają bezdomni.
Następnego dnia, około 10:00, ktoś przez przypadek wypatrzył wisielca.

~Dario

Widzę że większość wypowiadających się osób powinno zostać przebadanych przez psychiatrę

~Bolek

A myślałem że to już był erddes

~@go123

Tomeczku weź przestań snuć swoje dyrdymały i wróć do tworzenia filmików ze słoikiem. Fajnie ze sobie wpisałeś zakontraktowanie dla władzy, tyle ze może napisz że kosisz trawniczki i zbierasz śmiecie, a nie pracujesz w zawodzie.

jusek

@go321
Jak czytam,to jesteś teraz policyjnym profilerem. Specem od analizy osobowości sprawcy ,na podstawie śladów z miejsca zbrodni.Skąd wiesz skąd przyszedł?Jak pies to sprawdziłeś?Po śladach-niuch,niuch...?
Wracaj do Jarosławia.Do szpitala.

~bąk

CZY ISTNIEJE JESZCZE liugong dressta ....???

go123

Dobry Wieczór Państwu;

To opuszczony bar w którym od dawna koczują bezdomni.
W przeszłości wybuchały tam pożary.
Kawałek dalej, obok podziemnego sklepu z bronią i petardami, jest podziemny bar którego klienci walają się wieczorami po torach i trawnikach.
Możliwe że ktoś po zakończeniu "imprezy", dostał psychozy alkoholowej, poszedł wzdłuż torów i zawitał do kolejnego baru... tym razem już tylko po to żeby się powiesić.

~cst

Ciekawe, czy niektórzy komentujący to samo by pisali, gdyby to samobójstwo dotyczyło kogoś z ich otoczenia. Bazując na podstawie poziomu tychże komentarzy, ich autorzy spokojnie ocierają się o przypadki psychiatryczne.

e2rds

~~e2rds, głąbie, wężykiem, wężykiem. Myślisz, że ja nie wiem kim głąbie jesteś, każda próba podszycia się pod e2rds spełza na niczym.

~XYZ

Powiesił się ponieważ był bezdomnym alkoholikiem i nie miał gdzie mieszkać

~fix

Wybral lepszy swiat,pisowska polska juz mu obrzydla.

~~e2rds

e2rds NIE WIEŻ DEBILU ŻE NIE JEDNEMU PSU AZOR. WIDAĆ JAKIM JESTEŚ GŁĄBEM.

krysz

RST, co ty masz w tej pustej głowie

krysz

Andrzejwts, ty tez uważaj bo nienarajany jesteś od dawna

~Anna

Większego burakowstwa nie ma nigdzie dom bedo itd Ulanów i pozostałe wsie to miasto st.wola

~Poducha

Niewiem po co ta buda tam stoi i straszy i właśnie postraszyła niech ktoś to zlikwiduje bo będą gorsze przypadki

e2rds

~Aaaaa nie przejmuj się tym co ten głąb ~e2rds (nie mylić z e2rds) pisze. To najprawdopodobniej pseudointeligent, tylko przed nickiem nie może zlikwidować tego wężyka, bo się nie da.

~Oladudek

Ja dzieckonw rodzinie powiesilam za szyje na szubienicy w srodku parku w stw szukajcie a znajdziecie bo to dziecko bardzo mnie wkurzalo ze jest lepsze niz ja krulowa Aleksandra

~e2rds

~Aaaaa WYGRA PO BĘDZIESZ SPI.....AŁ(A) ZA GRANICĘ

~-RST

zlopec TY JESTEŚ PIERWSZY DO WYCIĘCIA

~Apolityczny

Jak można sobie żartować z cudzej śmierci?

maszynista

Nie bylo go widac ,bo wisial sobie na pasku od spodni w srodku tego blaszaka.

~Gumka

Zieloni, zaaresztujecie drzewo?

~Precz z PiS

Widać był załamany tym co wyprawia władza w Polsce.

~Aaaaa

Tak dobrze się żyje w państwie PiS, niestety.

~???

W tym kraju jest coraz większe prostactwo, buractwo. Człowiek się powiesił a tu takie debilne komentarze. To samo byście pisali jakby to był wasz ojciec, matka, brat, dziecko? Znieczulica jest przeokropna. Nie stać was na współczucie czy nawet obojętność darujcie sobie prostackie odzywki.