Od piątku zamknięta część ul. Przemysłowej

Image
Od 23 lipca 2021 r. pojawią się utrudnienia w ruchu z powodu zamknięcia części ul. Przemysłowej (na odcinku od ul. Przemysłowej Bocznej do przejazdu kolejowego).

Na odcinku między sklepem PSB Mrówka a przejazdem kolejowym będzie ruch jednokierunkowy w stronę ulicy Klasztornej. Wjazd od ulicy Klasztornej będzie możliwy tylko w kierunku firmy Wtórstal.

Wjazd od strony Rozwadowa na osiedle Piaski jest możliwy tylko przejazdem kolejowym na ulicy Targowej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Propaganda

Uwaga na Przemysłowej jeden kierunek SOKIŚCI tylko się czają .

e2rds

~kierowca już wszystko wam wytłumaczył i jak zrobią tą infrastrukturę drogową tak jak sugerował o obwodnicy (4 metry za szeroka) to będzie w sam raz dla niego, rowerowego kierowcy vel pseudointeligenta.

~Nocny Marek

Czy nie można było przygotować tego wcześniej ? Nowy asfalt już zrywany kto za to odpowiada to jest marnotrawstwo publicznych funduszy??? Nic dziwnego że Miasto tak zadłużone , najwyżej Lucek śmiecie tylko o 50% więcej zrobi .Normalnie brak słów .

~janek82

poda ktoś link do planu jak docelowo ta droga ma wyglądać?

~kierowca

Będziemy tam budowali duże rondo które skomunikuje ulicę Okulickiego z ulicą Przemysłową po przez ten tunel pod torami. To będzie jedna z najważniejszych inwestycji w naszym rewitalizowanym obecnie mieście. Co ciekawe wszyscy jadący doi Mrówki od cmentarza nie będą mogli skręcać jak obecnie na Przemysłową Boczną tylko po dojeździe do ronda nawrót w kierunku cmentarza i skręt na Boczną. Natomiast wszyscy kierowcy jadąc y od Rozwadowa będą skręcać na Boczną jak do tej pory.

~edekodkredek

Za PO I PSL nie było ani takiego NEPOTYZMU ani takich GRABIEŻY środków publicznych jak teraz: PiSiory oddajcie 1/ 258 mln zł wydane na projekt Polskie szwalnie za realizację których wziął się kierowca ojca Morawieckiego. 2/ 81,3 mln euro, czyli 370 mln zł za respiratory zamówione i zapłacone przez resort Szumowskiego i s-ki których nie ma , 3/ 1,3 mld.zł ( 1 miliard 300mln zł) wydanych w bastionie PiS na elektrownię w Ostrolecę ( " Nie może być tak, że miliardy zostają utopione, w całym procesie inwestycyjnym widać poważne nieprawidłowości, a nikt za nic nie odpowiada" -Prezes NIK M. Banaś, 4/ 68mln.zł na pseudowybory kopertowe które się nie odbyły, 5/ 2 mld. zł na TVPiS zamiast na szpitale, 6/ afera SKOK, 7/ afera Getback, 8/ Afera KNF, 9/afera Banasia, 10/ afera lotów Kuchcińskiego, 11/ afera zgubionych 10mln zł przez CBA,12/ afera zarobków blondynek prezesa NBP Glapińskiego, 13/ afera z kolekcją Czartoryskich. 14/ afera Misiewicza, 15/ afera kosztów miesięcznic smoleńskich, 16/ afera importu węgla ruskiego, 17/ afera niepublikowanych wyroków TK etc, wtc. TYCH AFER JEST GRUBO PONAD 100!!!!!! Pisiorki w krysztale!!!!!!!

~Andrzej

Za PO i PSL to tylko likwidowano szpitale, komisariaty,

~Wkurzony

Mieszkaniec twój mozg.jest wyprany przez tvpis i nie czytasz ze zrozumieniem . Jadąc z ROZWADOWA DUZYMI LITERAMI NAPISALEM WIDZISZ ?ROZUMIESZ?

~mieszkaniec

Przecież wjazd na osiedle Piaski jest również od Przemysłowej Bocznej, dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd

krysz

no to pół roku będziemy się bujać

~Michalek

Bzdury. Nie zamkną tej drogi jutro